The Elder Scrolls V: Skyrim

Glorious master race.
Отговори
Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Re: The Elder Scrolls V: Skyrim

Мнение RRSunknownпреди 7 години

Аз на щита ВСИЧКИ перкове му качих, първо него докарах на 100 от всички скилове. Макар че една поправка - десния бранш на дървото на блок не изисква щит. Екстрите бяха яки докъм 30 левъл, после се нагрухах толкова че нямаха смисъл тъй и без това никой нищо не ми вземаше ни със стрели ни с магии.

Аз съм го писал това де, по към в началото на темата :wink:

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 7 години

Абе прочетох го аз това, но ми е трудно да си представя. Аз самия бях облечен отгоре до долу първо в Ebony, после в Heavy Dragon брони всички направени до Legendary. На всичките неща им бях сложил и магически екстри от рода на one-handed damage, health+, health regeneration и т.н. и независимо от това си имах доста ситуации, в които ми вземаха доста прилично живот дори предвид, че бях с някакъв космически armor rating и над 500 живот.

На коя трудност игра ти? Аз играх на предпоследната (Adept май се казваше).

P.S. Тук да допълня (ако е важно), че тея ми впечатления са когато играех за тежките брони, тоест между 40-то и 50-то ниво някъде.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

В играта има лимит на армора - 80% редъшкън който настъпва при 567 армор. Освен това армора действа само на физически щета тоест няма нищо общо с магиите които ти вкарват. За тази цел се използва един пърк от алтерейшън школата - 30% абсорбшън - тоест като ти зареждат и живота и моята тактика - бижутерия с двоен енчант за протекшън от две магии. Абсорбшъна негатира целия демидж и ти зарежда живота с него с 30% шанс - така действа, а не че само 30% от щетата я абсорбираш. Има и камък който ти дава още 50% тъй че спокойно може да се разкарваш на лимита от 80% шанс всяка една магия (за магия в играта се счита И драконовите атаки и всяко едно енчант оръжие )да не ти вземе нищо и да ти зареди магиката.
отначало играх на нормал но след нагрухването пуснах последната трудност .

Блокинга действа по друг начин - пряко редуцира щета, преди да се счете бронята и лимита е 85% и се достига при 5/5 на първия пърк и 60 за самия скил, без него редуцираш само 35% от демижа.
Пърка на щита за елементална защита действа независимо от другите ти защити от магии и се чеква първо по ред, имаш ли го винаги действа без значение откъде те удрят с магия.

С една правилна отварка или една супичка от зеленчуци която зарежда стамината за 720 сек можеш да башваш без да спираш и да стънлокнеш който си искаш в играта - това ми беше първия експлойт който открих и така убих първите си великани и мамути. Освен това развива зверски бързо самия скил.

В началото имаше и много лют експлойт с deflect arrows но го фиксираха .

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Ако не успеят да се сборят с проблемите си и да пуснат DLC-тата на PS3 ще се получи много тъпо според мен. Още повече - това ще направи прецедент, в който дадено DLC отсъства само от една система, което е дори по-неприятно.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Чак пък прецедент - има доста такива случаи с екслузивни DLC-та или забавяне с години. Просто явно не могат да се справят.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Ексклузивно DLC е имало и преди, но това означава, че го има само за една платформа, а не че само на една го НЯМА. В случая DLC-тата ги има за Xbox360 и PC, няма ги само за PS3. Инак определено нямам спомен за забавяне на DLC за дадена система с повече от няколко месеца, какво остава за години :).

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Двете DLC-та за GTA4.

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 7 години

off/
RRSunknown написа:Двете DLC-та за GTA4.
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. Това включва и двете, изданието го има за PS3 и PC.

M$ изсраха един влак пари за да получат time exlusive, но само толкова.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 7 години

niki_ написа:off/
RRSunknown написа:Двете DLC-та за GTA4.
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. Това включва и двете.

M$ изсраха един влак пари за да получат time exlusive, но само толкова.
RSS ги дава за пример като дълго забавени, не като неизлезли.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Естествено че за забавени ги давам за пример след като в предния пост каза че нямал спомени за забавяне с години.

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 7 години

Ясно.
Тогава примера е неуместен, защото проблемът при Skyrim е съвсем различен от това просто да се плати за time exclusive.

Иначе в днешно време exclusive борбата се води на DLC фронта, трудно се докарват целия заглавия. Винаги има разни забавяния сред големите игри. Случай обаче в който, голяма фирма просто не може да подкара DLC на дадена платформа и то за една от най-големите игри на 2011/12 си е major fail.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Никой не ги хвали от форума :wink:. Просто не е прецедент.

А иначе те още ванилата не можаха да оправят - почти година след рилийза PS3 си остава пълен скрап а форума е пълен с оплаквания, какво остава да правят DLC...

Амежду другото New Vegas за PS3 е същата история - някъкъв мегабъг с DLC-тата, така и неоправен.

Честно казано аз съм разочарован от съпорта - за 9 месеца измъдриха някъкъв скучен вампирски скрап който не се отличава с нищо и дори не се вписва в цялата северна атмосфера а сега планират да сложат редактора си за карти като някаква супер екстра. Доста нелепи изпълнения особено в сравнение с ентустиастите модъри които да си ги задминали отдавна.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 7 години

Пичове, имам мерак за Скайрим на Плей 3 (заради телевизора).

Оправиха ли вече с онлайн пачове бъговете по Скайрима за Плей 3, та да знам дали да я купувам? :-)
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 7 години

king_of_the_universe написа:Пичове, имам мерак за Скайрим на Плей 3 (заради телевизора).

Оправиха ли вече с онлайн пачове бъговете по Скайрима за Плей 3, та да знам дали да я купувам? :-)
Xbawx?

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Не , не ги оправиха - толкова са затънали в блатото че официално обявиха че няма смисъл дори да се опитват да пускат DLC-тата за PS3.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мдам, и аз потвърждавам, че доста мои приятели изреваха на умряло заради това, че голяма част от бозите на PS3 версията на играта продължават да са си там и, че няма да има очевидно нито едно DLC за PS3.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Jim Raynor написа: Xbawx?
Трябва да търся азиатска версия... :(

А на РС може ли да се подкара нормално? Подкарах я, но не мога да махна проблемите с мишката въпреки съвета да барна във файла с настройките. Мога ли примерно с конкретен пач да оправя бъгавата мишка?

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Има модове които оправят интерфейса - иначе самата игра е удивително лека като изисквания.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

RRSunknown написа:Има модове които оправят интерфейса - иначе самата игра е удивително лека като изисквания.
Данке. :yes:

Отговори

Кой е онлайн

1 гост