The Legend of Zelda: Skyward Sword

Going third party since 1889.
Отговори

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp9 години

Okamijitsu написа:Инак да и на мен ми беше странен skyward-a в началото като го видях и си казах WTF.
След Е3 обаче разгледах клипчетата и искрено се надявам и вярвам ,че играта ще има успех.
Най-важното е да зарадва нас феновете с невероятната си гейм механика с визията ще свикна лично аз.
Може би подхождам така защото незнайно защо се бях приготвил за по dark атмосфера и изведнъж виждам Twilight Waker и странно странно си беше в първите няколко минути :D .
Както и да е чака се с нетърпение както всички коментирали написаха всеки знае къде е силна Зелдата.
Както и да го въртим, представянето не беше на ниво. Вместо да се опитват да ни замажат очите с повърхностни неща като нова визия и ново управление, защо не демонстрираха нищо от "големите промени", за които тръбят от толкова години? Още повече, уж е на финалната права и би трябвало да има какво да покажат.

Дори демото е свръх опростено спрямо предишни такива. Без дънджън, без пъзели, без нищо ново. А трейлърът, въпреки че е далеч по-дълъг от представянията на други техни, високопрофилни заглавия, като Twilight Princess или Galaxy, е толкова безидеен и безинтересен, сякаш е за игра на Rare.

Винаги може да се излезе с някое от редовните оправдания (пазят най-доброто за самата игра; няма лоша игра от поредицата; все още я разработват), но ще видим как ще са нещата догодина.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Re: The Legend of Zelda: Skyward Sword

Мнение RRSunknown9 години

няма лоша игра от поредицата
Е това е доста добър аргумент :)

VergAllmighty
Console Ninja
Console Ninja

Мнение VergAllmighty9 години

Обожавам арт стила!
...
Но съм съгласен. Особено след големите приказки на Миамото, как това ще бъде "крайпътен камък" за серията очаквах нещо поне малко по-различно... Ще видим догодина евентуално.

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsu9 години

Така си е зажалост! И аз немога да си обясня защо обърнаха такова внимание на битките с меча и предметите и непоказаха почти нищо съществено. Отгоре на всичко като добавим и бъгнатия в това време моут с презентацията на играта положението става още по-тежко. Аз лично още помня трейлъра на E3 от Twilight Princess беше so Epic до момента на Skyward Sword единствено го спасява музиката да речем :D .
Можеха повече поне един дънджън да бяха показали както спомена warp.
Kипрят я от толкова време да не говорим ,че и знаят очакването към играта на какво ниво е :? .
В крайна сметка рано е още да изпадаме в някакви заключения ще видим с времето.
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M9 години

Вече ми писва от еднаквите Зелди. Едно и също всеки път с малки промени. Верно идейни са, направени са отлично, но като изиграеш 3-4 игри знаеш какво да очакваш в следващата. Започваш я викаш куул, има някакви новисти и по едно време ти писва.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp8 години

me3x написа:
vvarp написа:Ама май ще се окаже, че Twilight Princess е била последната истинска Легенда за Зелда, след като Аонума е бил отбой и е оставил въпросните самозванци да ръководят Skyward Sword :wall:
Шшшшшшт. Тихо че ше фъркат глави
Пазя си едно Wii в шкафа само и единствено заради SS. Просто не знам кво става ако ми сервират лайна.
Абе имах някакви съмнения още преди да обявят, че Х. Фуджибаяши е баш ръководителят. Сега обаче няма опасност нещата да се наредят :lol:

Явно е дошло време Аонума* да остави път на по-"младо" поколение дизайнери, както навремето Т. Тедзука*. В момента и двамата заемат мениджърски длъжности, което е прахосничество, като се има предвид колко кадърни са както в дизайна, така в ръководенето на големи екипи. Затова и не виждам как Фуджибаяши* ще се настани на тяхно място. От една страна, работи по поредицата от края на 90-те и съответно е не по-малко изчерпан от Аонума. От друга, за тези 12+ години, Фуджибаяши доказа единствено колко е далеч от възможностите на Тедзука и Аонума.

* -
Тедзука (A Link to the Past, Link's Awakening)
Аонума (Majora's Mask, Wind Waker, Twilight Princess)
Фуджибаяши (Ораклите, Minish Crap, Phantom Hourglass 1 и 2)

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

GDC 2011

Мнение vvarp8 години

VergAllmighty
Console Ninja
Console Ninja

Re: GDC 2011

Мнение VergAllmighty8 години

vvarp написа:GDC Trailer
Изображение

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x8 години

Изображение
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobi8 години

Тея случайно да са чували за цветове, различни от изсъхнало зелено, бледо кафяво и убито оранжево? :blue: Къде отиде обилната пъстрота, извираща от екрана при OOT... :roll:

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknown8 години

Чак сега гледах този трейлър и не знам какво да мисля - имам чуството че прекалено са се натегнали целия геймплей да зависи от моушъна.

VergAllmighty
Console Ninja
Console Ninja

А пък аз виждам Zelda + Zack & Wiki. Win - win.
Цветовата гама наистина изглежда малко бледа обаче, дано да се дължи само на клипчето.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknown8 години

Лошо няма но дано да не стане Zelda Smooth Moves.

VergAllmighty
Console Ninja
Console Ninja

Прави сте обаче, трябва да съм по-песимистично настроен. Все пак Зелда има такъв ужасен track record.
inb4 vvarp's game designer wars.

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение samfisher58 години

Ауе няма да я осерат , все пак това е Зелда , сигурен съм , че ще е шедьовър ! ;);)

Потребителски аватар
werk
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение werk8 години

И аз на това се надявам но да видим ;P Един от общежитието я е приордърнал вече тъй ,че ще я пробвам скоро :zelda:

VergAllmighty
Console Ninja
Console Ninja

Трейлъра на обратно:

:O
Последна промяна от VergAllmighty на 10 май 2011, 00:21, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
werk
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение werk8 години

:? Найс ,а ? :D

VergAllmighty
Console Ninja
Console Ninja

Re: The Legend of Zelda

vvarp написа:прекратиха истинската Legend of Zelda Wii (2007-2009) в полза на waggle фиестата Skyward Sword (2010-).
Изображение
... huh?

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост