Nintendo Switch

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker
Регистриран преди: 14 години

Re: Nintendo Switch

Мнение me3x5 месеца

Моите пет стинки от експириънса ми със Switch:
Взех две машини от новата ревизия - една за мен и една за детето. Впечатленията ми са определено положителни. Трудно минава за ''джобна'' конзола, но все пак големия размер на екрана създава доста приятен комфорт в портъбъл моуд. Разположението на бутоните е ок, като тук отчитам един малък минус заради липсата на кръстачка. Можеше да изчакам още малко и да взема Lite ревизията, която всъщност ще има такава, но точно по големия екран наклони везните при избора ми. Като друг дребен минус отчитам липсата на възможност да закачиш безжични слушалки - през 2019 lol Иначе батерията се държи добре - приблизително 6h@50% brightness / 4h@100% brightness. Това беше и главната причина да чакам тази ревизия, тъй като 2 часа живот на батерията ми се струваше жалка история - да не забравяме, че под пряка слънчева светлина 100% brightness са си задължителни. Относно софтуеъра - машината няма музикален и видео плеър, няма интернет браузър...няма... нищо. Но пък има абсолютно пълноценен и прекрасно работещ YouTube, с опцията да се логнеш през Google акаунта си. Има и хардуеърен бутон, които при натискане прави скрииншот, а при зарържане прави видео до 30 секунди мисля. Там свършва всичко за съжаление. В общи линии има какво да се желае, та скоро очаквам да се пръкне туй-онуй из маркетплейса, или чрез фърмуеърен ъпдейт. От игрите обаче съм доста впечатлен. Чисто визуално изглеждат прекрасно на малкия екран. Верно че 720р не е апотеоза в резолюциите през 2019, но на 6.2''@16:9 дисплей една Bayonetta например изглежда брутално. Това е и другия ключов момент - възможността да играеш ААА заглавия където ти е кеф. Верно е, че като изклюжим фърст парти съпорта, повечето неща са портове, но пък това не променя факта, че портъбъл опцията за много хора отключва съвсем друг, различен свят в гейминга. А иначе вече се насъбраха и заглавия. В момента играя предимно Hollow Knight, Super Smash и Astral Chain, с които спокойно мога да прекарам няколко месеца. На рафта имам още 10-ина, които ми е мерак да поразмачкам. А тоя месец се задава Zelda и Dragon Quest...та сега му е времето дами и господа - налазвайте!
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore1 месец

New report points to Nintendo rolling out another Switch model in mid-2020
Switch Pro?
We're only months removed from Nintendo refreshing the Switch's lineup with the introduction of two new models: The handheld-only Switch Lite and another that marked an improvement over the original's battery life. Mere days into 2020 and there are whispers that Nintendo has another Switch on the way.

A new report from Taiwanese newspaper DigiTimes indicates that Nintendo is ramping up production on a new model of Switch. It begins manufacturing sometime in the first quarter of the year, and it's planned to launch mid-2020. It's said that this version will have an updated CPU and a magnesium alloy body.

While a beefier Switch Pro model has been rumored for quite some time, this particular confluence of reports and circumstances makes it the most likely. Kantan Games' analyst Dr. Serkan Toto predicts a $400 Switch Pro is coming in 2020, and it'll feature 4K support and bigger cartridge sizes. Additionally, Wall Street Journal's Takashi Mochizuki reported last year that "Nintendo has ideas for further updates to the Switch lineup after [2019's Lite and original Switch refresh] to make the platform's lifecycle long."

The prevalent theory is that Nintendo isn't going to sit by idly while its competitors launch new flagship hardware. This mid-2020 Switch is Nintendo's way of combating the PS5 and Xbox Series X. If that is indeed the strategy, it seems as though this Switch would need to represent a significant improvement over what's already available -- hence, the conclusion that this could very well be a Switch Pro. It's going to be an exciting year for console hardware.
@ DESTRUCTOID

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Мнение Ju19686 дни

Нинтендо потвърдиха пред инвеститорите си, че тази година нов Суитч модел няма да има. От една страна се радвам, това е добра новина за платформата, но от друга страна, играейки The Witcher 3 порта, не мога да не си мисля колко по-добре би изглеждала тази игра на един по-мощен хардуер. Фреймовете са окей, но тази ниска реолюция + агресивен АА, на моменти блърът е фрустриращ.

Някой ще си взима ли Animal Crossing на 20-ти март? Аз съм почитател на поредицата и ще се радвам да намеря другарчета за мултиплеър. :)

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demon6 дни

Аз почти на 100 процента ще си го взема. Може и да е на лънч, може и с месец закъснение, че има и други интересни игри като Persona 5 Royal, после и FF7 Remake. Още се чудя и не съм сигурен с коя да започна.

Ще ти пратя покана за приятелство, като набарам играта. Много приятна и чил игрица беше 3дс версията и в никакъв случай няма да пропусна тази. :)

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост