Bravely Second

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Re: Bravely Second

Мнение Dementiusпреди 2 години

Да не те разочаровам, но историята не става по-добра в следващите 15-тина часа. Всъщност, историята е пълна боза до последната глава, където става една идея по-интересна.

Бойната система е първите няколко глави е скучна. Към средата на играта се отключват интересните класове и нещата много се променят. Комбинациите от герои е разнообразна и класовете са балансирани за разлика от първата игра.

Спокойно можеш да прескачаш почти всички диалози и само да караш на дънджани и битки. Босовете хич не са трудни, само за 1-2 трябва да се напънеш и да измислиш някаква тактика.

Ако се сещаш какво стана в първата игра, можеш просто да не четеш никакви диалози до първото превъртане. Като почнеш newgame + може да се наложи да четеш малко диалози за да продължиш с историята.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Bravely Second

Мнение danailkillerпреди 2 години

Хммм, не ми звучи това като някаква интересна переспектива - не, че не оценявам една добра бойна система, но не знам дали само заради нея бих изиграл (30+ часова игра). Обикновено харесвам поне 1/3 от историята да е интересна, и да имаме поне 3-4 готини персонажа, които да ме задържат.

Но ще видим де, хванал съм я засега, а и гледам кучето на сестра ми и два пъти дневно стоя да му правя компания, така че имам време да играя. Ще видим обаче дали към края на седмицата още ще ми се играе ;).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост