Nintendo Wii U

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Re: Nintendo Wii U

Мнение DETONATOR-Mпреди 2 години

Чисто като идея Wii U е много по-некст джен от компютърните конзолите PS4/Xbox One, които не носят някакво по-различно усещане за РС вързано за телевизора ти.
ОТ друга страна идеята за двата екрана датира още от времената на DS и това не работи никка добре в комбинация с липсващият мултиплеър и слабия хардуер, мощен колкото две слепени Wii-та, а Wii си беше клокнат Game Cube). От игрите съм доволен - в момента имам 14-15 ексклузива за конзолата. Ами че то досега за PS4 и Бокс май няма общо толкова.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 2 години

DETONATOR-M написа: ОТ друга страна идеята за двата екрана датира още от времената на DS
Технически, още от времената на Game & Watch :lol:
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 2 години

О да, аз съм имал от джобните им Game & Watch игри, която беше на два екрана. Дори съм виждал Donkey Kong такъв!
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 2 години

ZaG написа:Колкото и да е пълна ВииЮ е провал от към бизнес гледна точка. Честно казано не мисля че това може да се промени каквито и игри да излязат за него. Друг е въпроса че някъде четох че Нинтендо спокойно могат да си позволят още куп такива провали финансово. Аз бих предпочел обаче просто да налеят повече кеш и да направят мощна конзола без гимикс която да привлече И 3rd party девове.
Далеч не бих определил каталога като пълен. Както единодушно "предсказахме" през далечната 2011, Ую се издъни по всички показатели и Nintendo-вският каталог не е изключение. Без да навлизаме в list wars, колко шедьовъра от калибъра на Ocarina of Time, Galaxy или Metroid Prime излязоха и колко претоплени портдължения? Вярно има 5-6 много добри макар и не революционни заглавия, ама колко бяха тези в същата категория за N64, куба или Wii? Ами ако съпоставим с 2-годишния каталог на PS4, X1 или PC?

За наливането на кеш, Ую, примерно, е резултат от 5+ години R&D с фараонски бюджет. И накрая какво - умопомрачителна платформа с антикварни компоненти и development tools, чието масово производство струва по-скъпо от съременен system on a chip хардуер :dizzy:

Иначе са в задънена улица и NX им е баш последният шанс.

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение marchisio_преди 2 години

Поръчах си Captain Toad - Tresure Tracker от Озон-а. По спомен от 3д World ме кефеха мисиите с него. Самата игра обаче как е ? Играли ли сте я ?

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Аз доста я поиграх, макар, че не съм я довършил на 100% - много е приятна и лека за игране, а и изглежда изключително добре!

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer

В Озон са презаредели доста игри. Има Сплатуун, Йоши, Монстър хънтър 3, Уинд Уейкър ХД, Тропикал фрийз.

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Legend of Kay Anniversary я има в Ozone. Преди време в eShop-а беше на 5 паунда и я взех оттам. Lego Jurassic Park също, ако не се лъжа я има в Озон.
Shovel Knight в България май го внесоха само за 3DS и PS4.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

dimitk0o
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение dimitk0oпреди 2 години

Dementius написа:
А между другото, Нинти като цяло не се стремят много да правят промоции на стари непредъвкани игри и да ги пускат по-евтино - особено фърст парти заглавия. Мамка му, Windwaker и Donkey Kong Tropical Freeze са още по 40 паунда и в крайна сметка на толкова и ги купих. Сони и МС много разглезват с тяхните оферти и промоцийки :)
Nintendo Selects say hi :) Не защитавам нинти по въпроса с намаленията на стари игри ама точно тези и още 2 заглавия от Април са 19.99£/24.99€

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Тук и аз да напомня за новообявените заглавия за Wii U от Nintendo Select програмата:
Super Mario 3D World
Donkey Kong Country: Tropical Freeze
Pikmin 3
NES Remix Pack

Всички тея ще бъдат $19.99/19.99£/24.99€ някъде от Април. Аз задължително ще грабна 3D World и Tropical Freeze от тях, то точно тея двете ми останаха, че да си направя пълната колекция :).

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 2 години

Оп, тези оферти може и да съм ги изпуанал - сори. Игрите ги купувах преди няколко месеца от Амазон, дебнах ги седмица-две но така и не поевтиняха тогава.

Tropical Freeze-a е може би една от най-яките игри за U-то, много лачена, но и много трудна :)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

@Dementius, няма как да си ги изпуснал, тези Select игри ще "пристигнат" в Европа на 15-ти април ;). Тоест ги чакаме все още.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 2 години

Да де, имах предвид, че не съм видял новини за тях :)

NES Ремкиса как е, някой пробвал ли го е? Останалите игри са супер, Пикмина даже има и ДЛЦ - не съм го довършил, но помня че бяха 15тина мисийки и са много свежи.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

На NES Remix-а съм му играл 3DS версията и е подходяща игра за автобуса или нещо подобно, но не се виждам да седна да я играя на телевизора за продължително време. Самите Ремикснати нива са готини, но за да се отключват се играят разни откъси от NES игри, като 99% от тях са смехотворно лесни. Вече ако те интересува да се надпреварваш с други играчи за най-добро време е друга история, но пак бих казал, че дори тия пари са й много.

DKC и Мариото обаче ще се чакат :D
Последна промяна от Chakan на 20 мар 2016, 11:27, променено общо 1 път.

dimitk0o
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение dimitk0oпреди 2 години

danailkiller написа:Тук и аз да напомня за новообявените заглавия за Wii U от Nintendo Select програмата:
Super Mario 3D World
Donkey Kong Country: Tropical Freeze
Pikmin 3
NES Remix Pack

Всички тея ще бъдат $19.99/19.99£/24.99€ някъде от Април. Аз задължително ще грабна 3D World и Tropical Freeze от тях, то точно тея двете ми останаха, че да си направя пълната колекция :).
Сори за лошите новини ама това ще получат американците... За нас заглавията са други

Donkey Kong Tropical Freeze
Wind Waker HD
NSMBU+LUIGIU
Wii Party U
Lego City Undercover

Това е за pal региона
Pre-order са пуснати в shopto за който се интересува 16,85£

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Още по-добре, най-накрая ще падне цената на Lego City: Undercover!! Пък и Зелдичка... екстра!

Идващата седмица в eShop-а най-накрая ще пуснат Director's Cut-а на Shantae: Risky's Revenge (втората игра от поредицата). Дано да направят някаква оферта с намаление, ако имаш Pirate's Curse.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Delegatпреди 2 години

Някой ще цъка ли Pokken Tournament? Поиграх на демото снощи и е доста яко, та се чудя:)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Ами аз страшно се разочаровах от доста малкият избор от покемони, както и от страшно постната бойна система и не я купих.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Демото не беше лошо, ама толкова пари за Fighting игра не давам :D

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост