Nintendo Switch

Going third party since 1889.
Потребителски аватар
Zygot
Console Fanatic
Console Fanatic
Регистриран преди: 15 години

Re: Nintendo Switch

Мнение Zygot5 месеца

Отдавна не съм влизал, но пакрай карантина се замислих за конзола. Гледам, че switch-a има пиратстване някой може ли да опъти?

ПОдходящ ли за игра на 50" fullhd tv? В портативен вид не мисля да играя.

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x5 месеца

Суича се модва, но основното му предимство е портъбъл моуда. В случай че не ти пука за него, то по добре се насочи към друга конзола. А и там ще имаш с една идея по мощен хардуеър...
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon5 месеца

Точно. Абсолютно безсмислено е да го взимаш за голям екран. Ексклузивите не са чак толкова много и повечето яки игри са мултиплатформени. Xbox one и PS4 са много по-евтини и игрите вървят и изглеждат видимо по-добре. Трябва да си много голям фен на Нинтендо игрите, че да го вземеш Суича за голям екран. Дори съм сигурен, че Deadly Premonition 2 ще го обяват понатам и за други платформи. :)

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M5 месеца

Малко ме е срам да призная, ама откакто си взех про-контролер си играя на суча основно на телевизор.
Страхотна конзолка, но рано или късно спираш да играеш и на нея де, както и всичко останало.И наистина преносимостта е доста куул.

Иначе е точно каквото може да очакваш от следващата версиуя на Уии Ю - Нинтендо пускат рядко игри, ама са качествени, но са Нинтендски игри и през останалото време уплатняват с индита на кило. Тук-таме някой от големите издатели пуска порт.

Ако си графичен онанист - РС за победа с карта дето следи всеки лъч дали си отива на мястото или като компромис се спираш на другите РС конзоли.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Ju1968
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Мнение Ju19685 месеца

Аз се опасявах, че купя си ли про контролер, ще започна да играя само на телевизора. А иначе аз бях 90% портативно. :D Про контролерът си е друга история, много по-комфортен е от Джой Коните. Първият месец след като си го купих не изкарах Суича от дока.

Потребителски аватар
epedos
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение epedos5 месеца

някой да се е сблъсквал с някви идейни китайски пластмасови грипове подобряващи удобството?
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
niki_
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение niki_5 месеца

The Demon написа:
5 месеца
Точно. Абсолютно безсмислено е да го взимаш за голям екран. Ексклузивите не са чак толкова много и повечето яки игри са мултиплатформени. Xbox one и PS4 са много по-евтини и игрите вървят и изглеждат видимо по-добре. Трябва да си много голям фен на Нинтендо игрите, че да го вземеш Суича за голям екран. Дори съм сигурен, че Deadly Premonition 2 ще го обяват понатам и за други платформи. :)
Не съм сългасен изобщо, и аз като Detonar-a съвсем спокойно си пукам на голям екран в комбинация с портативният режим и не смятам, че "няма ексклузиви". Как така повчето яки игри са мултиплафтормени?! Последната причина да си взема Switch е да игра преносима версия на Mortal Kombat , Doom или дори Dragon Quest XI.
Аз виждам пре доволно количество ексклузивни заглавия, без да съм нинтендо фен бой , че да си купя платформата без значение как я ползвам ( тв или портативно)

Проблема е по скоро, че има доста портове, но който е бил умен се е сетил от рано да пропусне не доразумението Wii U сега бере плодове :lol: ;)

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x5 месеца

epedos написа:
5 месеца
някой да се е сблъсквал с някви идейни китайски пластмасови грипове подобряващи удобството?
me3x написа:
10 месеца
Изображение

Няма база за сравнение в комфорта. Който иска да играе в портъбъл моуд удобно, а и с кръстачка - тва е начина. Като минус отчитам липсата на вибрация. Препоръчвам
Hori Split Pad Pro

Потребителски аватар
Pchelata
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Pchelata5 месеца

Аз пък играя само на тв-то,портабъл моуда не е за мен.Щерка ми също предпочита игра на тв,отколкото портабъл.Не съм фен на нинтендо,но просто има игри които ги няма при другите платформи,и някак ми доставят онова удоволствие и разпускане което другите не могат.Взех си следната джаджа MayFlash Magic-NS,която позволява използването на почти всички съвременни падове на суича.Честно казано съм изключително доволен,работи отлично че даже и вибрация си има.Ако използвате пад за PS4 може да се възползвате и от моушън функцията.Тия джойкони са пълна скръб,нито за тв стават нито за портабъл,след 30 мин. игра и вече ме болят ръцете.

Потребителски аватар
niki_
Console Master
Console Master

Мнение niki_5 месеца

Oооо да, аз си играя със DS4 и 8bitdo донгъл. Може да ме хванат за щепсела с тоя про конторолер за 160лв... джой коните, цената им и пластмасата за 60лв да ги обединиш допълнително съм ги коментирал тука преди време.
Аз такава наглост не съм виждал. Няма да видят и лев от мен в магазина.

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Re: Кратки новини

Мнение me3x4 месеца

Потребителски аватар
Ju1968
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju19684 месеца

Никога не съм разбирал този спин на Марио франчайза - играеш къс 2D хартия, движеща се в 3D пространство. Ще пропусна със сигурност.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe4 месеца

На мен ми е любопитно какво още ще измислят Нинти, само и само да не направят карънт/некст-ген конзола, която да си струва цената. Разбирам привлекателността на Суича като замисъл, ама не му разбирам кожодерското изпълнение. Оригамито може да мине за Уий игра, така, като я гледам.

Плуват в океан от пари като чичо Скрудж и в същото време са най-стиснатите от тройката! :lol:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
vvarp

Мнение vvarp3 месеца

По въпроса с The Wonderful 101. За капак се оказва, че даже псевдо-римейкът на Xenobalde (Wii) не върви като хората...

Потребителски аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon3 месеца

Има си хора които го цъкат на телевизор заради ексклузивите, но Switch-a си е портативна конзола за мен. С опция за изход към тв. И аз си цъкам на Vita-тата YS VIII с 15-20 кадъра и знам че на PS4 е по-красива и с повече кадри. Дреме ми дреме на шапката обаче, защото играя в метрото и 45 минути в посока на ден ми се струват като 5-10, когато правиш нещо което харесваш. :D Джобните платформи винаги ще са с по-малко кадри, но плюса тука е портативността и независимост телевизор. Нинтендо повече никога няма да се сбият със Sony и MS при домашните конзоли. Tяхното форте е портативният гейминг, който вече държат изцяло за себе си.

Но все пак, ще трябва да изкарат нова ревизия, за да избутат следващите 2-3 години. Интересно видео. Според мен опции като избор на quality, Performance и Battery Saving, трябва да станат стандарт за всяка суич игра. Aко играеш на ТВ да избираш между голяма резолюция или кадри, а като на handheld да е между Battery Saving по-слаба графика или Quality.

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x1 месец

Full $60 price
Addition of local story mode coop

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain1 месец

PC mustard race

Потребителски аватар
Ju1968
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju19681 месец

Аз съм против такива моудове като quality и battery saving. За док моуд - максимална сила спрямо термо ограниченията. За портативен моуд - нужните ограничения с цял не по-малко от 2:30-3 часа батерия. Не виждам смисъл от високи резолюции и кадри за портативка, която ще пари на пипане и ще държи 50 мин.

За нов Суич пролетта на 2021 беше ясно. Ще изчакат да излезнат другите две конзоли и отново ще карат с пролетна стратегия тип 2017. Затова не чуваме и не виждаме нищо за Бейонета и Зелда - тези игри ще бъдат навярно рекламирани в 4К и с графиката на новия едишън. Ще продават хардуер. До тогава ще гледаме скучни мини директи.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynor1 месец

Ju1968 написа:
1 месец
Затова не чуваме и не виждаме нищо за Бейонета и Зелда - тези игри ще бъдат навярно рекламирани в 4К и с графиката на новия едишън. Ще продават хардуер. До тогава ще гледаме скучни мини директи.
Туй са ментендо, няма какво да се заблуждаваме, максимумът е True 1080p and steady 30fps :lol:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe4 седмици

4K - трудна работа за Скръндзендо. Може би след две генерации? :D
Don't shoot! I'm a human!

Кой е онлайн