Fantasy Life

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Re: Nintendo 3DS

Мнение Dementiusпреди 4 години

Бахти, всичли ли имате играта вече?! Аз най-рано след 10тина дни, но ще гледам да наваксам като я взема.
Аз обмислям маг/арчер или химик, но ме притеснява как ще левелвам ако избера последното. Не-бойните професии имат ли изобщо умения за бой?

И да, на новите конзоли 3д-то ще е по-добро, защото 3д ефекта ще се нагажда спрямо позицията на лицето (чрез предната камера).

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Delegatпреди 4 години

Всички герои започват като Паладин, чак като приключиш първата му серия куестове може да избираш друг живот (професия). И специално за алхемик имам един куп билки и всякакви други неща.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 4 години

Ехеее 20-то ниво - еваларката! Аз след 12 часа игра съм едва 13-то ниво като паладин човек! Тази вечер аз обаче няма да мога, много съм уморен, едва гледам и просто ще гледам да си легна.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Еми и аз имам някъде толкова часове в играта, но явно с две професии се вдига по-бързо, отколкото само с една :)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Тази сутрин поцъках и успях да стана 16-то ниво, мислех, че съм изпълнил достатъчно баунтита в Тортуга (загубих сигурно два часа да мъча да бия едни босове в пещерата Nautilus), за да вдигна следващото ниво като паладин, но не би - трябват ми близо 600 репутация все още, скокът от адепт нагоре е твърде много репутация явно.

И днес като изхарчих над 10,000 dosh за екипировка като цяло така доста се замислих дали да не се задържа в първите две локации (първият град и Тортуга) и да пробвам с друг клас да си допълня малко нещата. Примерно да стана ковач и поне да си направя някакво по-прилично оръжие. Но евентуално ще трябва да помогнете с материали от някой миньор.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Няма смисъл, аз ще ти изкова, каквото ти е необходимо, само трябва да посъбера сребро от тая същата пещера :)

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Re: Fantasy Life (3DS)

24то ниво съм вече и станах експерт ковач, вече мога да добавям различни елементи към оръжията, примерно fire mana към меч и става огнен меч :)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Ами хайде да се съберем тогава де! Да ми направиш екипировка, че използвам някакви пълни дървении!

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Айде айде! Аз вече изгриндих до 16-17 левел ловец, но мисля да хвана някаква събираческа професия малко. След това минавам химик. Много радва играта!

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

И аз се добутах до първите там промоции на ловецът, изкарах и доста от мисиите на дървосекача и мисля да се направя дърводелец да видя дали ще мога да си направя някакъв по-як лък! Иначе алхимикът не е много яка професия, защото изисква събирането на неща, които няма как да ги събереш само с нея. Примерно аз имам доста мисии да правя колби, които искат различни видове боровинки, а те просто така не се събират - аз сега започнах да ги събирам като сека дърветата.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Станах 27мо ниво Адепт Ковач / Миньор и вече трябва да ходя за златна руда, иначе от дърветата ми трябват mangrove palm, мога да го изтъргувам за всичките билки, дето съм ги насъбрал :)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

А добре, някой разбра ли защо има дървета, на които им правиш по 0 поражения? Примерно boss дърветата на върха на планината и в Elderwood? Трябва ми твърдо някаква по-яка брадва ли? Не съм стигнал още до тази палма де, свършвам последните bounty-та в първата локация и сигурно утре ще отида вече при палмите да видим там как ще е.

Подозирам, че ще трябва да стана и дърводелец преди това, за да започна да си правя брадви от дърветата, които съм отсякъл или да търся отнякъде да купя по-добра брадва. Защото определено стигнах до дървета, които просто не мога да отсека никак.

И определено няма да е лошо да вземем да се съберем поне една вечер да видим как е мултито тук в България. Делегат и Дементус, изпращам ви направо телефона си на PM, обадете се като имате 30-на минути да опитаме да поцъкаме.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Започвам краткото ми ревю с това, че снощи съм куествал до 5 сутринра. :inlove:
Играта радва много и Левъл 5 пак не разочароваха. Има страшно много контент, куестове, предмети и локации. Десет часа в играта съм все още на първия град и не съм минал всичко. Фентъзи лайф е нещо средно между Анимал кросинг, Зелда, Харвест муун и класическо РПГ в едно. Графиката е приятна, диалозите не са натрапчиви, а куестовете не омръзват. Има 4 бойни, 4 събирачески и 4 занаятчийски професии, като небойните не са претупани. Даже напротив, по ме кефи да копам руда вместо да съм ловец, а даже и левелвам по-бързо. Тук е момента да вметна, че освен босове (големи, дракони, пантери и дебели пернати) има и руди/дървета/риби от тип бос. Снощи 15 минути се борих с една бос-руда, която много трудно поддаде на бой, но в крайна сметка я свалих. Битките са риъл тайм и не са много трудни. Няма много умения, на моя герой имам 4-5 и две комбота, но за игра от този тип мисля че стигат. Ще се изкефя ако Нинти пускат годишни ДЛЦ-та на играта ако набере популярност, а на фона на сегашните 3ДС заглавия това е много вероятно.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

danailkiller написа:А добре, някой разбра ли защо има дървета, на които им правиш по 0 поражения? Примерно boss дърветата на върха на планината и в Elderwood? Трябва ми твърдо някаква по-яка брадва ли? Не съм стигнал още до тази палма де, свършвам последните bounty-та в първата локация и сигурно утре ще отида вече при палмите да видим там как ще е.

Подозирам, че ще трябва да стана и дърводелец преди това, за да започна да си правя брадви от дърветата, които съм отсякъл или да търся отнякъде да купя по-добра брадва. Защото определено стигнах до дървета, които просто не мога да отсека никак.

И определено няма да е лошо да вземем да се съберем поне една вечер да видим как е мултито тук в България. Делегат и Дементус, изпращам ви направо телефона си на PM, обадете се като имате 30-на минути да опитаме да поцъкаме.
Имах този проблем с въпросната руда. Вдигнах малко стрент + си взех по-добра кирка и почнах да я свалям. Не знам как е дърводелсото, но при копането всеки удар взема СП, а шибаната руда се лекува ако излезеш от битка. Трябваше да и набия няколко спешъла и 5-6 СП поушънки докато я сваля. Мисля че пусна някакъв рядък метал, а днес същата руда я няма. Явно ще се спонват на няколко дни...

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост