Nintendo Switch

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Re: Nintendo Switch

Мнение RRSunknownпреди 10 месеца

Всичко опира до паричните възможности и времето за игра :)
Но това за едната игра го има - и аз съм купувал конзола за една игра и после около нея съм добавял колекция от ключови заглавия.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 10 месеца

Това с опашките за суичове си е чиста проба маркетинг. Крайната дефицитност създава масовата заблуда, че суич е най-великото нещо на света, щом чак го няма по-магазините :lol: Действителността е друга - не произвеждат достатъчно и не продават достатъчно. Принципът е същия с насиления хайп покрай Zelda, сега Splatoon, после Odyssey, или превъзнасянията от страна на разни instagram-ски "знаменитости".

Разбира се, в това няма лошо - без тълпите, суич няма да прокопса с хардуерна и софтуерна поддръжка. А всяка себеуважаваща се тълпа тачи популярните, масови продукти, за които се говори постоянно.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 9 месеца

Това е тактика на Нинтендо от време оно. Винаги държат наличностите по-малки от търсенето, за да държат интереса на хората буден.
Освен това е по-малко опасно да се залежава нещо из складовете. Няма лошо де - все пак е бизнес.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju1968преди 9 месеца

4.7 милиона шипнати Суитча за четири месеца в извън коледен сезон и при недостиг на бройки в магазините в САЩ си е доста добре.

http://www.eurogamer.net/articles/2017- ... our-months

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 9 месеца

Къде е опорната точка на това "доста добре"? Даже да е свръх-провалът Wii U, то това е относително скромен успех (едва +35%) :lol: Да не говорим, че Коледа или не, все имат значителни разходи за заплати, разработки, производство; и съответно, слаба рентабилност.

А (леко) занижените наличности са масова практика. Обаче чак такава насилена дефицитност не е имало за уж масов продукт, даже от страна на Ментендо. Основните причини са както маркетинговите прийоми, така и драматичният хардуерен дизайн, барабар с производствените драми, които нищихме по-назад. От трета страна, все така не разполагат с нужния каталог за един пълноценен масов продукт.

Потребителски аватар
stryker
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Re:

Мнение strykerпреди 9 месеца

vvarp написа:
преди 9 месеца
Къде е опорната точка на това "доста добре"? Даже да е свръх-провалът Wii U, то това е относително скромен успех (едва +35%) :lol:
Ще стават повече процентите, защото Wii U имаше стабилен лонч и след това беше мъка. При Суича се очертават стабилни продажби за напред.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju1968преди 9 месеца

Близо 5 милиона бройки за половин година извън коледен сезон и при нениска цена си е доста успешен launch. Суитч за сега върви много добре.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 9 месеца

Суича ще си се продава добре, защото на практика PS4 и Xone вече не са конзоли с ексклузивни игри. Те нямат почти никакви предимства пред PC-тата (барабар с много недостатъци като платен онлайн, блокирани контролери и всякакви рестрикции). Същите игри ги има на 98% навсякъде. При Майкрософт скоро и на 100%. :) Майкрософт и Сони създават много добра ниша за Нинтендо, където няма да имат конкуренция. В някакъв момент ще си струва да си купиш суич заради игрите, които не можеш да играеш другаде. Но не сега, поне за мен. :wink: Лошото при нинтендо е, че те са единствената овърпрайсната конзола. При PS4 и XboxОne, според мен цените са си точни.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 9 месеца

The Demon написа:
преди 9 месеца
В някакъв момент ще си струва да си купиш суич заради игрите, които не можеш да играеш другаде.
И аз така си мислех за Уий Ю, но при това изобилие от игри за Плей 4/3, 360 и РС, още не съм се навил, защото само ще ми събира прах. Ако е за преносимостта, имам да играя игри още от времената на ДС и ПСП, да не говорим за 3ДС и Вита. Едва ли сме само няколко човека, които не се нуждаят от повече от 1 конзола. Даже на мнозинството му стига само РС.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 9 месеца

Nindies презентацията не беше особено интересна, но все пак имаше някои приятни изненади - Steamworld Dig 2 излиза на 21-ви септември, показаха геймплей от последната (засега) кампания в Shovel Knight - тази на King Knight, която ще включва и някакъв card game. Новото заглавие на Inti Creates също изглежда доста интересно!
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 9 месеца

Мдам, имаше малко неща, но прилични все, не знам дали видяхте и новата игра на Tokyo RPG Factory (създателите на I am Setsuna):
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Е как е нямало нищо интересно? Една камара малки спретнати игрички и...NMH трички wtf? йес плийз!

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Ако някой смята да пазарува от Американския eShop - до полунощ има промоция в http://www.pcgamesupply.com/ - 10 доларовите карти са в момента по 7 долара. Идеално е, ако американския еShop не тачи европейската ви карта или Пейпал акаунт, както е при мен. С един акаунт може да се купува само 1 карта на намаление и следи IP-тата, за да не могат да се правят няколко акаунта от едно IP.

Иначе работи, взех си картата и си я използвах за Double Dragon IV преди малко (в Щатите е 7 долара, в Англия - 8.50 паунда, ясно е откъде ще се взима).

Що се отнася до DDIV - приятно съм изненадан. Наличието на повече бутони определено прави играта по-приятна за игра от DDII на NES, където платформингът беше кошмарен заради скачането с двата бутона. Нивата са доста кратки, но явно са повечко (аз я докарах до 10-то). 2-player co-op и 2-player Duel Mode. Доволен съм :)
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 9 месеца

what a time to be alive
PC mustard race

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Преди месеци си приказвахме с един приятел (който въпреки наличието на 3DS се е съсредоточил над Сони платформи) колко потенциал има преносимостта на Switch-а и му разправях как някой ден ще завижда като ни портнат Doom и ще мога да си я нося в джоба. На това той ми отговори, че ако това се случи, лично той ще ми я купи Day 1. Явно знам какво ще получа за коледа :D

Иначе, и collector's-а на Xenoblade 2 изглежда доста яко. Не мога да разбера защо пак разлики между Европейското и Американското издание - обложките на диска и кутиите са различни и в Щатите артбука е 20 страници отгоре и с твърди корици. Май ще се import-ва.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 9 месеца

http://nichegamer.com/2017/09/17/projec ... lden-jrpg/

Това може да ми продаде Суич, ако се окаже, каквото мисля, че е (СаГа х Ксеносага). :yes:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 9 месеца

Octopath-a изглежда страшно обещаващ, аз дори съм свалил демото вече, ще пиша като имам някакви впечатления!
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Аз вече си купих Switch. Страхотна конзола..идеална за чичковци, дето нямат време да играят много-много. Половин час преди лягане, цъкане в кенефа. По път и т..н
Даже не съм инсталирал дока - ползвам я изцяло като мобилна платформа.

Имам и Марио там със Зайците - доста сполучлива игра.
За Суич тази година Одисеята ще е нещото. Изглежда мега яко. Отделно Xenoblade 2.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 9 месеца

Не се кефя на спортни игри, но суича определено изглежда обещаващо като графика. Мисля че е само 30 кадъра за разлика от 60те на другите конзоли и пц, но пък можеш да си цъкаш навсякъде.

Октопата и аз го дръпнах, но между Сплатуун и новия Метроид не ми е останало време да го видя как е.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 9 месеца

cain написа:
преди 9 месеца
https://www.youtube.com/watch?v=k038cik6uDw

what a time to be alive
Щом са докарали такава оптимизация, изводът е че id си развиват енджина отвъд нуждите на Doom/Wolf. Така че нищо чудно, ако в един момент Arkane, Tango и Bethesda също преминат към idTech.

Колкото за самите портове, дано докарат сносни продажби, та да има още. И не само портове :)

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост