Nintendo Wii U

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Re: Nintendo Wii U

Мнение vsvпреди 2 години

Постепенно ще си ги набавя, както казах това е моят списък с игрите, които искам да изиграя, но ако имате нещо да добавите извън него съм целия в слух, това беше идеята на поста ми, да кажете какво изпускам :D .

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 2 години

Пропуснал си The Wonderful 101. Иначе, за приоритетите и аз гласувам за Bayonetta 2 + Pikmin 3 + евентуално Xenoblade X и The Wonderful 101.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 2 години

Mon Hun 3 Ultimate е сила. One Piece - само ако си голям фен на анимето. Липсва Super Mario Maker. Липсва и Captain Toad - ухилена мухоморка търси съкровища :D - играта я дават за много добра.

Bayonetta 2 я вземи по възможност в комплект с първата игра. По принцип, щеше да е екстра да има и нещо като Mad World, ама явно няма да има. Fatal Frame: MBW може да ти разнообрази експириънса от Нинти-човечета и животинчета, макар да се пада твърде японска. FF има утешителни Зелда и Самус костюми.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 2 години

Аз лично, стига да ги нямаш за друга платформа, горещо препоръчвам "Ninja Gaiden 3: Razor's Edge" и "Sonic & All-Stars Racing: Transformed" (на мен ми хареса повече от Марио Карт-а). "Shovel Knight" според мен също е задължителен, още повече че вече има и физическо издание.

"Kirby and the Rainbow Paintbrush" я изиграх преди броени дни и адски много ми хареса, но имай предвид, че при нея се зяпа основно в геймпада.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju1968преди 2 години

Бейонетите двете заедно задължително! Но започни от двойката.

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 2 години

Мерси за отзивите, както и предполагах изпускам някои заглавия. За beyoneta-а обезателно ще ги взема и двете.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 2 години

Задължителните игри като че ли си ги покрил.
Аз само бих споменал Rodea The Sky Soldier на ме нми изглежда интересна, но може и да е крап не съм я пробвам но може да я хвърлиш едно око.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju1968преди 2 години

Горещо препоръчвам Fast Racing Neo - много добра инди игра.

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 1 година

Сигурно ще ме сметнете за луд, но вината е на племенницата ми. Днес изпълних поредното й желание и купих Just Dance 2016 и си помислих, че това са най-тъпо прахосаните пари, но да ви кажа играта е лудница :lol: скъсваме се от танци, страшен фитнес за тялото и душата и като се замисля сега изобщо не съжалявам, че я купих. Ако сте музикални типчета я пробвайте обезателно!

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 1 година

А, какво да те смятаме за луд - ако човек го забавлява нещо, да играе смело и това е :) Знаеш ли с колко игрички, които са получавали оценки от рода на 2/10 съм се забавлявал искрено :)
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 1 година

И аз съм присъствал на смазване с Майкъл Джексън да експириънс :)

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 1 година

Страшна игрица, досега играхме, аз сестра ми и по-голямата племенница, плуваме в пот ама се размазахме от танци :lol: , утре пак.

Btw понеже вече имам експириънс с PS камера, Xbox cinekt и сега и wii u стика и мога да кажа смело, че на wii u-то лови най-добре движенията и не е толкова претенциозно откъм разстояние. Кинекта направо ме изнерви на макс, защото играя от 2,5 метра и не става, да не говорим, че има и лагче. С този стик играх уи спорта и сега и танците и е супер :-)!

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост