Xenoblade Chronicles 2

Going third party since 1889.
Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: Xenoblade Chronicles 2

Мнение king_of_the_universeпреди 1 година

We will further improve the convenience of the mini map = Преебахме мини-картата, но ще я закърпим някак.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 1 година

Хахаха, точно нещата, които писахме по-горе как Skip Travel екранът нелогично не показва къде си по подразбиране и колко е неизползваем mini map-а ще го пооправят. Това са все прилични промени, дано оправят и повечето бъгове.

Аз така и така малко я паузирах сега, че искам да си довърша AC: Origins (че я тътря откакто излезе), така че идеално ми идва :-D.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение toshпреди 1 година

Чудесни новини за пача на Xenoblade C2 :D Тъкмо щях да си го взимам за Коледа :D :D :inlove:

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 година

Явно най-големият проблем далеч не е бюджетът :facepalm:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Бюджет и време. Виждам как са ги били притиснали с малко пари и малък екип да пуснат играта навреме, без Нинти да ги ебе за малоумщините в играта. Живи и здрави да са - като дъртак нямам нищо против Покециц, но първо - е леко гнусно главен герой да е момченце, вместо видимо пораснал пич, второ - тоновете тюториъли, цицосцените и озвучаването чупят всякакъв имършън и атмосфера. Затова я обърнах в постовете на майтап, макар и играта да се възприема насериозно. :lol:

Този fap material едва ли някой публично ще го играе сериозно, може би затова са пренебрегнали оптимизацията на ъндок режима. :D Похвално е все пак, че ПАЛ версията явно не е (много) цензурирана. Нека има и такива игри. :yes:

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 1 година

Амиии, аз не знам от какво всъщност се оплаква човека във видеото?! Че ние си знаехме за големите туториали и големите цици - всичко друго си е напълно стандартно както за JRPG-тата като цяло, така и за Xenoblade игрите в частност.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Точно стандартно, нищо изключително. Да кажем, че пичът е очаквал нещо оригинално като първото Ксено ?
Иначе още от момента на първото филмче се усеща накъде са отишли нещата.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 1 година

Кефи ме как се формират мнения без да е доксната играта :crazy:
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

ZaG написа:
преди 1 година
Кефи ме как се формират мнения без да е доксната играта :crazy:
Филмчето не е ли компилация по 20-ина часа от играта? Или човекът играе и снима нещо друго? :D

Все пак има нет, има ревюта и тонове видео и човек лесно може да си изгради информирано мнение, без да му се налага да купува всички игри, които малко или много го интересуват. В 21-и век не е като през 90-те, когато взех пиратска ФФ7 от чисто любопитство защо е на 4 диска. :lol:

Споделям отчасти възторга ви от играта, но в същото време ясно виждам как много неща е можело да направят къде-къде по-добре.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 1 година

Няма игра в която няма неща които не могат да се направят много по добре. Нито е съществувала нито ще съшествува.

С извинение ама на фона на целия шит дето се излива в гейминг индустрията напоследък, тук виждам само разглезено мрънкане за бели кахъри. Туториали имало, цици имало, войс актинга не знам си кво си (при наличие че има оригиналния). Клипчето дори не искам да го коментирам, взети 90 неща извън контекст за да е фънз, всеки може да направи същото за всяка игра и на човек който не я е докосвал ще изглежда идиотско.

Не казвам че играта няма проблеми, напротив има и то може би повече от оптимално ама ще кажа същото което бях казал за първия ниер - с радост ще взема груб необработен диамант пред перфектно полирано стъкалце (въпреки че в наши дни дори стъкалцата не са добре полирани).
Изображение

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 1 година

Аз никога не съм бил против циците в гейминга. :lol: И за мен е голям шок че хората се оплакват. Е, понякога минават границите на добрият вкус, като примерно тия чекиджийски дънджън кроул игри за вита. Тука обаче не мисля че е такъв случая. При всички случаи няма лошо. Това да е проблема. :yes:

Koлкото за туториалите, това ми напомни на тейлс игрите. Едно на ръка че боят е бътън маш, второ до средата на играта ти излизат туториали за адванс механики, които едно на ръка че си е предизвикателство да разбереш как работят на практика, второ че нямаш нужда от тях. :)

Тази игра има най-разнородни мнения в нета (по подобие на новият Star Wars филм :)) Обикновено така се случва когато очакванията са големи.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

ZaG написа:
преди 1 година
С извинение ама на фона на целия шит дето се излива в гейминг индустрията напоследък, тук виждам само разглезено мрънкане за бели кахъри.
Няма как да не съм разглезен от 2017 - много силна за всичко без бокс (то, коя ли година е силна за бокса, де).

(Почти) полирани ролевки, макар и малко, винаги е имало и ще има. Някои компании не ги пришпорват да гонят срокове. Примерно, Демона ако набара поредицата Етриан Одисей за 3ДС ще установи, че, за разлика от чикиджийските данджън кроулове за Вита (които ги правят на всеки 6 месеца с по 5 лева бюджет като Ателиетата), на тази поредица 1 кусур не можеш да ѝ намериш. Наскоро излезе нова игра. Ниърите също са чудесен пример как може да се развие обещаваща поредица с време и пари. На Ниър А също дразнещи кусури не мога да намеря.

Ксено 2 е от по-добрите ролевки, отбелязал съм я в тефтера някой ден да стигна до нея.

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение marchisio_преди 11 месеца

Стигнахте ли до 7-ма глава ? Повечето атаки на Малос са взети от оригинала - Monado Buster, Shield, Purge, Eater. Аз все още очаквам да свържат двата свята по някое време.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 11 месеца

Аз я превъртях снощи (днес рано сутринта де). 120 часа, прекрасен свят, много забавна и приятна бойна система макар и с голям learning curve. Сторито беше интересно и беше много яко навързано с първата игра.. Доволен съм и то много. Има бая неща които можеха да бъдат по добре обаче, личи си на места че играта е щяла да се възползва мноооого добре от още едни 6 месеца development. Липсват някои бая основни фийчъри, някои липсваха и в предните игри, но пък други ги имаше. Все пак, дори барабар с оплакванията ми, пак е 2та най яка игра която съм играл тая година - след Ниер-а.
Изображение

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 2 месеца

Току-що ми пристигна физическото издание на "Torna: The Golden Country". Понеже имаше объркване онлайн дали ще е просто код в кутийка - не е. "Torna: The Golden Country" си е на дискетка и има код за останалите неща от Expansion Pass-а.

Смятам да си посветя тридневния уикенд на нея :D
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение marchisio_преди 2 месеца

Ако иска някой код за длц-то
Изображение

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение toshпреди 2 месеца

marchisio_ написа:
преди 2 месеца
Ако иска някой код за длц-то
Изображение
Благодаря ти:) Всеки нов куест е добре дошъл!

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 2 месеца

Замина ли кода за Торна? :(

Тъкмо мислех да си я взема, но не съм сигурен дали си струва физически носител или да я изтегля от е-шопа (ако е няколко гигабайта де).

Някой може ли да потвърди какво става ако пуснеш дискетата с ДЛС-то на профил, който няма запис от оригиналната игра?

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение toshпреди 2 месеца

Не е код за Торна, ами за длцтата с оръжия и няколко куеста. Торна е expansion pass мисля.

Потребителски аватар
marchisio_
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение marchisio_преди 2 месеца

Торна длс-то на картата може да се играе и без оригиналната версия.Играта тогава си излиза отделно, иначе с експанжън паса се включва от оригинала. Кода би трябвало да отключи и чалъндж батъл моуда, там е яко фън.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост