Nintendo Switch

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Re: Nintendo Switch

Мнение me3xпреди 1 седмица

Моите пет стинки от експириънса ми със Switch:
Взех две машини от новата ревизия - една за мен и една за детето. Впечатленията ми са определено положителни. Трудно минава за ''джобна'' конзола, но все пак големия размер на екрана създава доста приятен комфорт в портъбъл моуд. Разположението на бутоните е ок, като тук отчитам един малък минус заради липсата на кръстачка. Можеше да изчакам още малко и да взема Lite ревизията, която всъщност ще има такава, но точно по големия екран наклони везните при избора ми. Като друг дребен минус отчитам липсата на възможност да закачиш безжични слушалки - през 2019 lol Иначе батерията се държи добре - приблизително 6h@50% brightness / 4h@100% brightness. Това беше и главната причина да чакам тази ревизия, тъй като 2 часа живот на батерията ми се струваше жалка история - да не забравяме, че под пряка слънчева светлина 100% brightness са си задължителни. Относно софтуеъра - машината няма музикален и видео плеър, няма интернет браузър...няма... нищо. Но пък има абсолютно пълноценен и прекрасно работещ YouTube, с опцията да се логнеш през Google акаунта си. Има и хардуеърен бутон, които при натискане прави скрииншот, а при зарържане прави видео до 30 секунди мисля. Там свършва всичко за съжаление. В общи линии има какво да се желае, та скоро очаквам да се пръкне туй-онуй из маркетплейса, или чрез фърмуеърен ъпдейт. От игрите обаче съм доста впечатлен. Чисто визуално изглеждат прекрасно на малкия екран. Верно че 720р не е апотеоза в резолюциите през 2019, но на 6.2''@16:9 дисплей една Bayonetta например изглежда брутално. Това е и другия ключов момент - възможността да играеш ААА заглавия където ти е кеф. Верно е, че като изклюжим фърст парти съпорта, повечето неща са портове, но пък това не променя факта, че портъбъл опцията за много хора отключва съвсем друг, различен свят в гейминга. А иначе вече се насъбраха и заглавия. В момента играя предимно Hollow Knight, Super Smash и Astral Chain, с които спокойно мога да прекарам няколко месеца. На рафта имам още 10-ина, които ми е мерак да поразмачкам. А тоя месец се задава Zelda и Dragon Quest...та сега му е времето дами и господа - налазвайте!
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

sephiroth2nd
Square
Square

Мнение sephiroth2ndпреди 1 седмица

Малко офф топик, но не мога да спра да хваля DQ11 на абсолютно всеки, без значение дали се кефи на японски ролевки или не. За мен това е jrpg-то на тази генерация. Съжалявам Персона 5, но към края стана малко затормозяваща и дразнеща, дори на хард.
Докато DQ11 е толкова умело съчетаване на олд скуул похвати със осъвременени одежди. Реално единствената ми забележка към тази игра е саундтрака и липсата на малко повече опшънъл неща/сайд куестове. Като и двете са оправени в суич версията до колкото разбирам и нямам търпение да я изиграя пак. А тази игра ще сцепва за хендхелд.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 1 седмица

Dragon Quest-а реших да си го запазя именно на Суич. Иначе се сдобих с PC версията, ама някакси изпитвам силно желание да е суич версията, не само заради бонусите и по-якия саундтрак.... Много ме радва смяната на 3D и 2D ретро графика.

А гадовете продължават да наливат масло в огъня и сега обявиха Vampyr, друга игра на която се надъхвам. :) Че и Witcher 3, но нея най-вероятно ще я пробвам на по-мощна машина.

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост