Diablo 3

Glorious master race.
Отговори
Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Re: Diablo 3

Мнение RRSunknownпреди 5 години

Jim Raynor написа:Би ми било интересно да споделите колко точно сте играли Диабло 2 и защо го намирате толкова интересно. Онзи ден го сложихме с братовчеда да прецъкаме отново и умрях от скука още на втори град на нормал.

Сигурно вие се кефите на хай-енд грайнда за предмети/пвп дуели в ладер, ама честно казано на мен ми е минал напълно мерака за такива работи май. Нямам нерви да играя 20-30 часа, за да стигна интересното.
Не знам брат, играл съм много ама защо ми е било интересно - нямам идея и чак се чудя сам на себе си кое точно ме е зарибявало. Сега в момента такива игри ми затъпяват много бързо и точно това ми беше проблема с Диабло 3 -играта е същия стил ама аз не съм същия човек и просто ми омръзна бързичко.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 5 години

Гяволо 2 съм го цъкал няколко пъти от по месец, за да развия различни герои + различни сетове на хард. Мрежа не съм и нямам намерение да играя. Зарибяваше ме на почивки, особено играта с моя некро Килъ Прийст. Кефех се на скиловете и предметите от куба.

Тройката нямам мерак да играя - докато излезе нормална версия ще съм го прежалил. Най-многото да врътна втория Торчлайт.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 5 години

Тая игра е такава катастрофа че сърцето ме боли! Вчера пуснаха пач който трябваше да подобри играта и то не малко. В резултат се появи бъг който позволяваше дупване на голд с 2 клика на мишката буквално. В резултат и без това осраната икономика стана още по потрошена. Има слухове че някакъв направил 9 милиона долара от дупване на злато, не съм се интересувал колко са верни...

http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... d-dupe-bug

http://diablo.incgamers.com/blog/commen ... old-duping

Честно казано се надявам проблема да е още по сериозен от колкото изглежда (не самия бъг а резултатите от него) и близард да шитнат АХ-та и да направят качествена система за ингейм трейдинг, да модифицират дроп-рейтовете та най накрая играта да заприлича на нещо. В момента ако имат намерение да пускат експанжън, не виждам кой би го купил. На тяхно място бих подарявал експанжъна на хората купили играта в първите 3 месеца.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 5 години

Щом купиха десет милиона ритейл не се чуди кой ще я купи...

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 4 години

PC mustard race

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 4 години

Чета форумите - всички които се скъсваха да оплюват Диаблото сега точат лиги забравили срещу какво се пенеха :lol:

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Абе нали синематика е як и зарибяващ, друго не ти трябва :D
PC mustard race

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 4 години

RRSunknown написа:Чета форумите - всички които се скъсваха да оплюват Диаблото сега точат лиги забравили срещу какво се пенеха :lol:
Няма как, след като експанжъна обещава 80% от нещата които хората искат. Подяволите снощи като четох новините и като гледах трейлърите ми се преигра супер кораво, а аз ще съм първия човек който ще опюе играта при всяка възможност, въпреки подобренията които направиха през изминалата година и нещо. Новия клас също е нещо което ме радва. Пф даже си мисля дали да не я преордърна, така или иначе ако я взема до 2 седмици ще съм си избил парите двойно :crazy само дето ако ще е такова разочарование като основната игра хич не искам да си давам парите на близард

Фък, толкова съм обнадежден че ще седна да поиграя малко за да се сваля отново на земята :)
Изображение

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Какво пък толкова обещава освен един клас и нов акт?

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 4 години

Дадоха нов синематик и още от същото. Който е играл D3 ще играе и експанжъна. Аз я врътнах един път и разбрах, че грайндването не е моята стихия и я отсвирих. Даже не ми се пробват другите герои.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Като чета ревютата Близард добре се сетиха за тоталната липса на кооперативни тупалки на един екран този джен.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 4 години

Д3 на пс3 couch multy = пюре от фънз. През последните 2 дена горе долу това правих цял ден с един приятел. Едва минахме първият град.
Изображение

Потребителски аватар
no.cow.level
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение no.cow.levelпреди 4 години

Пробвах за 20 минути сега Диаблото на PS3. Нещо не ме хвана май.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Аз пък се разцепих от кеф - оправили са всички проблеми на ПС версията които ме дразнеха а офлайн кооператива е чист фън както каза Zag.

Успях да я превъртя веднъж на нормал с DH и иначе кооператив на хард сме на края на втори акт.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

В ПЦ версията кликваш върху някой и героя ти почва да стреля по него. В конзолната версия аутолок ли има или?
PC mustard race

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Ами, не точно - просто си активираш скила в дадена посока. Няколкото умения които искаха прецизно цъкане в PC версията са ги променили - например leap е в права посока със задържане на бутона и отпускане.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 4 години

Определено екипът правещ порта не е направил 1:1 копие на PC версията, а са помислили кое и как да направят така, че да е максимално добре геймплейно на конзолите с тяхната си схема на управление. Аз лично имам съвсем минимални оплаквания от играта - най-вече за дребни интерфейсни неща, които са можели да бъдат по-оптимизирани за различните резолюции, а не примерно менюто с кристалите да бъде с буквално по три кристала на екран. Това очевидно е предвидено за хора играещи играта примерно в 480p, но все пак на 1080p е малко глупаво :).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

16 Сеп 2011 17:38 RRSunknown написа:
Гледайки бетата ми се струва доста безумна идеята за конзоли. Има една камара умения изискващи да посочваш мерник, шест бутона се ползват почти едновременно за активните скилове , а колана отделно с колбите ти трябват още четири.
Но по лошото е нон-стоп чата който тече между играчите .
Колко съм бил наивен :mrgreen:

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 4 години

RRSunknown написа: Но по лошото е нон-стоп чата който тече между играчите

That's the best part - Нема чат майна, всички сме на дивана :mrgreen: .

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 4 години

Мен дори сам ми е добре засега, а кво остава ако се съберем с няк'ви хора да разпукаме.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост