Diablo 3

Glorious master race.
Отговори
Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Re: Diablo 3

Мнение Jim Raynorпреди 4 години

Ще махат AH-то с експанжъна.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 4 години

Ами то май не се знае точно кога ще излиза експанжъна, но вече се знае точната дата за премахването на Auction House - 18-ти март 2014 година.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 4 години

А те не печелят ли от него, защо го махат?
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Естествено, че Blizzard печелят малък процент от всяка продажба с истински пари. Според тях (има официално видео в интернет) го премахват, защото според тях (и според всички останали) именно аукциона разваля идеята на самата игра. В момента всичко се върти само и единствено покрай него - хората играят, че да продават неща, тея дето нямат пък време си купуват предметите. Накрая тея дето играят, за да продават и писва, защото правят едно и също; а тези които купуват им писва, защото много бързо пък са се нагрухтяли с достатъчно добри предмети.

Принципно играта не е лоша, но някаква в момента няма никакъв смисъл да играеш и играеш.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 4 години

Прекрасна новина, не вярвах че ще се решат да го направят. В крайна сметка може и да излезе игра от пц версията на Д3. Тъй като махането на ах-то е обвързано с Loot 2.0 предполагам че новите итеми ще дойдат преди или точно на датата на махане на ах-то, а експанжъна малко след това.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Да, ще има някакъв голям patch, който ще премахне AH и едновременно с това ще вкара новата Loot 2.0 система, която ние на конзолите вече виждаме как работи. Доколкото разбрах малко преди излизането на експанжъна (тоест края на идното лято) ще излезе още един голям patch, в който ще променят Парагорн системата.

В момента всяко ниво в нея дава по-голям magic find (основно), което вече ще е безмислено предвид разликите в Loot 2.0. По този повод (доколкото разбрах) вместо да дава Magic Find всяко ниво на Парагорн щяло да дава точки, които на ръка да слагаме в Strength, Dexterity, Intelligence и т.н.

Това ни връща в най-после някакво подобие на ролева игра, ако измислят начин да слагаме нива и на уменията си и направо цена няма да имат!

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 4 години

Не че е минус да го махнат, ама това което убива играта за мен отвсякъде е липсата на свестен PvP режим. Каква файда да ореш за предмети, чиято единствена полза е да ореш още предмети? Хайде в WoW (или кое да е ММО) поне можеш да минеш като пич на бял кон през Ironforge и нубовете да въздишат, ама тук и това го няма. Играта е по-зле от D2 в това отношение, което...

След като имат претенции за endgame и дългосрочен план, струва ми се това трябва да е приоритетът. Не че не си струва парите, дори да не си орач-фанатик спокойно можеш да откараш 50-60 часа с кеф, докато експериментираш с герои и трудности, просто принципно го споменавам.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 4 години

А каква е разликата между конзолната и РС луут система?
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Играта дава много малко ненужни предмети (вместо това ти хвърля по-голяма купчина пари), и когато падне нещо шансът да бъде за твоя герой и с параметрите, които всъщност ти трябват е по-голям. Както и логично всичките шансове да ти дава по-добри предмети са видимо по-големи.

За пример аз сега съм към края на второто си изиграване и са ми паднали може би около 30 легендартни предмета, от които само 2 не са ми били полезни когато ми ги е дало. Като допълнение в момента crafting-а е със силно завишени параметри и там е сигурно 80% шанс да ти даде параметрите, които са ти нужни. Аз съм направил сигурно 50 предмета вече, от тях не повече от 10-на са били примерно с Intelligence, или друг ненужен на моя Monk параметри.

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение blumentopffпреди 4 години

Някой от тук играе ли играта в Live (извън заподозрените, с които се чуваме on a daily basis...)?
See you starside... Изображение

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 4 години

Diablo 2.0.1 е live. Докато успея да прочета всички промени, ъпдейта беше на 30%.Играта е едва ли не изцяло редизайнната, до толкова до колкото е възможно без да я започват на ново. Н хартия промените изглеждат прекрасно. Остава да видим дали и в истински геймплей ще е така.
Изображение

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 4 години

С новия редизайн Диабло 3 отново е безспорния цар на хак енд слаш рпг-тата.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 4 години

Играта силно подобрена и това се усеща още преди добавките от експанжъна. По едно време мислех да си махна преордера, но след като поиграх 1 седмица новото диабло (то си е направо ново) и всъщност се забавлявах и като играех сам ив парти, реших че си струва да видя експанжъна който още ще подобри нещата.

Все пак има някои неща които не ми харесват:
- развалиха билда на безсмъртния ми Магьосник Т_Т. Можеха да направят други билдове също толкова яки вместо да премахват цели няколко начина за игра.
- bound on account, аз обичах да трейдва, подчертвам трейд не да продавам в ах-то
- от време на време играта пуска айтъми за друг клас, с праймъри стат за класа с който играеш което е мега безсмислено. Това е в резултат на смарт дроповете, ама за къв гъз ми е на Магьосника лък с 400 intelligence? Можеха да направят предметите които падат и не са за твоя клас да падат с рандом стат, така тоя лък можеше да се падне с декс че да го ползвам на демон хънтъра си.
-липсва трейд система различна от спам в чата
Изображение

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: Коя е последната добра игра, която си играл?

Мнение king_of_the_universeпреди 3 години

cain написа:Diablo 3
След като махнаха AH и RMAH реших че може да ѝ обърна внимание. Доста се е отдалечила от корените си, и понякога е неиграема заради лаг. Но пък е забавна игра и прилепчива. Пробвах да я играя на PS3 (демото) добре са я направили но once master race always master race :Р

На Плей 3 праснахме малко кауч-кооп с жената, но играта й се стори скучновата. :D
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 3 години

Скучновата като за жанра си или скучновата като цяло?
PC mustard race

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 3 години

Ковано желязо е co-op-ът, имам други занимания напоследък, но отпуската от пристигането UEE всяка вечер я играхме в продължение на няколко дни. Единствен технически минус е, че когато един рови в менюто, другите могат само да си бъркат в носа. Иначе перфектен порт, за мен се играе много по приятно с контролер играта и се забавлявахме много.

От гледна точка на геймплея, големият минус си стои - няма читаво мулти. Ако бяха избутали някак арените, или поне нещо подобно, щеше да е класа. Но и сега съдържанието е предостатъчно (100-тина часа весело фармене спокойно, само с един герой), а я взех за 60 лева от Озон. :?

Другият по-малък минус за мен са дроповете, които са толкова taylormade за героя ти, че Близ буквално са отишли в другата крайност и играта вече не ти пуска нищо за различен герой. В крайна сметка размяната на предмети е част от чара на този тип игри. Все пак това е дребен проблем, а и е за предпочитане на първоначалното състояние на играта :)
Солото е доволно - вярно, еднообразно донякъде, но random events, солидният art и безбройните challenges сглобяват положението, като в комбинация с co-op-a играта не ме е карала да я играя на сила.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 3 години

на Сезоните пуска за всички предмети :)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 3 години

cain написа:Скучновата като за жанра си или скучновата като цяло?
Като цяло. Ако не е Марио нещоси жената не го признава! :lol:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 3 години

RRSunknown написа:на Сезоните пуска за всички предмети :)
2.1 го няма за PS360 уви :/. Бих upgrade-нал на PS4 като взема конзолата догодина.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 3 години

И там го няма споко, екслизивен е за PC засега.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост