Super Smash Bros за Wii U и 3DS

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Super Smash Bros за Wii U и 3DS

Мнение Ju1968преди 4 години

Пускам тема за играта, защото не намирам такава тук. Ако има и съм я изпуснал, моля поправете ме.

Някой играе ли играта в момента за Wii U или 3DS? Аз съм приятно впечатлен от нея. Започнах да откривам все нови и нови неща. Има много да се играе в тази игра.

Някой играе ли я в момента? Какви са ви впечатленията? :)

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Super Smash Bros за Wii U и 3DS

Мнение ZaGпреди 4 години

Aз я имам, играх я и ще я играя пак като завърша байонетта 2. Може да се каже че за първи път играя смаш брос игра и се изкефих сериозно. Лошото е че и съквам мега кораво. Адвай ме да цъкаме като я подхвана и аз - C0MPU73RKING (с нула се пише)
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Как мога да те добавя? Нямам идея как се борави с онлайн системата на Нинтендо.

Иначе и аз много се зарибих. Но още се уча. При Smash битки с определни персонажи винаги вече бия, но днес ми беше първия online бой и бях последен. Не съм готов още за битки с опитни играчи. Ползвам и опцията за тренинг - да разгледам кой какви движения има.

Засега играя предимно с Toon Link и Rosalina and Luma. С тях се справям най-добре. Но има толкова много персонажи. Днес отключих една Lucina, която доста трудно я победих, а е интересна за игра с нея.

[edit]

Добавих те във френд листата.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Вече започнах да бия почти винаги във Smash-игрите, а от днес и в битки с още двама противници. Скоро ще съм готов за бой с реални играчи. :) Някой тук да иска да се упражняваме?

С кои персонажи играете? Кои ви се струват най-подходящи за вашия стил игра?

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 4 години

Изображение
Zero Suit Samus и Captain Falcon са ми любимите за момента. И с 2та съквам еднакво кораво. Драсни като си он да цъкаме.
Изображение

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

ЗаГ, нали знаеш къде да трнираш "на сухо"? Влизаш в менюто Other Games (нещо такова беше, вдясно от SMASH), след това в Solo и в следващото меню имаш долу вдясно Training. Там си избираш персонаж и тренираш с опонент, който не те напада. Аз така изпробвам различните герои, техните движения и skills. Помага много.

Аз играя най-добре с Toon Link. Капитан Фалкън също ми допада, както и Rosalina & Luma.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 4 години

На сухо става колкото да разуча какви са движенията на даден герой и до там. После играя малко (20-30 мин) смаш или някакъв друг моуд срещу пц да придобия малко чувство за героя и после директно 1в1 competitive. За мен така се усвоява най добре, колкото повече бой ядеш толкова по добре се учиш.

Иначе голям кеф днес откраднах по някакъв див късмет 5 победи и сега имам невероятен 15% win rate хаха.
Изображение

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Къде ги виждаш този процент win rate? :)

Иначе мод... Smash. По default играеш с опонент с ниво 3, аз вече играя с ниво 5 (от 9). Ако искаш, свали го на 2 и играй така. Като започнеш да биеш всеки път почти, тогава вдигай. Аз така правя.

Иначе видиш ли ме на линия в Mii ми пиши да играем. Аз до сега не съм те засичал. Писах ти съобщение даже днес :p

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 4 години

Аз говоря за win rate в онлайн мачове - в тях падам почти винаги. Срещу компютри нямам проблеми поне на 6то ниво. Вин рейта го виждаш като влезеш на compeatitive долу в дясно имаш малко квадратче за статистики.

Пеичен мач, не е мой разбира се ама е с любимите ми герои:
Изображение

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение marchisio_преди 3 години

Аз днес си я взех. Играя със Шулк. Ако има навити за игра, може да си разменим ИД-тата и да играем. :)

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Ryu в Смаш .. :inlove:

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 3 години

Ryu се чу, че ще влезе, преди бая време, но съм приятно изненадан от интеграцията му в Смаш. Много яко, че ще могат да се ползват SF комбинациите за атаки. Virtua Fighter костюмите ме изненадаха, не че ме интересуват. Не съм изненадан от нови Мегамен костюми обаче (и както е тръгнало, с тия костюми, предстоящата колекция с 1-6 и нов сериал, няма да се изненадам ако Капком най-накрая обявят и нов ММ).

А и да не забравя - Duck Hunt и R.O.B. amiibo-та :inlove:
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 3 години

Изображение

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 3 години

Аз лично съм доста разочарован. Поредният герой от Fire Emblem? Сериозно?! Bayonetta също е доста предвидим избор. Още щом видях токчетата на Zero Suit Samus навремето си казах, че сякаш са били преработени от модел, готвен за Bayonetta. Не че имах реални надежди моят избор от гласуването - Mach Rider, да се появи, но на някой по-ретро или по-неизвестен герой щях повече да се зарадвам. Или пък на Shantae, Patty Wagon или Shovel Knight
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju1968преди 3 години

Аз много се развълнувах като гледах директа, въпреки, че си продадох играта преди много време. Клауд и Бейонета изглеждат епични. Не съм и допускал Бейонета да участва, твърде е сексуална, но изглежда сърахотно като механика. Корин също изглежда интересно с неговите метаморфози.

Очаквам да яиде амийботата. На Клауд ще се изкупи сигурно още същата секунда, в която пуснат при-ордърите. :D

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 3 години

Аз пък много се кефя че Байонета я пускат. Тъпото е че няма да е на диска ами с длц и след време я можеш да играеш с нея я не.
Изображение

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Корин е уникален. Най-накрая герой с който мога да бия онлайн .. :D
Байо и Клауд още не съм ги пробвал, не виждам и как скоро ще е след Корин-а.

dimitk0o
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение dimitk0oпреди 3 години

Цял ден играя с Байонета, просто удоволствие... Много естествено ми идват всичките и комбота и ми е голям кеф да я играя, също уич тайма е епик.
П.С. Пробвах и Корин доста приятно се играе, свеж е за разлика от другите ФЕ чаректъри.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 3 месеца

Average response time in Ultimate:
Pro controller: 105ms
Joycon: 103ms
Super Slow Bros :lol:
2 пъти над нормата, в това число спрямо Smash Bros. Melee.

Забавно е също как пробутват "новото" издание, като ултимативното продължение, а всъщност не е нищо повече от порт.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 3 месеца

Никой никъде не е казвал, че това е продължение. Навсякъде (както и в името) очевидно става дума за Ultimate версия. И е съвсем точно това - всички DLC бойци плюс нови, плюс няколко нови режима, плюс редизайн на менютата и на системата на осветление в цялата игра.

Дето се вика каквото обещаха, това и получиха феновете. И да, чисто откъм response time Melee си остава най-добрата и вероятно ще си задържи мястото на EVO-то. Но за нормалните играчи, които имат Switch и им се играе подобна игра то това е чудесен избор, с много арени, много бойци, много режими... няма пропуск в това, което предлага.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост