Action-Adventures

Аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker
Регистриран преди: 15 години

Re: Action-Adventures

Мнение me3x7 месеца

Очарован съм. От това което видях, си е мъст плей.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore7 месеца

Физиката ми е странна, а и някак не ме влече да се бия със скариди и тентакълс.

Аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore7 месеца

Аватар
vvarp

Мнение vvarp1 месец

След руския, сръбски биомишок, с участието на Любе Кроненбрегович и Миле Гигерица. Разработва се от много години, но явно вече имат ангажимент за 2021 г. Не виждам голям напредък от най-първото демо, а можеха примерно да наблегнат на по-дуумообразни битки и врагове вместо тия сакати престрелки с охлюви и гномчета тип The Brood (1979).

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain1 месец

Цитат от ютуб видеото "It’s like a cross between Bioshock and a first person colonoscopy." :lol:
PC mustard race

Аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M1 месец

Аз съм играл демото. Ми тя си е мега бавна игра. Разчита на атмосферата...Премерени изстрели, няма почти UI и трябва да се ориентираш в пространството бавно и чрез посещения на локациите по няколко пъти. Не е за всеки. Знаейки колко хора я правят си е технически подвиг.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Аватар
vvarp

Мнение vvarp1 месец

Десетина човека са. Съгласен съм, че донякъде е подвиг, ама бива ли тази "игра" да е толкова отдалечена от игралното? А и както е писал коментаторът в тубата, нужна ли е тази самоцелна отвратителност :lol:

Говорейки за подвизи, художника бай Цецо Георгиев е докарал нелошо демо шутърче, ей така, без опит в разработването на игри, от нищото. Пак се набляга на уродливости, но не се губи целта на занятието - грозилищата са първо и преди всичко врагове, заплашителни и агресивни. От сам човек, толкова.

https://store.steampowered.com/app/1188 ... chapter_1/

Кой е онлайн