Nintendo Wii U

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: The Legend of Zelda (2015)

Мнение danailkillerпреди 4 години

Ако сме късметлии ще излезе около юни/юли месец, което мисля, че е супер вариант наистина. По това време със сигурност няма да има никакви други големи заглавия и ще можем да отделим нужното време да й се насладим.

Но когато и да излезе ще се купи на ден първи, не ми се рискува да не я взема на pre-order и после да не мога да я намеря на никаква логична цена! А кога вече ще успея да я изиграя е друг въпрос ;). Между другото говорейки за Зелда игрите започнах да играя отново Wind Waker HD на Wii U. Който му е интересно може да след в блога ми, ще гледам да си описвам приключенията без някакви страшни спойлери да каже човек ;-).

ЗАВРЪЩАНЕ В СВЕТА НА WIND WAKER HD (WII U)
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Re: Nintendo Wii U

Мнение Ju1968преди 4 години

Изображение

Нинтендо обявиха direct за утре. 3pm pacific time e 1 ам през нощта за нас.

Очаквам да обявят дата за излизане на Сплатуун (29ти април) и евентуално за още игри. Стискам палци за Йоши :)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Аз стискам палци за твърда дата на излизане на Xenoblade-а :). Другите им текущи заглавия не ме интересуват - но може пък да покажат някоя нова игра?

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

И то по приятен начин :)

Марио Мейкър също изглежда прекрасно.

А новото DLC за Марио Карт 8 изглежда също много добре. Пистата от Animal Crossing е приказка! Мисля да си купя играта.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 4 години

Aз пък се изкефих на 200цц за марио карта. Това би трябвало да е доста фънз. Също сплатууна е мъст, незнам дали ще набарам амибоо, но може би ще се опитам :)
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 4 години

Аз си седя и търпеливо си чакам новия Метройд... или нов Mach Rider... поне в Смаш-а да го вкарат :D
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мдам, тея новите амибота изглеждат страшно добре, най-вече тея на Йоши (като плетен), но и тези за Сплатуна е много добри. Трябва да си призная, че и аз бях страшно впечатлен от новата карта от Animal Crossing, гледайки я направо си ме е яд, че така и не пуснаха версия на играта за Wii U - а очевидно имат нужният engine, нали имаме Animal Crossing Plaza-та, която изглежда невероятно и върви супер дори въпреки всички човечета на играта.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Delegatпреди 4 години

Май месец ще е тежък :mrgreen:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 4 години

Е на първи април (по)казаха ли нещо смислено или само беше един голям joke тоя direct?
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Зависи какво разбираш под смислено :P

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 4 години

Нещо като за топ тиър гейминг елита на БГ, не форума на ВеЦе мания :lol: Сега се направи, че ме разбираш и отговори. Освен това внимавай, че броя на постове в темата за Хайрул Уориърс ти е към лимита :lol:
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

E хайде сега, всеки се кефи на различни неща. И ето ти всичко обявено в последния Директ на едно място - http://www.nintendolife.com/news/2015/0 ... _1st_april

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Yoshi's Wooly World се появи в The Hut в бъндъл с амийбото за 45 паунда. Instant purchase ! Скоро ще свърши сигурно.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Аз още се колебая, въпреки че съм фен на игрите с Йоши.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

И аз го купих тоя бъндъл вече, цената е страшно неприятна (особено с цената на паунда в момента), но предвид, че после това амибо няма да има никакво намиране се наложи да се примиря някак си.

Но както казах и на Георги (Ju1968) направо не мога да повярвам какви пари ми струват тея игри за Wii U-то. За всички други конзоли ААА игрите ми струват видимо по-малко пари и реално погледнато там купувам много повече игри за същите пари като тук. Ето тази година дадох маса ти пари за амибота (особено скъпо ми излезе Captain Toad), 89лв за играта Captain Toad: Treasure Tracker, сега над 120лв за Йошито и минимум 80лв за Сплатуна ако се реша да го купя без да чакам някакъв бъндъл с амибо. Мога да се досетя, че няма да се размина с по-малко от 120лв за Ксеното също така... и ето ти на, това са 400лв.

За тази сума на бокса мога да купя нечовешки количества игра на промоциите дето там текат постоянно, или пък да накупя всички ААА игри за PS4 втора ръка на по 40-50лв.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 4 години

E да, ама сам каза - едните са на промоции от US най вероятно, другите 2ра ръчица и то след известно време за да са на 40-50лв. А и амибоото няма за какво да го считаш към цената на играта. А като ми напомни за ксеното и мен ме заболя че имам намерения да зема колекторз без значение колко солено ще излезе (в разумни граници).
Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Амиботата ги считам към играта, защото то това им е идеята все пак - да допълнят по някакъв начин самата игра. Аз не ги купувам да си ги гледам във витрината просто :). Иначе за другите неща, за бокса говоря за американският онлайн магазин най-вече, физическа игра не съм купувал там вече година стана; за PS4-то цените на втора ръка падат страшно бързо, да не е 40лв за новите, но купих Bloodborne на 3-тият ден от излизането й за 75лв - играта логично е без следи от употреба, подозирам, че човекът я е пуснал веднъж, били са го куче и я е пуснал да се продава :).

Ако сравним втората ръка на Wii U... е там човек не може да повярва просто - аз лично търся Pikmin 3 и Mario 3D World буквално от година втора ръка или нови на някаква нормална цена и под 80лв не мога да намеря нито едната от двете?!? И тук не говоря за България, редовно се преглеждат всички UK онлайн магазини и eBay UK. Просто втора ръка пазар за AAA ексклузивите на Wii U просто не съществува и всички дерат някакви нечовешки ценички все едно държат в ръцете си самото второ (или трето) пришествие :).

Но така де, аз просто си мрънкам, Wii U си има няколко много прилични и най-вече различни ексклузива, игри с чар, който няма къде другаде да го намерим. И така и така имам и конзолата ще е глупаво да не вложа някой лев в игрите, които си заслужават за нея. Но просто няма как да не го е яд човек като вижда разликата.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 4 години

Да това за 2та ръка е вярно. Дори за Вии (не Ю) ми беше много трудно да намеря нещо 2ра ръка на "свястна" цена - Кондуит 1 и 2 за по 22лв всяка. Ю-то е по зле както каза, ама поне игрите които са мъст не са толкова много и почти винаги са толкова интересни и яки че си струва да се оръсиш 80-100лв. Сплатууна несъмнено ще е безкрайни часове фънз, също като марио карт и смаш борс-а ако не и повече. За качеоството им пък да не говорим :D
Изображение

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

ZombiU е 20 лв в Пулсар ако има заинтересовани. :)

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение marchisio_преди 4 години

Ju1968 написа:ZombiU е 20 лв в Пулсар ако има заинтересовани. :)
Струва ли си играта ?

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост