Nintendo Wii U

Going third party since 1889.
Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule
Регистриран преди: 15 години

Re: Nex'Gen

Мнение king_of_the_universe9 години

ZaG написа:Еми за 3дс-а незнам с тези лънч игри дето има, няма какво друго да се очаква.
О, и с тази цена. :D Аз не мога да насмогна на ДС-игрите и ПСП-игрите, все още бликащи като водопад, тия ми искат майка си и баща си за да играя ССФ4 с тач скрийн. :roll: Както е тръгнало, от фет ДС ще мина направо на слим 3ДС.

Прекалено алчни започнаха да стават конзолните фирми - хем искат да съкратят цикъла за подмяна на поколението, хем да го направят някакси по-евтинджос, хем искат да дръннат рекордни печалби при това. Дано конзолите не станат като РС-тата - на 2-3 годинки да подменят памперса...Дори японците не са чак такива брашняни чували за изтупване, макар че винаги съм се дивил как купуват поредици и римейкове с козметични промени. :lol:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
epedos
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение epedos9 години

Отговорът е повече от ясен: могат да си го позволят без особен проблем. Все едно да дадеш 20лв за ролери или пластмасово камионче на детето. :lol:
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe9 години

epedos написа:Отговорът е повече от ясен: могат да си го позволят без особен проблем. Все едно да дадеш 20лв за ролери или пластмасово камионче на детето. :lol:
Гейм-рисайкълите се продават с милиони. Не всички японци могат ей така да се оръсят с няколко стотачки, особено студентите. Всъщност, май знам защо масово купуват. Масови рекламни кампании -> масови продажби.

Примерно, появяват се няколко каки във Фамицу да позират колко е яко да се играе с 2-3 нови герои в Дисидията или Динъстито, после всички се мятат на маслините. :lol: Така е и с конзолите - Фамицу и другите списания положиха чудовищни усилия да убеждават японците, колко е яко да се играе ССФ4 на 3ДС. Явно засега удрят на камък. А 360-то все още не се продава добре защото Микро-кратуните рекламират масово западните хитове, а не местните аниме-залъгалки (които ги има достатъчно). :D
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
ZaG
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 14 години

Мнение ZaG9 години

http://www.computerandvideogames.com/29 ... ed-stream/
Хмм, странно, защо пък Нинтендо ще дадат на фокскон да им произвеждат конзолата, досега нинтендо не си ли произвеждаха конзолите сами ?
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение RRSunknown9 години

Не ти ли е направило впечатление че всеки път като изтече някаква ранна информация за хардуер все е от ръцете на китайчета :)

Потребителски аватар
vvarp

Мнение vvarp9 години

От Q&A с Иуата:
With this as an example, even such a distinction that "home console machines provide rich experiences but handheld devices cannot" will change as time goes by, and I believe that there will always be unique experiences that only home consoles can realize. Nintendo has to make efforts to offer the public something only our home console systems can achieve. There are also a number of restrictions with home consoles such as you have to be in front of a TV set, all the players must get together in one place and you cannot play if someone else is watching a TV program. I feel that an increasing number of people, who are playing with a variety of games, are saying, "I used to be able to start home console games rather casually, just whenever I felt like playing with them, but nowadays, because I am used to the easy-to-start handheld game devices, I have to have a rather strong determination to start playing with home console games." I understand that the situation surrounding home consoles is changing. Home consoles have to provide something unique to users that is only possible on home consoles in addition to the "rich experiences." For example, we must focus on what kinds of unique entertainment can be created when a home console can reproduce its images on a large monitor screen which can be viewed by several people at the same time. I think that in the mid and long term, the mission of home console machines will change in this fashion.
И гениалното решение е екран на всеки контролер?

ZaG написа:досега нинтендо не си ли произвеждаха конзолите сами ?
Изображение

Потребителски аватар
blumentopff
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 10 години

Re: Nex'Gen: Nintendo 360

Мнение blumentopff9 години

Едно време с Терминатора даваха и антена. Точно на това ми напомнят тези безумия :lol:
See you starside... Изображение

Потребителски аватар
vvarp

It's official

Мнение vvarp9 години

Потребителски аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Re: Nex'Gen: Nintendo 360

Мнение BardoSore9 години

Нищо ново. Ще видим на E3 дали изобщо с нещо ще ни изненадат. Интересно дали ще успеят да "налеят" повече сили от очевидната им до сега екслузивност в нещо нестандартно за досегашната им политика.

Потребителски аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

Re: Nintendo 360

А те реално обявиха некст-джен конзола ли?! Не е ли малко рано още? Да не се повтори случката със СЕГА :cry:

Потребителски аватар
ZaG
Console Master
Console Master

Мнение ZaG9 години

Ya right
За да се случи това , Нинтендо трябва да изкарат нещо което да се провали в пъти по брутално от Virtual Boy.
Пак го казвам, Нинтендо си продават хардуера с печалба, ГБА, НДС, Вии - три невероятно успешни конзоли ( да не говорим че съм сигурен че и от куба са спечелили поне малко ), докато Сега преди Дриймкаст имаха поредица от епик фейлове - Нептун, 32х, Сега CD, Номад, Сатурн също май не беше особено успешна , а имаше и вътрешни диспути в компанията май. Та трудно бух си представил как биха последвали сега , стига да има хора с половин мозък на ръководни поции.

А и предполагам се сещаш за първия екс бокс - там си беше рано, за Вии не е никак даже.
Изображение

Потребителски аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

Да де, ама две конзоли в рамките на две години... не знам. Майкрософт си е сериозен гръб за кашончето. Просто ми се струва рано още за новото поколение. Тези дни мисля да ида до Плесио за да видя новият ДС. :wink:

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение Jim Raynor9 години

blumentopff написа:Да де, ама две конзоли в рамките на две години... не знам. Майкрософт си е сериозен гръб за кашончето. Просто ми се струва рано още за новото поколение. Тези дни мисля да ида до Плесио за да видя новият ДС. :wink:
Куба и GBA излязоха заедно през 2001. А Wii не е толкова по-мощен от първата все пак.

Потребителски аватар
Bobi
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobi9 години

Какво ти ново поколение!? :lol: Нинтендо смятат да се борят след 2012 година и нагоре с конзола от ранга на сегашното поколение, започнало през 2005 година... Вероятно ще прилапат доста от разработчиците на конкуренцията, които вече са си изградили работни "навици" за оптимизиране на игрите за XBOX/PS3. Лошото е, че може да се получи лавина от преидавания на отдавна предъвкани заглавия за двете конзоли... :roll:

Потребителски аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

И аз това си мислех първоначално. Затова питам дали ще е нов джен. Честно казано не виждам за къде ще правят подобно нещо.

Потребителски аватар
ZaG
Console Master
Console Master

Мнение ZaG9 години

Не е рано, пък и нинтендо от край време вадят нов хендхелд и конзола в къси интервали аз още миналата година, като обявиха 3дс, подозирах че ще обявят нова конзола тази година.
Боби, за това неможе и няма как да си сигурен, аз на друго място пък четох че конзолата била в пъти по мощна от пс3, да да ще кажеш, ама и това е слух също като този че ще е около нивото на пс3/360 или малко отгоре.
Изображение

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x9 години

Дано налеят някой кинт от големите чували които брибраха в свесни девове, щото тоя път само с евтин гимикс малко ме съмнява да успеят.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M9 години

За мокъп-а на новия контролер, някой в neogaf:

Can't wait to buy hori screen protectors, a wrist strap, and controller condom for my cafe controller

мдааа, рано или късно ще се сблъскаме с този проблем.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M9 години

Според информацията, бъдещата конзола ще носи названието Nintendo Feel. Всички знаят, че на контролера на машинката ще има вграден сензорен екран. По любопитно е, че Nintendo ще вградят тактилна технология, с помощта на която играчите ще усещат разлика при докосване на различни типове повърхности на екрана. Пръстът ви ще чувства когато пипате нещо меко, твърдо, грапаво или гладко. С две думи ще можем да щипкаме текстурите. Ха на бас, че ако е вярно другите ще го копират на момента - гледам остро към Sony, като при тяхната технология текстурките ще могат и да се шляпат хех
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
epedos
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение epedos9 години

Четох статия в Геймспот за многото (и безумни) слухове за "Revolution" преди 5-6 години и в момента не вярвам на нищо до Е3 :)
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Кой е онлайн