Xenoblade Chronicles 2

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Re: Xenoblade Chronicles 2

Мнение Dementiusпреди 1 месец

Почнах Торна снощи и съм около 4 часа напред. Кефи ме колко е хем еднаква хем различна с оригинала и засега ми харесва. Левелинга не знам защо, но е много бърз и вече съм с пълно парти на около 20то ниво всеки. Предполагам, че като за ДЛС са искали нещата да се случват с по-бързо темпо. Някой може ли само да ме светне така леко колко са важни страничните мисии, защото досега не съм минал повече от една-две и имам лошото предчувствие, че в някой момент няма да мога да продължа докато нямам N на брой минати странични куестове.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 1 месец

Имаш съвсем правилно лошо предчувствие. Към края на играта те задължават да имаш нещо от порядъка на 40 завършени странични мисии, нещо, което изключително много ме издразни.

Иначе и на мен като цяло играта ми хареса, хем подобна на основната, хем различна, както ти каза, героите, макар да се играе за кратко с тях, са доста харизматични и сюжетът допълва добре основната история (а същевременно не преповтаря много flashback-овете от основната игра). Само това изкуствено разтегляне със страничните куестове ме издразни. Играта щеше да ме устройва ако беше и 15 часа, не 20.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 1 месец

Сторито как е спрямо единицата? И доколко е свързана? Там ми беше малко никво, аз я заебах на 30тия час де...
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 1 месец

Ами, тя не е много над 30 часа. На мен ми отне малко под 50.

Историята е доста семпла и праволинейна, няма някакви обрати и не играе кой знае каква роля за случващото се в XC2, допълва го добре, развива минимално част от героите, но с нищо, което да промени коренно начина, по който се гледа на събитията от основната игра. Честно казано, предвид нещата, които се виждат във flashback-ове, очаквах нещо с много по-големи мащаби и размах.

Не съжалявам, че съм я взел и изиграл де, но дори с тази допълнителна история, XC2 си остава най-слабата от трите.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост