Nintendo Wii U

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Re: Nintendo Wii U

Мнение danailkiller4 години

Ако питаш дали си струва 20-те лева - мдам определено! Не си струва ако я купуваш на пълната й цена със сигурност обаче ;).

Но все пак да спомена, че ZombiU е доста напрагяща нервите survival игра, така че е доре да харесваш подобни преживявания все пак! Отделно е важно да се знае, че НЕ МОЖЕШ да я играеш само на контролера, изисква задължително телевизор.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic
Регистриран преди: 8 години

Мнение Chakan4 години

Batman: Arkham Origins също е на 20 лв и определено бих казал, че си струва повече от Zombi U :D
Както бяхме обсъждали в една от другите теми - Зомби-то е игра игра с доста добър замисъл, но не толкова добро изпълнение. За 20 лв става.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Arkham Origins със сигурност си струва повече от Zombi U, но на тея цени е по-добре просто и двете да вземе човек :). Или поне тая, която е в по-близък до неговият любим жанр ;).

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer
Регистриран преди: 4 години

Мнение marchisio_4 години

Взех си ги и двете. Като ми поомръзне Splatoon-а ще ги разцъкам.
Batman има и Дедстроук DLC за 20 лева си е екстра като контент.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer
Регистриран преди: 12 години

Мнение Delegat4 години

Като разцъкаш Батмана сподели как е, може и аз да си го взема.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Батманите и двата ги имам за Wii U - доста са добри, реално особено Arkham City ми се стори по-добра версия от тая за 360.

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer
Регистриран преди: 4 години

Мнение marchisio_4 години

Delegat написа:Като разцъкаш Батмана сподели как е, може и аз да си го взема.
За 20 лв е мъст бай според мен. Има доста джаджи и комбат-а е забавен.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic
Регистриран преди: 8 години

Мнение Chakan4 години

Аз играех PC версиите, тъй че по отношение на порта не мога да се изкажа, но по отношение геймплей, дори предвид някои бъгове, ми беше май най-забавен от трите части. Има си най-Батманска атмосфера, (хареса ми, че условията в града този път са по-нормални, не като в Arkham City), разследването на местопрестъпления е направено доста по-интересно, отколкото в предните две игри и бос-битките също са готини (докато в предните игри единствената битка, която ми направи впечатление беше тази срещу Мистър Фрийз).
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Delegat4 години

Новото Йоши се оказа мега добро, особено в кооп, а темата с преждата позволява някои много яки сикрети. Браво на Нинтендо :D

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Ох, аз още си чакам моето, вече над седмица се забави (от Англия) и малко почвам да се дразня!

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Delegat4 години

Снощи с изненада открих, че Сплатуун амибото ми работи с играта, много интересно се получи.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Мнение Ju19684 години

И моето Йоши игра плюс амийбо дойде. Стигнах до второто ниво на втория свят. Много интересен level design с приятни изпитания. Много неща пропускам обаче. Трудно намирам всичките прежди и цветя. Струва ми се трудничка. :)

Малко ми е и трудно да свикна с фреймрейта. Играта са я вдигнали на 1080р като гледам, но за сметка на това върви на 30fps, което мен малко ме дразни. Свикнах да играя 60 fps игри. А и това е платформър, има сегменти с бързина.

Играта с двойното йоши е хаос. Неуправляеми са.

Нивата са доста красиви, но музиката можеха да в пипнат по-добре. Имаше едно ниво с пиано - пасна идеално!

Ще се цъка определено :)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

И аз поцъках днеска и изкарах първият свят, кадрите са доста стабилни, но със сигурност не са 60 и наистина малко се усеща. Чисто като визия и дизайн на нивата много ми допада, но е страшно лесна чисто като платформер поне в първият свят. За музиката не мога да кажа нищо специфично, явно не е особено добра, защото нищо не съм запомнил от нея :).

Много ме изкърти, че поддръжа старите амибота и можеш да играеш с Йоши, но със скин като Марио, или Линк, или нещо друго.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:
Регистриран преди: 14 години

Мнение vvarp4 години

A Message from Mr. Miyamoto Regarding Star Fox Zero
[...]
To the people looking forward to the launch of the game this holiday season, I am very sorry. [...] we’re aiming to launch the game in Q1 2016.
Каталогът след Star Fox (че и по принцип):
Изображение

Щото няма какво да се заблуждаваме, всички екипи на Nintendo разработват за следващото поколение.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мдам, тая година каквото видяхме - това явно ще е. Поне Star Fox-а и Xenoblade-а изглеждат чудесно.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M4 години

Star Fox-а го играх на Gamescon - нищо особено не е - и като геймплей, и като графика.
Хубаво е че я отлагат. Все пак очаквам една Зелда гросджен.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp4 години

Star Fox наистина не е второто пришествие. Ама смятайте колко трябва да е закъсал проекта, че Миямото да налага вето и най-вече да жертват коледните продажби
:miyamoto:

The Legend of Zelda Next може и само next-gen да е, твърде далеч са от завършен продукт.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Напълно съм съгласен - по принцип нали трябваше да излезе още това лято. Очаквах да го бутнат малко по-напред, но чак пък другата година... мдам, подозирам, че играта има нужда от повече полиране.

За съжаление съм съгласен и за новата Зелда - тя е някакъв по-скоро proof of concept до тук и наистина не виждам как ще излезе за това поколение.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Мнение Ju19684 години

Миамото потвърди, че Зелда ще излезе на WiiU.

Визуалната част на Star Fox ще я видим като излезе играта. На E3 и Геймскон пускат демо, правено преди месеци от стар билд. Иначе при игра, която ще е 60fps и на големия екран, и на гейм пада едновременно, не очаквам нещо силно впечатляващо. Геймплеят ще е решаващ тук.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Между другото в някоя тема беше станало дума за бъндъла на Animal Crossing: Amiibo Festival от Amazon UK - е вече има бройки, аз току що поръчах. С доставката и всичко:
Order Total: £43.45

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост