Multiplayer first-person shooters

Аватар
cain
Moderator
Moderator
Регистриран преди: 15 години

Re: First Person Shooters

Мнение cain8 години

niki_ написа:Е какви ти бързи реакци, като само тичам из лабиринтните нива и щом видя някои за части от секундата съм натиснал копчето на мишката и без да се меря много му изсипвам куп патрони с някое по бързо SMG.
Това го имаше в COD5, smg-тата бяха свръх OP и в 90% от случаите тия на първо място бяха я с томпсън, я с MP40.
Бях направил един опит да видя какъв е bullet spread:
Цял пълнител от такова разстояние, hip fire:
Изображение
Резултат
Изображение
Нямаше нужда изобщо да вдигаш мерника.
PC mustard race

Аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение RRSunknown8 години

Мерене НЕ Е РАВНО на реакции. Никой не съм бил добър на Куейк 2/3 с Рейлгъна дори като ходех по турнири , това не ми пречеше да се справям изключително успешно с Рокет лаунчера.

Приятелчета цикльорчета винаги има - не са ми критерий те. Това с приятелчето звучи малко като Батко ми е ще набие твоя :) от детската градина.

А по темата що е комплексност на картите в шутири спрямо механиката му е тема за която едва ли има еднозначен отговор.

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain8 години

Има впредвид че когато двама играча с еднакви реакции се засекат, единия вдига мерника и губи от половин до една секунда преди да почне да стреля а другия през това време му е вкарал 4-5 куршума защото не вдига мерника.
PC mustard race

Аватар
niki_
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение niki_8 години

RRSunknown написа: Приятелчета цикльорчета винаги има - не са ми критерий те. Това с приятелчето звучи малко като Батко ми е ще набие твоя :) от детската градина.

Чакай малко, че бъркаш нещо.
Аз лично съм любител на динамиката и оръжията за близък бой във FFA игри и това че може да се играе с тях успешно ме радва. (защото в MW2 и MW1 играта с помпата не беше дори основно оръжие
1.По този повод ти го вметнах, защото не е така и съм го виждал нагледно, поне на PC. Играта с оръжия за близък бой хич не лоша в MW2 ( дори напротив), просто картите позволяват различен подход в зависимост от стилът на играча. В MW3 основните карти ми се сториха по- лимитирани и с прекалено предимство за SMG-тата. Това просто няма как да го отчета, като плюс.:wink:

2. После пак прибързваш със заключенията от два прочетени реда.В случая не говоря за "цикльорчета" . С момчето винаги сме играли не повече от теб в момента или всеки който убива по- няколко часа на седмица в MP шутър с приятели ( определено време, после заебаваме играта за доста време, ако не е и изобщо). Сигурно за 100 път го казвам, но вероятно е така - с мишка се играе по- лесно и бързо, което води до видима разлика в геймплея.

Мисля, че като цяло е малко е неправилно да говорим едновременно за конзолният и PC mp, било то и на една и съща игра.

Аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknown8 години

cain написа:Има впредвид че когато двама играча с еднакви реакции се засекат, единия вдига мерника и губи от половин до една секунда преди да почне да стреля а другия през това време му е вкарал 4-5 куршума защото не вдига мерника.
Никой в близък бой не вдига мерник, самия мерник COD 1 го въведе - в CS да не би да има мерник.

Ники, основно оръжие означава че се води Primary Weapon и си има отделен клас помпи , а помпата беше secondary в MW2, не че не може да се играе с нея. Това имах предвид.

Въпроса не е кой играе повече а как играе - ако хванеш само едно оръжие и циклиш само с него няма начин да не го овладееш.

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain8 години

Току що играх срещу някакви (явно) YT знаменитост на Shipment - SamZ и UGottaloveCOD. В началото SamZ се правеше на гъзар и играеше само с Deagle, и всички му се обясняваха в любов колко е про. След което извиках три хелита последователно, той се ядоса, превключи на AK74(като мен) и до края бяхме К:К 3:1 за мен :D Загубихме щото моя отбор бяха загубеняци, но чувството когато някой "про" почне да ти обяснява как му лагвало и затова е толкова зле е Nr.1 :lol: И забравих да го запиша и да направя screenshot :/
PC mustard race

Аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

Мнение blumentopff8 години

No screenshot => didn't happen. :yes:
See you starside... Изображение

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Overwatch

Мнение cain6 години

А.К.А. шутъра на близард.

Official Announcement Trailer

Official Gameplay Trailer

Някъв микс между дота и тф2... :blue:
PC mustard race

Аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Re: Overwatch

Мнение Jim Raynor6 години

И Monday night combat, PvZ и т.н. Но изглежда fun.

Аватар
cain
Moderator
Moderator

DICE Battlefront

Мнение cain5 години

Изображение

Developer - EA Digital Illusions CE
Publisher - Electronic Arts
Engine - Frostbite 3
Platforms: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

Изображение
PC mustard race

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master

Re: DICE Battlefront

Мнение danailkiller5 години

И аз искам да се окаже изключително добра игра, но честно казано няма да рискувам. По-скоро ще взема сега Halo 5 на launch, а вече идният март месец когато имаме вече и 2-3 DLC-та за Battlefront-а ще го играем него ;). Той дотогава ще е и порядъчно поправен :).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain5 години

danailkiller написа:Той дотогава ще е и порядъчно поправен :).
Хахахах а дано ама надали, ама се пак ако са се поучили от бф4 и хардлайн и пуснат едни CTE сървъри овреме що пък не
PC mustard race

Аватар
epedos
Console Master
Console Master

Мнение epedos5 години

Дей 1 ми изглежда, ама на ПС4 съм аз. Купих ново РС, ама ме мързи да играя на него :lol:
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain5 години

Бай дъ уей дайс май си оправиха бф4 за пц...две години след старта. Вчера играх комфортно
PC mustard race

Аватар
epedos
Console Master
Console Master

Мнение epedos5 години

Изключително бедняшка работа. Няма да се купува.
В кратце: картите са от по една текстура. Нещата за каране са айтъми. Да, чухте ме. Върти се на картата едно кръгче, взимаш го и изчезваш и те споунва в небето в корабче. 99-та се обади и си иска гейм дизайна и продъкшън валюто. Аре да си ебат майките от ЕА и Дайс. Добре че беше бетата.

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master

Мнение danailkiller5 години

Със сигурност не изглежда като игра, която да се купи на пълна цена. Текстурите на конзолите не са нищо особено наистина, на PC нещата изглеждат видимо по-добре, и се и чуват доста добре. Но целият гейм дизайн ми е супер-трагичен такъв. Изключително малко карти и то с особено простичък level design, както и цялата тая схема с powerup-ите по картата дето можеш да вземеш предмет, с цел да караш самолетче, или AT-AT е нещо доста босичко като идея.

Да не говорим, че пак резнаха сингъл плейъра, което можеше да е нещо доста добро. Тая тея тип horde режимите не са лоши, но тествах тоя дето имаше в бетата и никак не се впечатлих.

Аз също няма да я взема сега на launch-а. Може би нататък, но за не повече от $30.

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain5 години

Аз само ще оставя тук този лийк от алфата която Free radical Design са разработвали ама нали лукасарт са калъфи...

This video shows leaked alpha gameplay of Star Wars: Battlefront III, which was to have been the third video game in the Star Wars: Battlefront series. Although LucasArts never announced the game, Free Radical Design developed the game from 2006 until 2008. The video gives you an example of how vast the battles would have been: all the Republic's Cruisers you see on the video are piloted by full crews of real players.
Моите впечатления относно Battlefront 2015 са indeed "бедняшка работа" от тук виждам десетките длц-та за да стане играта пълноценен бетълфронт
PC mustard race

Аватар
epedos
Console Master
Console Master

Мнение epedos5 години

Пффф, нищо общо. Добре, че беше бетата. Ще си вложа парите другаде.

Аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мултиплеърни тенденции и First Person Shooters

Мнение RRSunknown2 години

Изтекоха слухове, че Battlefield 5 ще е battle royalle (с луттбокосве естествено). Явно някъде отива работата.

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master

Re: Nex'Gen

Мнение danailkiller2 години

Мдам, слуховете, че Battlefield 5 ще има Battle Royale режим си текат така упорито, така че като едното нищо да са верни. Сега не ми се вярва това да е единственият режим в играта, защото няма как да отсрелят напълно съществуващата си фен база. Също така много силно се съмнявам, че ще имплеметират някакви особено жестоки lootbox екстри предвид, че именно те изгоряха с Battlefront 2.

Кой е онлайн