Nintendo Wii U

Going third party since 1889.
Отговори
dimitk0o
Mobile Gamer
Mobile Gamer
Регистриран преди: 3 години

Re: Nintendo Wii U

Мнение dimitk0o3 години

Chakan написа:Демото не беше лошо, ама толкова пари за Fighting игра не давам :D
Мда малко са се объркали с тая цена... Все пак е спиноф... Иначе със сигурност ще я взема но ще я дебна на по-прилична цена.

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 14 години

Мнение vsv3 години

Здравейте колеги. Обръщам се към вас за съвет. Взех решение да си купя втора конзолка от ново поколение. С PS4 съм в момента и Xbox отпада категорично от списъка, защото ще получа същото, което получавам и на плееца. Сами се досещате какво остава като избор и като се има в предвид, че искам разнообразие в геймплея и повече ексклузивки мисля, че едно Нинтендо е идеалният вариант. Проблемът е, че съм пред дилема и затова искам съвет от вас дали си струва да чакам до март 2017-та за Nintendo NX или да грабвам едно Wii U? Хем искам да играя вече нещо различно от игрите за PS4, хем съм любопитен какво ново ще изкарат. Ще се радвам на всякакви съвети :D , защото не съм запознат и със съвместимостта на игрите и конзолите, дали са заключени по региони, сторът им платен ли е и всичко, което ще касае една бъдеща покупка.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic
Регистриран преди: 8 години

Мнение Chakan3 години

За NX адекватен съвет общо взето никой не може да даде засега, защото нито е показана конзолата, нито са дадени сигурни характеристики, нищо. Не се знае още дори дали наистина ще е хибрид между домашна и портативна конзола или не.

По отношение Wii U - има модели с 8 и с 32 ГБ хард. Аз съм с 8 и горещо препоръчвам по-големият вариант, защото има доволно качествени заглавия, които да са само дигитални.

Конзолата Е регионално заключена, с хаковете не съм запознат. Обратно съвместима с контролери, сензори и игри за Wii. Доволно Wii U игри могат да се играят и с Wii контролери. Специално за Smash има и адаптор за Gamecube контролери.

Ако се окаже, че NX няма да има обратна съвместимост (което ме съмнява), Wii U-то определено си струва, има доволно качествени заглавия.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsv3 години

Те дали ще я покажат на тазгодишното изложение? Имаче мерси за отговорите, ръцете ме сърбят и ако наситина е някакъв хибрид а не изцяло нова домашна конзола ще се хвърля на wii u-то. Като се има в предвид, че тогава ше станат 5 години от wii u-то нищо чудно да си е изцяло нова.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x3 години

Не остана много до Е3 - остискай още малко, та после да няма хън-мън. Аз лично бих си купил WiiU само заради две игри(което си звучи направо жалко), тъй че твърдо съм я отписал като евентуална покупка. Беше ми паднала една бройка на 80 паунда преди около месец, но дори и на тия пари не я взех. Захванал съм прекалено много игри в момента, backlog-a набъбва, тъй че...fuck it
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение tosh3 години

Няма да обявят НХ на Е3. Най-вероятно ще бъде на ТГС наесен! Аз взех wii u януари месец и съм повече от доволен - има страхотни заглавия:)

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsv3 години

Здравейте отново колеги. Както вече разбрахте след дълги години отново съм част от семейството на Nintendo. Предстои да ми дойде племенницата на гости и искам с нея да играем заедно та да ви попитам кои от тези неща е хубаво да си взема като втори пад:

http://www.technomarket.bg/aksesoari-ni ... k-09125536
http://www.technomarket.bg/aksesoari-ni ... k-09125533
http://www.technomarket.bg/aksesoari-ni ... k-09125537

Има ли излишни сред тях или ще влезнат в употреба и трите пада?

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение Dementius3 години

И трите ще са ти в полза за повечето игри. Аз про контролер така и не си взех - дъската за гладене не е чак толкова неудобна :)
Виж задната обложка на игрите - там пише кои контролери може да ползваш.

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsv3 години

ОК, мерси :-).

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Мнение Ju19683 години

По темата за WiiU - аз съм от backer-ите на Yooka Laylee. Като се има предвид, че играта е мултиплатформена и WiiU е най-слабият хардуер сред избраните платформи, се опасявах, че ще играя нескопосан порт.

Но днес излезе информация, че Playtonic Games разработват едновременно играта за PC и WiiU, a версиите за останалите две конзоли са портове, правени от издателя. Голяма част от backer-ите са посочили WiiU като избор на платформа, значи играта ще е добре оптимизирана за конзолата. Силно се надявам на 720р 60фпс. Да пипат визията колкото искат, само да не осакатяват фреймовете.

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение tosh3 години

Това са добри новини:) Не съм я подкрепил в кикстартър, но определено ще я купя като излезе

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение tosh3 години

Това за игрите Wii да може да се играят без Wiimote не ми се е случило досега:) Например напоследък си играя трилогията Metroid и въобще не захапва без да е закачен Wiimote-a

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju19683 години

За да се играе Wii игра на WiiU, трябва Wiimote да бъде свързан с конзолата. Wii игри се играят с гейм пада само ако са Wii Virtual Console заглавия, закупени от шопа като например Super Mario Galaxy, Xenoblade Chrinicles и други.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 10 години

Мнение RRSunknown3 години

Интересно ми как се играят като знам че имаше нива на Мариото които се управляваха само с моута.

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение tosh3 години

Купена е от eshop и има включен уиимоут. Мисля, че реално с таблета или проконтролера могат да се играят не всички игри - ами тия дето са поддържали класическия контролер на wii.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju19683 години

Не съм проверявал въпросните игри, но по моите разсъждения, щом една игра се играе чрез виртуална конзола, тя би трябвало да е напълно съвместима с дифолт контролера на WiiU. Ако ще изисква Wiimote, то тогава това си е чиста Wii игра, няма място да бъде етикирана като виртуална конзола. Има ли наистина такива игри и ако има - това ще е безумие. Ако една игра не върви не геймпада, няма място за нея като виртуална конзола.

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение tosh3 години

И според мен няма - но е факт! Метроида все пак е с уиимоут контроли и явно няма как

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsv3 години

Здравейте колеги. Искам да ви помоля да ударите едно рамо при избор на игри за wii u-то. Достатъчно дълго пренебрегвах нинтендо и сега ще поправя тази грешка. Аз си имам мой си списък с желани игри, но съм сигурен, че изпускам доста интересни заглавия. Игрите, които съм си набелязал обезателно да си ги набавя са следните, като включвам и тези, които вече съм си ги набавил за да не ви губя времето да ги изброявате. Ще ви помоля да кажете някое заглавие, което го няма в този списък а си струва изиграването:

1. New super Mario bros-вече налична
2. Super smashbros-вече налична
3. Mariokart 8-вече налична
4. Super Mario 3D world
5. Donkey Kong country tropical freeze-вече налична
6. Pikmin 3
7. StarFox zero
8. The legend of Zelda twilight princess
9. The legend of zelda the windwaker HD-вече налична
10. Hyrule warriors-колебая се за нея, малко ми мяза на династи уориорс и може би ще си я взема, но по-натам
11. Xenoblade chronicles x-вече налична
12. Bayoneta 2-вече налична
13. One Piece unlimited World Red
14. Monster Hunter 3 Ultimate
15. Splatoon-вече налична
Последна промяна от vsv на 08 юли 2016, 20:34, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x3 години

11/12
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer
Регистриран преди: 4 години

Мнение marchisio_3 години

Номер 13 не я знам, всичко друго е много добро. Ако имаш кинтите зимай смело.

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост