Metroid Prime Trilogy

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Re: Metroid Prime Trilogy

Мнение epedos2 години

Нали щяло да има 4-ка, може покрай нея да поиздоят дрътата крава.
Последната конзола на Нинтендо, която притежавам лично е хакнато с чип дърто Wii, което поддържа и Геймкуб пиратки, не знам кога ще имам излишни пари да си взема Суич заради 1 игра и половина дето ще пусна...
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение danailkiller2 години

Мисля, че не съм пробвал първите два Prime-а, но тествах тройката на Dolphin емулатора навремето и вървеше перфектно. Даже тогава успях да я играя направо с Wii контролера, но в момента гледам, че има начин да се подкара и с клавиатура и мишка, което би било оптимално решение.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение epedos2 години

Тука запряндиколе ме навива да почвам от 3 направо, има ли резон или да го биеме? :lol:

Клавиатура и мишка не е вариант за мен. Мразя ги повече от всичко за игра.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:
Регистриран преди: 14 години

Мнение vvarp2 години

Мишката не е за Metroid Prime. Това не е шутър и скоростта на камерата само би дразнила с мишка. Виж, клавиатурата става за бой, какъвто някои хора очевидно заслужават :lol:

Трилогията се играе нацяло, може и с почивки между частите, щото страшно си приличат. Да не кажа, че са една и съща игра. На мен лично не ми пречи да ги играя наред, но си е до човек.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение danailkiller2 години

И аз мисля, че си заслужава да ги играеш трите, но да - малко или много са страшно подобни една на друга и аз поне трудно бих успял да ги изиграя без паузи между тях.

Иначе аз не съм играл първите два навремето на GameCube - играл съм им само Wii портовете където прицелването е най-близко до това с мишка - затова го и споменах. Иначе съм сигурен, че с емулатора можеш да ги подкараш и със случаен контролер дето може да се закачи за PC.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Claude
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy
Регистриран преди: 2 години

Мнение Claude2 години

2 и 3 не съм ги играл, но единицата е шедьовър.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic
Регистриран преди: 9 години

Мнение Chakan2 години

Аз преди няколко месеца изиграх 1 и 2 една след друга и честно казано, двойката ми досади. Има едни нелепи scavenger hunt-ове, които в първата игра поне можеш да ги правиш по всяко време, докато в двойката тамън си приключил и айде пак обикаляй цялата карта.

Иначе не е лоша игра, просто явно не е трябвало да я играя веднага след първата. Остаряли са доста добре, моушън контролите са екстра, скоро време нападам и тройката. Навремето като си взех Wii я бях почнал, но зарязах, защото реших първо да си изиграя 1 и 2. После като си купих Трилогията чаках 5-6 години докато най-накрая седна да я изиграя...
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост