Nintendo Switch

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Nintendo Switch

Мнение danailkillerпреди 6 месеца

Мдам, и моето подозрение е, че стане ли видимо, че новите конзоли са вече нехакваеми изведнъж тези, които се хакват ще станат доста неприятни цени. То не, че сега са без пари конзолите де, ама съм виждал какво стана навремето с първите J-Tag-ваеми Xbox 360-ки, дето на двойна цена се продаваха втора ръка.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 6 месеца

cain написа:
преди 6 месеца
Напоследък не ми се клечи на компа или пред телевизора така че един суич докато съм се изтегнал в леглото звучи примамливо :)
PSP - перфектната преносимка за ретро-емулация. Пък и има предостатъчен каталог от оригинални заглавия. Евтина конзолка с евтини карти за пиратстване.

DS - фраш със заглавия, но екранчето му е смотано. Има обаче доста оригинални игри, каквито едва ли някога пак ще направят.

Vita - рай за японските игри. OLED-а на първата серия е най-добрият екран, на който някога съм играл нещо. Muramasa, Odin Sphere, Dragon Crown и всичко останало, което е красиво изрисувано и анимирано в 2Д е най-добре на Витака.

3DS - Емблеми, ДКуестове, Одисеи, Дифолтове и т.н. също рай за японски игри.

На цената на Суич можеш да вземеш и 4-те заедно. :D

Ако Суича смъкне цена чувствително, ще си струва дори нехакваем за 4-5 игри, които могат се да смятат за мъст-плей, но това е малко вероятно. Ако само го хакнат и не смъкне цена, за мен не е оферта - какво толкова повече ще се играе от тия няколко игри, не знам. А като взема някога по-мощно РС, ще мога да играя тези игри и без да бъда пладнешки обиран от Нинтендо, защото и аз
niki_ написа:
преди 6 месеца
от чисто принципна основа не желая да ме доят като крава.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 6 месеца

Да, в момента Витакът е най. Аз не си взех, щото си начесах крастата с PSP, което за времето си беше №1 като homebrew поддръжка. Днес, PSP е антика, най-малкото заради резолюцията. Затова по-добре Vita, особено ако се хване по-тънко.

Очаквам в един момент Switch да бие PSP по приложения-самоделки. Просто трябва да портнат линуксовите версии на емулаторите, защо не и каталога на Nvidia Shiled (Crysis, Half 2, RE5, Tomb '13 и т.н.). Обаче всичко това ще отнеме години.

До тогава, както и преди съм писал, Sony също би трябвало да излязат със Switch-подобно, или ако предпочитате, nex'gen PSVita + TV. А вече не го и крият.

На хартия, Теграта на Switch може да подкара всичко до Wii U включително. Обаче за екзотичния хардуер на PS2 и PS3 си трябва или повече изчислителна мощ или много работа, барабар с вътрешна документация. Все неща, които е реалистично да се чакат от Sony.

Интересно също с какво ще излязат Nintendo. Само една плаформа къща не храни, затова не бих се учудил на нов хендхелд (пак Tegra базиран) и разбира се, "нов" Switch. Най-късно до година-две.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 3 месеца

И през 2019,

Изображение

С тук-там портове по 50+ еврака
:miyamoto:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 3 месеца

Безсрамно постен Директ броени дни след презентацията на Сони.

Нищо, все пак
The Nintendo Switch continues to be a powerhouse console for ports
:lol:

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 3 месеца

В сравнение с предните им няколко Директа си беше направо екстра :D

Daemon X Machina усещам как ще се взима на Ден 1. Capcom Beat 'Em Up бъндъла е приятна и добре дошла изненада.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 3 месеца

Най-после обявиха новият Animal Crossing. :D Колкото до Суич, няма никакъв шанс да вземе първото място по портове от PS4. Там броят на портове е невъзможно за достигане. Няколко поколения хд ремастъри на плейстейшън игри и пц Индита :)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

The Demon написа:
преди 3 месеца
Колкото до Суич, няма никакъв шанс да вземе първото място по портове от PS4. Там броят на портове е невъзможно за достигане. Няколко поколения хд ремастъри на плейстейшън игри и пц Индита :)
Само дето Плей 4 вади и най-много оригинални игри, поради което не се вмества в определението "машина за портове".

"Нов" Анимал Кросинг? Добре, бе! :lol:

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 3 месеца

Така е. Всичко се свежда до оригиналните заглавия, не до (дърти) портове и портдължения, тип Анимал Кросинг или Смаш. Фактите са че от 2017 насам, Switch няма оригинални заглавия. 2018 мина, 2019 явно ще е същата работа.

Разбира се, нека има също портове и производни, така класиките достигат до повече хора.
Ама какви са тия цени от по над 80, че и 100 лева...

И т.н.

Да е Doom '16, DBZ Fighters, Wolf 2 или нещо ново, разбирам. А то стотак за престарели портове на портове и портове на петгодишни заглавия за Wii U. Любим момент е как Цапцом цедят същите пари за шепа ромчета :lol: Или пък Скуеър Циганикс:

(10-годишна игра за DS, по начало правена за пет лева)
:rolf:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 3 месеца

Еми за жалост стрииминг е не надеждна опция за играене на игри към момента. Както казах и в друга тема преди време, за мен натуралната еволюция в гейминг платформите е това - играеш и имаш достъш на всякъде към съдъражнието, а средставата са от възможно най- широк спектър .

Честно казано в момента съм по заинтересован от МС и най- вече Сони ( последните си правят устата с мъгливи изказвания) с какво ще посрещнат следващото поколение.
Ще видим, но не очаквам нещо ground breaking скоро.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 2 месеца

https://www.wsj.com/articles/nintendo-p ... 1538629322
Nintendo is still debating what new hardware and software features to include in the upgrade and weighing the cost of the features, people with knowledge of the discussions said.

One option is improving the display, they said. The current Switch uses a lower-end liquid-crystal display without some technologies that are standard in more recent smartphone LCDs.

Updating the display with these technologies would make it brighter, thinner and more energy-efficient.
[..]
Nintendo is looking to release the new Switch in the latter half of 2019, perhaps as soon as summer, the people said.

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Re:

Мнение niki_преди 2 месеца

Очаквано, дано е само дисплеят.
Макар че , скъперниците от super low- end сигурно ще подобрят с mediocre най много.
Чесно казано очаквам да има и някакъв вид хардуерен ъпдейт, който да позволи на игрите да вървят в 1080p ( подобно на 4к при PS4 Pro), но е съмнително.

Aко не започнат да захранват по мощно конзолата с големи заглавия, ще изсъхне бавно и славно.

Ама да се ебът генерално, заявил съм мнението си за кожудерските им приоми и вече съм горд собственик на това чудо. Точа игри от "познатите" места и на това викам аз "upgrade you cant beat" :kul:
Изображение

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 2 месеца

За трети пореден път им е на Нинтендо това и историята показва, че няма никакъв проблем за хората с първите модели. И с по-бавният DS си играех (без по бързият процесор и повече рам) и по-слабият 3DS го спуках от игра (и не ми пречи че на NEW версията мога да играя една игра повече и емулирани за SNES) Трябва да отбележим че Сони и Майкрософт го правят същото в момента и бая хора чинно си извадиха порфейла за "pro" версията, без излишни приказки. Не са само Нинтендо виновни, а всички. :wink:

Лично аз се радвам, защото ще спадне цената на първият модел. :)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 2 месеца

The Demon написа:
преди 2 месеца
Сони и Майкрософт го правят същото в момента и бая хора чинно си извадиха порфейла за "pro" версията, без излишни приказки.
Но само Нинтендо се движат с 1 генерация назад и разчитат на псевдо-оригиналност и надценена пластмаса. :D

Колкото до това дали, кога, къде и с колко ще падне цената на първия Суич, нищо не е ясно, тъй като джиджавките на Нинтендо не следват пазарния модел на предлагане според търсенето, а създадения от Минти изкуствен дефицит в предлагането. Не е нормално Уий Ю да държи такива пари (400 еврака за нов), при положение, че конзолата се издъни яко и че е вече стара новина. Ако целта им е да подтикват народа винаги към новите версии на конзоли, не виждам как цената на първия модел ще падне достатъчно, че да ми оправдае покупката за 3-те игри, които искам да изиграя.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 1 месец

'С какво последно се сдобихте' нещо не виждам, та да похвале леко тук - взех Dark Souls и ДЛЦ-то на Зено тази сутрин. Малко ме е срам, че това ще ми е първата Souls игра, която възнамерявам да изиграя изцяло.
Последна промяна от Dementius на 23 окт 2018, 16:26, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 1 месец

Иха! Колкото и да е трудно да се играе без гайд, те съветвам да опиташ, поне до колкото ти е възможно. Успех!
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост