The Legend of Zelda: A Link Between Worlds

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Re: Коя е последната добра игра, която си играл?

Мнение me3x5 години

Oh well. Nevermind
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: Коя е последната добра игра, която си играл?

Мнение king_of_the_universe5 години

Може би съм твърде ретро, но мисля, че A Link to the Past > A Link Between Worlds, най-малкото музиката на места във втората е досадничка, пък и самата "нова" игра е с някои излишни, за мен лично дразнещи, екстри. Иначе "сплескването" е хубава идея.

По темата: гледах Гардиъните, възторгнах се и сега обяздвам за 3-ти път Мас Ефектите. :)
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp1 година

Честно казано, недоумявам суперлативите. Това трябва да е най-безличната и изсмукана Зелка до момента. Даже анти-Зелди като Миниш и Влакчето имаха някакъв чар и оригиналност.

Хубаво, че има известна нелинейност, не може да не се отбележи труда над света и дънджъните. Но свързаните с тях загадки, механики, врагове, босове, герои, а и всичко останало, са една забравима посредственост. Сега, ясно, че е полу-римейк на A Link to the Past с елементи на Link's Awakening, но как така техният чар е изгубен в превода? А бидейки полу-портарина, значи ли, че трябва просто да рециклира и да не разчита на собствени заслуги?

Разбира се, това не прави играта лоша, спокойно може да мине за "добра". Даже я минах на няколко сядания, без да ме подразни. Не мога да кажа и че ме впечатли, затрудни или изуми. Просто поредната порция пуканки.

Добър пример за последното е "сплескването". Идеята е изрециклирана от Paper Mario, което не е грях, но трябва да се спомене. Престъпление е приложението, тип колкото да не е без хич. Тъкмо забравиш, че го има и бам, рутинен анти-пъзел. Само в един от първите дънжъни имаше читаво приложение и то в края му (има-няма 3% от играта). Да не говорим, че сплескването е единствената отличаваща черта на A Link Between Worlds...
:miyamoto:

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Re: The Legend of Zelda: A Link Between Worlds

Мнение Ju19681 година

За мен тази игра е много добре изпипана, но адски плитка като преживяване. На ниво логика ме впечатли - дънджъни, пъзели, експлорейшън, но на ниво емоция е тотална скука. Нито атмосферата, нито историята, нито музиката ме впечатлиха. Не бих се върнал да я играя.

Има слух за Суитч порт - дано не е истина. 😶

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост