Half-Life 2

Glorious master race.
Потребителски аватар
Vasko
True Gamer
True Gamer

Half-Life 2

Мнение Vaskoпреди 12 години

Дърпам играта и се надявам да са свършили добра работа при портването. От една седмица не съм играл на никакви игри, защото всички ми втръснаха безкрайно много, но тази просто няма как да не я играя. Чакам и след това следва "потапяне".

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 12 години

ааа излезна ли вече мммляс-мляс
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 12 години

супер :)

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 12 години

Half_Life_2_PAL-XBOXDVD-DAGGER

size:1.432 GB

Закотвих го току що :twisted:
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
Vasko
True Gamer
True Gamer

След един час прекаран с играта мога да кажа, че нищо не е загубила по отношение на геймплея. На няколко места падат доста кадрите, също някои предмети изчезват и се появяват. В тази игра си проличава, че и екс боксът се задъхва. Въпреки това след 20 минути съвсем забравих за падане на кадрите, защото играта чисто и просто ме завладя.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Изпекох го най-сетне и малко поцъках.М' чи то тва животно си е 1:1 с ПС версията.Малко съм разочарован.Иначе играта няма какво да я коментирам - отлична.Нищо конзолно все пак - можеше да нацепят някоя свежа идея като да речем във "FAR CRY: INSTINCTS".Ако някой е по-напред в играта да каже , ако е мернал разлика.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Куцо е управлението.Има места на които ти трябват още два пръста за да се оправиш :)

Потребителски аватар
Vasko
True Gamer
True Gamer

На мен не ми се вижда куцо. Само когато се оправляват превозните средства ме дразни. Като цяло това за мен е най-добрия FPS за X-BOX.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Vasko написа:Като цяло това за мен е най-добрия FPS за X-BOX.
Съмнява ме макар че все още я дърпам.За мен HALO2 е безспорен лидер в тая категория.Като я изтегля отново ще поговорим.Btw обоснови мнението си ако това не те затруднява.

Потребителски аватар
Vasko
True Gamer
True Gamer

Първото, което се набива на очи е невероятната атмосфера. На места си изплашен на други ядосан и доволен от изтребването на гадини. Също поне до където съм стигнал геймплея е много разнообразен. Има много стрелба, каране на превозни средства, мислене ( не е кой знае какво, но пак е нещо ). На последно място,но не по важност слагам gravity gun-а. Такова оръжие няма в друга игра с подобна реализация ( изкючвам DOOM 3:Resurrection). Много ми е чудно дали има друга игра, в която да убиеш врага със стол.
И на мен HALO 1&2 са ми едни от любимите FPS-и, но Халфа ми допада повече. Сега да не започнете някакви спорове за коя игра е по-добра. За мен Half-Life 2 е по-добрата игра.Точка.

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение samfisher5преди 12 години

эа мен халфа 2 беше некво ПЪЛНО раэочарование-эа пц съм я цакал и така и не я доиграх-стигнах със 300 мъки до 10 чаптер просто от нежелание эа игра -абе эа мен играта и липсваше МНОГО но эа сега не се сещам точно какво беше но най вече супер голямата липса на помитащ екшън гарниран с АБСОЛЮТНАТА липса и на кътсцени-способът эа раэкаэване о типа срещам аликс и тя си эавърта дупето и ми каэва неколко думи не ми допадна
абе эа мен играта си беше иэдънка неэависимо от сорсове морсове и т.н. :-x

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 12 години

samfisher5 написа:АБСОЛЮТНАТА липса и на кътсцени-способът эа раэкаэване о типа срещам аликс и тя си эавърта дупето и ми каэва неколко думи не ми допадна
Е т'ва си беше голяма простотия! Точно "липсата на кътсцени" и начина, по който са интегрирани в самата игра без да я накъсват бяха революционното и може би най-идейно нещо в оригиналния Half-life, предполагам и при този е така.

Все едно да кажеш, че PGR те дразни, защото не обичаш високите скорости, страхотните коли и невероятната графика... :roll:

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Jeru написа:
samfisher5 написа:АБСОЛЮТНАТА липса и на кътсцени-способът эа раэкаэване о типа срещам аликс и тя си эавърта дупето и ми каэва неколко думи не ми допадна
Е т'ва си беше голяма простотия! Точно "липсата на кътсцени" и начина, по който са интегрирани в самата игра без да я накъсват бяха революционното и може би най-идейно нещо в оригиналния Half-life, предполагам и при този е така.

Все едно да кажеш, че PGR те дразни, защото не обичаш високите скорости, страхотните коли и невероятната графика... :roll:
е да ама мен не ме кефеше така просто-въпрос на лична преценка-ми не си ме кефеше играта и тва е сигурно аэ нещо съм сбъркан :-?

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 12 години

:idea:
Последна промяна от andycole на 17 дек 2007, 15:51, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 12 години

samfisher5 написа: аликс и тя си эавърта дупето и ми каэва неколко думи не ми допадна
Ти нещо против въртенето на женски дупета ли имаш? :angel:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

king_of_the_universe написа:
samfisher5 написа: аликс и тя си эавърта дупето и ми каэва неколко думи не ми допадна
хах тва не се ли счита эа виртуално дупе :lol: (пък и тя самата аликс не беше самата прелест)
п.п-не ме бъркай с евгени минчев :)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 12 години

samfisher5 написа:
king_of_the_universe написа:
хах тва не се ли счита эа виртуално дупе :lol: (пък и тя самата аликс не беше самата прелест)
п.п-не ме бъркай с евгени минчев :)
офф:

Аликс е голяма дъска, особено за мома от видео-игра.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Изиграх я."Леко" проблемно управление но като цяло нямам забележки.

Потребителски аватар
stanio.turbinata
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение stanio.turbinataпреди 11 години

тази игра е главната причина да си сменя PS2-ката,за XBOX. :D (е впоследствие разбрах и още колко много щях да изпусна,ако не бях направил смяната де,ама... :D )тази игра е страшна!лошото е само че продьлженията на играта няма да излезнат за XBOX :( (само забележката ми е че е малко "лесничка".дори и на HARD,пак се минава спокойно :-? ,а и да.непостоянният FREAMRATE много дразни :evil: )
Изображение.....3/7......

TerrorX
Console Master
Console Master

Мнение TerrorXпреди 11 години

Има 1 място не помня каде беше става дума за 1 тунел в който ти идват зомбита и с помоща на 1 минйорска количка и перка ги кълцаш :)Та етам първо ги саберете всичките зомбита да излезат и пуснете количаката тогава ще видите кво е XBOX-а да се мъчи с 1 fps ако не и по малко :)
LITTLE SONA-MA-GUN
RAPAPAM-PAM RAPAPAM-PAM YO SONA-MA-GUN
Aко все още не знаете как да се обръщате към мен, обръщайте се с гръб !

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост