Donkey Kong Country Returns

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Donkey Kong Country Returns

Мнение andycoleпреди 5 години

Кооп-ът си е супер, просто някои нива не са предвидени за ко-оп (тези с количките и летящите бурета) и там се редувате на опит, което пак си е фън.
Като цяло поне 80 % от нивата се играят супер в ко-оп. Аз така не съм се забавлявал с игра от мноого време, направо си ме върна в 90те :lol: Хуморът е страхотен, а Донки Конг как е озвучен :lol: Има си доволно много механики, играта също е и доста трудна !
На последния свят сме, досега някои нива бяха сериозно предизвикателство.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 5 години

Добра е, но нищо кой знае какво ново под слънцето IMO Хората които се главозамайват по нея явно са пропуснали поредицата за Super NES.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Дори и така да е, не се сещам за игра, която да ми е била толкова забавна в кооп в последно време. Още не съм отделил повече внимание на New Super Mario Bros, де.. Обаче с приятелката играхме Rayman Origins и Legends и Donkey Kong Country Returns ме кефи много повече от тях. Тя и не се опитва да е нещо ново под слънцето де, просто страхотна олд скул игра, но с нови и интересни контроли и механики. Относно старите Donkey Kong игри за снес... ми може пре рендваната графила да е била техническо чудо на времето, цъкал съм ги с емулатор и Mario World примерно ми се вижда далеч пред тях. Някви мудни и дървени ми се струваха, но сега бих им дал втори шанс де, не съм ги играл, когато е трябвало. Donkey kong country returns и donkey kong jungle beats са ми от любимите игри в жанра обаче.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 5 години

Анди, стига с тия коопове, хвани нещо свястно най-после! :D
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Е, в последните 3 месеца превъртях Mario Galaxy 1 и 2, The Last of Us и съм в края на Zelda Skyward Sword. :)
Иначе Donkey Kong го препоръчвам за кооп, в последните години рядко има читави кооп игри. И в donkey kong коопът е далеч от перфектен, но поне е неповторим фън. Днес го превъртяхме и мога да кажа, че и за миг не сме скучали с играта. :D

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

RE: Коя е последната добра игра, която си играл?

Donkey Kong Country Returns 9/10

Страхотен платформър. Изиграхме го кооп изцяло, но ще си преиграя нивата сам, за да събера бонусите и да отключа темпълите. Много ме кефи управлението, прецизно и забавно. Хуморът и музиката са на топ ниво, а повечето нива бяха много впечатляващи ! Нивата с количките и летящите бурета внесоха доста свежест и разнообразие, факт е че не са предвидени за кооп, но там може да се редувате на живот.
Много replay value има играта и над 20 скрити нива.

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост