Nintendo Wii U

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 14 години

Re: Nintendo Wii U

Мнение vsv3 години

Постепенно ще си ги набавя, както казах това е моят списък с игрите, които искам да изиграя, но ако имате нещо да добавите извън него съм целия в слух, това беше идеята на поста ми, да кажете какво изпускам :D .

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp3 години

Пропуснал си The Wonderful 101. Иначе, за приоритетите и аз гласувам за Bayonetta 2 + Pikmin 3 + евентуално Xenoblade X и The Wonderful 101.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe3 години

Mon Hun 3 Ultimate е сила. One Piece - само ако си голям фен на анимето. Липсва Super Mario Maker. Липсва и Captain Toad - ухилена мухоморка търси съкровища :D - играта я дават за много добра.

Bayonetta 2 я вземи по възможност в комплект с първата игра. По принцип, щеше да е екстра да има и нещо като Mad World, ама явно няма да има. Fatal Frame: MBW може да ти разнообрази експириънса от Нинти-човечета и животинчета, макар да се пада твърде японска. FF има утешителни Зелда и Самус костюми.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic
Регистриран преди: 8 години

Мнение Chakan3 години

Аз лично, стига да ги нямаш за друга платформа, горещо препоръчвам "Ninja Gaiden 3: Razor's Edge" и "Sonic & All-Stars Racing: Transformed" (на мен ми хареса повече от Марио Карт-а). "Shovel Knight" според мен също е задължителен, още повече че вече има и физическо издание.

"Kirby and the Rainbow Paintbrush" я изиграх преди броени дни и адски много ми хареса, но имай предвид, че при нея се зяпа основно в геймпада.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Мнение Ju19683 години

Бейонетите двете заедно задължително! Но започни от двойката.

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsv3 години

Мерси за отзивите, както и предполагах изпускам някои заглавия. За beyoneta-а обезателно ще ги взема и двете.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение ZaG3 години

Задължителните игри като че ли си ги покрил.
Аз само бих споменал Rodea The Sky Soldier на ме нми изглежда интересна, но може и да е крап не съм я пробвам но може да я хвърлиш едно око.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Мнение Ju19683 години

Горещо препоръчвам Fast Racing Neo - много добра инди игра.

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsv3 години

Сигурно ще ме сметнете за луд, но вината е на племенницата ми. Днес изпълних поредното й желание и купих Just Dance 2016 и си помислих, че това са най-тъпо прахосаните пари, но да ви кажа играта е лудница :lol: скъсваме се от танци, страшен фитнес за тялото и душата и като се замисля сега изобщо не съжалявам, че я купих. Ако сте музикални типчета я пробвайте обезателно!

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakan3 години

А, какво да те смятаме за луд - ако човек го забавлява нещо, да играе смело и това е :) Знаеш ли с колко игрички, които са получавали оценки от рода на 2/10 съм се забавлявал искрено :)
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 10 години

Мнение RRSunknown3 години

И аз съм присъствал на смазване с Майкъл Джексън да експириънс :)

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsv3 години

Страшна игрица, досега играхме, аз сестра ми и по-голямата племенница, плуваме в пот ама се размазахме от танци :lol: , утре пак.

Btw понеже вече имам експириънс с PS камера, Xbox cinekt и сега и wii u стика и мога да кажа смело, че на wii u-то лови най-добре движенията и не е толкова претенциозно откъм разстояние. Кинекта направо ме изнерви на макс, защото играя от 2,5 метра и не става, да не говорим, че има и лагче. С този стик играх уи спорта и сега и танците и е супер :-)!

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demon1 месец

Мисля да си набавя едно Wii U за разнообразие докато чакам мощният модел на Switch-a . Най-вече ме радва че цените на конзолата и на игрите намаляха доста и като че ли е перфектното време да изпиташ тази конзолка, ако не си. :lol:

Бихте ли ми дали някакви съвети. Например, мога ли да използвам power adapter-a на Wii за Wii U? Gamepad-a с екрана може ли да се зарежда от USB, без онзи адаптер дето върви с него? За сензор бара видях на едно място, че уж може този от оригиналното Wii. Стигат ли 32 гигабайта и някаква SD карта, ако играеш от дискове или задължително трябва USB хард поне 500 гб.

Има ли си конзолата някакви ахилесови пети? Нещо което лесно се чупи и за което трябва да се гледа при тестване. Например, виждал съм онлайн, че продават много с повреден Hdmi изход. Геймпада с екрана здрав ли е, лесно ли се чупи? Оптиката, нещо друго? Питам защото ми предлагат приятели на добра цена, ама искам да знам кое трябва да се проверява при тестване. Мога ли примерно да пусна геймпада с екрана и да тествам някакви неща, без wii u конзолата? (понеже ще са от две различни места)

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakan1 месец

От хардуерна гледна точка, проблем с Wii U-то не съм имал. Вероятно капачето отпред, за USB-тата и SD слота може да се счупи или разхлаби, но едва ли е масов проблем. Макар, че конзолата има слот за SD карта, доколкото си спомням игри НЕ МОГАТ да се записват на нея. Допълнителна памет приема само през USB. SD слота се ползваше май само за прехвърляне на сейвове, акаунти и тн.

За сензор бар-а, да, спокойно можеш да си ползваш такъв от Wii, както и контролерите. По повод кабелите - освен HDMI можеш да ползваш и композитни и компонентни кабели за Wii. Даже поне на моя телевизор, оригиналните компонентни за Wii даваха по-хубава картина от HDMI.

Един от големите проблеми на U-то е че е регионално заключено. Камара игри, които са на безценица в други региони, в Европа още държат по-високи цени...

Геймпада не можеш да тестваш отделно без конзолата, освен, евентуално функцията му TV Remote.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x1 месец

Приятна конзолка е, която дори само заради Зелда, Байо2 и Ксеното си струва покупката. Аз заради това я взех моята - останалото е в бонус. От както съм със Switch не съм я пипвал, което е напълно разбираемо.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demon1 месец

Благодаря за информацията. Особено това за sd картата е полезно да се знае. Значи е препоръчително да имаш 32 гигабайтовият модел, ако не ти се занимава с връзване на хардискове. Един приятел ми спомена че някои usb хардове трябват да са с допълнително захранване. Аз имам един, но не виждам по него да има допълнително. Както и да е, едва ли ще ми е нужно. :) По принцип главната идея е играта Project Zero. Сега покрай хелоуин много ми се прииграе. За съжаление май тя е и най скъпата физическа... А диджитал копието е фул прайс и сега покрай shenmue 3 и death standing, не ми се плаща фул прайс за толкова стара игра. Не че не си струва, сигурно си струва всяка стотинка. :)

Тези които още ползвате конзолата, забелязвате ли да правят някакви месечни намаления? Има ли шанс да се надявам за коледни намаления, блек фрайдей в стора или там е вече ghost town? :)

Игрите които ги има и на суич, ще ги имам в предвид и вероятно ще си ги пазя за там, ако са подобрени версии. Просто искам да пробвам тази игра, която вероятно никога няма да портнат на суич + още 5-6 други. Много хора сравняват wii u с дриймкаст, но като му гледам каталога, дриймкаста има много повече яки игри. Физическите копия за wii u, са около 150... Може би яките игри и тези които стават за игра са около 50-70. Е разбира се, ако добавим и каталога на Wii и дигиталните, стават много повече от дриймкаст. Бая сериозен е каталога обединен. :)

За тестването на гейм пада... Мисълта ми беше не да играя. А дали мога да го пусна без конзолата, да се включи екрана, да разцъкам из някакви настройки. Това без конзолата. За живота на батерията не е толкова важно. Така и така мога да го играя с кабел при нужда, в момента батерията не ми е толкова важна.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakan1 месец

Би трябвало TV Remote функцията да можеш да я използваш без конзола, а тя ползва екрана така че би трябвало да е достатъчно за тест.
Що се отнася до eShop-а, it's pretty much dead, мисля че има пак чат-пат намаления, но не толкова често, колкото преди.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp1 месец

Още идеи, в това число хакване и емулация.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demon1 месец

О да, това видео ме вдъхнови за някои неща. :lol: Това че имаше толкова много различни конзоли във Virtual Console... Неща които все още ги няма суича и че можеш да играеш N64 игри директно на пада 8) . Има и доста читави диджитал онли игри (нищо че физическите са само 150). Отделно добавяме стандарните емулатори и убийственият каталог на Wii, пълен с хидън джемс :)
Не че самото Wii U няма яки игрички. Три Зелди в HD, Project Zero-то, Bayonetta 2, Котката Марио, Йошито от прежда, PAPER мариото... Бас ловя че ще си имам поне около 5-10 любими игри за конзолата. Та грехота е да кажеш, че няма какво да правиш с Wii U и няма какво да се играе. Особено като комбинираме всичко - wii u игри + Обратна съвместимост с WIi + модване + диджитал стор и virtual console + работещ онлайн (засега) Просто Switch-a като цяло е по-смислена конзола в днешно време. Затова повече се продава от Wii U навремето. В Wii U-то има нещо недомислено и излязло от мода. Затова не можа да хване масите. Но като поиграя реално, тогава ще говоря за конзолата.

Също ми харесва това което чувам, че има комюнити още играещо онлайн - БЕЗПЛАТНО. :D Явно и на нинтендо някакви малки групички показват среден пръст за платеният конзолен онлайн мултиплейър и цъкат фрии на старата конзола. (по-подобие на PS3 и възразждащите се фенски сървъри на по-старите поколения като Dreamcast, Wii, PS2, Xbox)

Aз моя Wii U го взимам на части oт различни места, с надеждата да ми излезе по-евтино. Гледам да е към 150 лв. Само зарядно за конзолата засега не намирам на прилична цена, то ще е последната част. Жалко че не мога да използвам това на Wii. :)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение danailkiller1 месец

Честно казано моето Wii U си стои просто така откак взех Switch-а. Да взема да го хакна тоя уикенд, поне да стане за хлапето да цъка там разни детски неща, които никога не бих купил инак :-).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост