Multiplayer first-person shooters

Аватар
vsv
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 15 години

Multiplayer first-person shooters

Мнение vsv13 години

viewtopic.php?t=7037
viewtopic.php?t=1699

.

Cега съм се запалил по демото на Shadowrun, има страхотен мултиплеър и ще си я купя тези седмици напук на пристрастните оценки на геймспот и тем подобните, които разцъкват за 10 минутки една игра и вземат решение, че е зле. Смешна работа.
Последна промяна от vvarp на 28 юни 2020, 19:34, променено общо 3 пъти.
Причина: нова тема

Аватар
AlDim
Banned
Регистриран преди: 13 години

Мнение AlDim13 години

Абе хич не са го разцъкали 10 минути. Просто играта беше пусната в много недовършен вид на огромна за мижавото си съдържание цена. Да не говорим, че FASA се разпаднаха (което означава, че и евентуална бъдеща поддръжка е много съмнителна) :/ Та въпреки добрите си идеи си е почти провал.
"But sometimes that just ain't enough to keep a man like me interested
No, I've gotta go out and have fun
At someone else's expense"

Аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsv13 години

AlDim кое те кара да мислиш, че Shadowrun не е довършена и е провал? До колкото знам имаш 360, поиграй демото, ако не си го направил още. Играта няма сингъл, но за сметка на това има страхотен мултиплеър не за друго, а защото аз лично не съм срещал друг мултиплеър шутър, в който да са намесени едвновременно оръжия, магии и високотехнологични приспособления. В смисъл на мене ми беше втръснало да играя мултиплеър шутъри, в които влизам през входната врата и избивам всичко с оръжия и гранати. Целта на тази игра не е да убиваш само, но и да се надхитряш с противника, откъде ще минеш и как ще минеш (който я е играл знае за какво говоря). Графиката на играта не е нещо революционно, но в никакъв случай не е и грозна (за справка погледни слънчевото отражение по стените отвън по стените на сградата). Расите са разпределени равномерно като всяка си има своите предимства и недостатъци, и ако не се съобразяваш с тях няма да побеждаваш лесно, но ако овладееш степента на разпределение на силите ще побеждаваш по много и различни начини :wink: ето това е страхотното в тази игра. Но за всичко това трябва да отделиш повечко време и ДА, тези от геймспота дават доста субективизми и съм се убедил в това в доста от оценяваните им игри. Та, къде точно е провалът според тебе?

Аватар
AlDim
Banned

Мнение AlDim13 години

Shadowrun не е довършена и е провал?
Играта е мижава. Мултиплейър онли с 9 карти и това се продава за 60 долара. Освен това FASA се разпаднаха точно към завършването й, т.е. вероятно е да са резнали нещата в един момент.
За провала - получава посредствени ревюта почти навсякъде, а и сега-засега не изглежда като хората да се избиват да я купуват и ВЕЧЕ се предлага с намаления от магазините. Даже като безплатна добавка към Halo 2 Vista. 0_0
Аз самият не съм я играл, така че не давам лично мнение за качеството на геймплея.
"But sometimes that just ain't enough to keep a man like me interested
No, I've gotta go out and have fun
At someone else's expense"

Аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsv13 години

Ами то в крайна сметка всеки си има мнение, аз от българите с които играя в Xbox Live половината я харесват а другите не, затова е различно при всеки, но аз лично не бих се заел да се изказвам за игра, която не съм я поразцъкал, защото има голяма разлика от шотове и приказки и от десйтвителния опит с дадена игра :wink: . Аз лично ще ги дам парите за тази игра!!!

Аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore13 години

Бе и аз издърпах демото,когато излезе.Интересна е играта,има готини геймплейни възможности.Оприличвам я даже на CS!Графично е на средно ниво.Обаче,че има потенциал в заглавието не може да се отрече!

atmos
Square
Square
Регистриран преди: 14 години

Мнение atmos13 години

Абе аз си я взех преди няколко дена и спокойно мога да кажа, че това е играта на която може да си игаеш мнооого време. Нещо, като CS, но доста по забавно.

Горещо я препоръчвам. Иначе са кофти тия неща, които се чуват за ФАСА. Дано нещата да не са чак толкоз мрачни и да излезне патч и поне един ДЛЦ

Аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsv13 години

И аз се сдобих с игричката, супер е!!!

Аватар
vvarp

Brink

Мнение vvarp9 години

Bethesda сe излагат с такъв полуфабрикат. Жалко за труда на художествения екип:
If you manage to slog your way through a round, you'll be rewarded with experience points to be spent on customizing everything about your character, right down to his receding hairline. Obviously, I used that to my advantage to create a character that looked as much like Bruce Willis in The Fifth Element as possible. And I was successful after waiting around five to ten seconds per change. Simply customizing your avatar shouldn't take anywhere near that long, and that's indicative of load time issues throughout the game. Getting into a match takes forever, and once you're in, texture popping is rampant. Often, textures don't load at all unless you stand still and stare at a wall. It causes an otherwise very stylish game to look terrible most of the time, and it really suffers for it. Installing to the hard drive helps a bit, but players shouldn't have to with a retail build of a game. This reeks of a lack time spent polishing, and makes me wonder why Brink was rushed out a week early when it clearly should have been delayed.

And then there're the serious lag problems. Because all games are hosted on servers, including the campaign missions, lag is an issue even in campaign missions. Get more than three people in a game and the lag problems get totally horrible. We're not talking occasional stuttering here; we're talking trying to play Counter-Strike on a dialup connection circa 2001. Even if the S.M.A.R.T. system worked like it was supposed to, the constant rubber banding and lag-induced overcompensating would make it completely unusable. For a game entirely based around multiplayer, this is a massive problem. It may be fixed with patches later, but as of now, it makes the game almost completely unplayable with more than a handful of people on the server.

Even without the technical issues, Brink feels like a game that no one outside of the developers ever really got their hands on. Maps are too linear and don't feel right for the S.M.A.R.T. system, objectives are boring and occasionally confusing, and the A.I. is so remarkably stupid that playing the game without human teammates is pretty pointless. All the pieces for a solid multiplayer shooter are there, they're just ruined by design that ignores what could have been potentially really cool, which hinders any desire to work through the problems and find anything interesting about the game. Honestly, it's definitely not worth your time.
http://www.1up.com/reviews/brink-review

Аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Re: Игрите през 2011

Мнение BardoSore9 години

Сингъла какво представлява, мулти с ботове?

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение danailkiller9 години

Реално няма разлика между сингъл и мулти (както беше в Borderlands). Играта страшно много прилича на Quake Wars, отново има средно големи нива, в които в реално време ви дава разни случайни objectives (често за различен от твоя клас), които отбора трябва да бяга и да изпълнява.

Ако я играеш сам просто и двата отбора са ботове, които са крайно трагични като AI и е нечовешка болка. Ако я играеш с приятели е по-интересно и далеч по-добре се балансират нещата, но пък доста често си в лага.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Аватар
blumentopff
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение blumentopff9 години

danailkiller написа:Ако я играеш сам просто и двата отбора са ботове, които са крайно трагични като AI и е нечовешка болка. Ако я играеш с приятели е по-интересно и далеч по-добре се балансират нещата, но пък доста често си в лага.
Тъкмо изгледах едно видео ревю. Там изтъкнаха същите неща, които и ти си написал + стандартните, като например, че виждаш ръб, за който незнайно защо неможеш да се хванеш, или пък че не винаги прескачаш разни парапети или препятствия(до колкото стана ясно от видеото, това трябва да става автоматично), което разбира се нарушава динамиката и "чистотата" на геймплея. Като се има напредвид, че са заложили на паркурските движения, катерения и скачания, играта направо си е зле. На мен лично ми направи впечетление и отвратителният дизайн на героите...
ПП Говорим за Brink, ако някой не е разбрал :mrgreen:
See you starside... Изображение

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master

Мнение danailkiller9 години

Мдам, поркур елементите са доста яко измислени и когато се получат (само с light героя става) е голяма гъзария. Проблема обаче е, че наистина са напълно автоматични и са в зависимост от това как е направена самата карта - никога нямаш начин да разбереш дали ще стане движението докато не пробваш.

С това подозирам се свиква де, то все ще успееш да научиш картите в един момент, те са само 8 така или инак :-).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Re: Brink

Мнение BardoSore9 години

Играта получава противоречиви оценки.

Аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore9 години

Изображение
Georgi 'Calader' Simeonov - Concept Artist
Splash Damage Ltd.

Аватар
blumentopff
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение blumentopff9 години

Хах, евала на нашият човек!!! :yes: :yes:
See you starside... Изображение

Аватар
vvarp

Мнение vvarp9 години

Ето още за арта:
http://features.cgsociety.org/story_cus ... ry_id=5958

Още веднъж, жалко че всичко останало е или недовършено (MP), или зле (SP).

Аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore9 години

Не знам дали е заради Skidrow (не вярвам), но оплакването към PC версията е жестоко.

Аватар
niki_
Console Master
Console Master

Counter-Strike: Global Offensive

Мнение niki_9 години

Честито на хората, които още циклят стария CS. Да не си помисли, човек, че Valve може да изкарат нова игра.

Между другото не знам, кой ще я пипне тая игра на конзола.

Аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Re: Counter-Strike: Global Offensive

Мнение Jim Raynor9 години

niki_ написа:Между другото не знам, кой ще я пипне тая игра на конзола.
Майтапът е крос играта PS3 PC. Както се изразиха в един друг форум - time to raep consolefags. И да, дори с к-м на PS3 резултатът ще е същия.

Иначе на стария кашон се играеше приемливо(новия интерфейс с колелото е от там), но при положение, че ще върви дори на нетбуци сигурно, за чий?

Кой е онлайн