За форума

Въпроси, коментари, предложения.
Отговори
Потребителски аватар
VooDoo
True Gamer
True Gamer

...чакаме предложения!!

Мнение VooDooпреди 14 години

Понеже форума ни е чистак-бърсак нов (зелената боя още лепне) очакваме вашите предложения и коментари както за диазина така и за разпределнието на категориите и темите и пр.

Изобщо каквото ви се прийска да видите тук - пишете!!

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 14 години

Pri prolebmi syshto s foruma pishete tuk .

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 14 години

Не е лошо да има и раздел за PC. Не само защото SEGA правят доста игри и за компютър :D . Има си интересни неща и там, макар и по рядко. В случай че Боби още не е разбрал за форума :lol: , ще взема да му помогна докато го няма. Та бутона който натиснах се казваше май "Post Reply". Нека бъде нещо от сорта на "Нов Отговор" :wink:

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 14 години

The Demon написа:Не е лошо да има и раздел за PC. Не само защото SEGA правят доста игри и за компютър :D . Има си интересни неща и там, макар и по рядко. В случай че Боби още не е разбрал за форума :lol: , ще взема да му помогна докато го няма. Та бутона който натиснах се казваше май "Post Reply". Нека бъде нещо от сорта на "Нов Отговор" :wink:
И аз съм ЗА! И за двете. Макар и да сме предимно конзолни гехмъри тук, не мисля, че на някой ще му пречи PC секция.

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Jeru написа:
The Demon написа:Не е лошо да има и раздел за PC. Не само защото SEGA правят доста игри и за компютър :D . Има си интересни неща и там, макар и по рядко. В случай че Боби още не е разбрал за форума :lol: , ще взема да му помогна докато го няма. Та бутона който натиснах се казваше май "Post Reply". Нека бъде нещо от сорта на "Нов Отговор" :wink:
И аз съм ЗА! И за двете. Макар и да сме предимно конзолни гехмъри тук, не мисля, че на някой ще му пречи PC секция.
и аз над това мислих :wink:

Iv4n
Square
Square

Мнение Iv4nпреди 14 години

Моите предложения са за раздел емулация и портативни конзоли.

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 14 години

Това за наподобяването и преносимите конзоли (в собствена обща секция) е готино :wink: (егати намека, дето направих) :twisted:

The Demon, благодаря ти за помощта, човече :P Обещавам да изкъртим ченето на Г-н Х скоро :lol: :lol: :lol:

Също така, и цвета на лентичката на форума не ми харесва, като е син. Ако може да се избира в какъв цвят да го виждаме този форум, ще е най-добре (да има избор между зелено и поне космическо синьо). Или пък разделите за конзолните фирми да бъде според традиционният им цвят.

SEGA - черно + бяло + тъмносиво + синьо + червено
Nintendo - някаква шаренийка, може тъмно-/светлосиво + червено + синьо
SONY- светлосиво + тъмносиво
Micro$oft - черно + зелено + бяло

Предлагам post reply да бъде пусни отговор (буквален превод) / нов отговор / отговори

А quote да е цитирай / отговори с цитат

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Искам и да мога да си кача стария аватар, който беше 150 на 150 пиксела :P
Засега съм сложил едно недоносче 80 на 80 :? заради ограниченото място...

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Iv4n написа:Моите предложения са за раздел емулация и портативни конзоли.

done!
Bobi написа: А quote да е цитирай / отговори с цитат
ами то си е така това. Дай горе на 1вата иконка на някое мнение и си пише , отговорете с цитат.. ;)

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Сега остава и да сложиш едно копченце пусни отговор :wink:

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Друго нещо, което не ми харесва са прекаленото много разновидности на иконките за темите. Една жълта, една червена, една оранжева, една такава, една онакава... не може ли по-просто? Аз лично въобще не мога да се ориентирам кога има нови постове в някоя тема и кога не.

Според мен двата нови раздела, които направихте за джобни конзоли и за емулация са напълно излишни. Особено този за handheld. За емулацията да се пише в PC раздела, а за портативните конзоли в съответния раздел - за PSP в Sony, за DS, GBA в Nintendo и тн. Не мислите ли, че става селско с толквоа много раздели?

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Предлагам темите да са подредени като при предишния форум, защото повечето хора тук сме свикнали с него и ще ни е по-лесно :wink:

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Jeru написа:Друго нещо, което не ми харесва са прекаленото много разновидности на иконките за темите. Една жълта, една червена, една оранжева, една такава, една онакава... не може ли по-просто? Аз лично въобще не мога да се ориентирам кога има нови постове в някоя тема и кога не.

Според мен двата нови раздела, които направихте за джобни конзоли и за емулация са напълно излишни. Особено този за handheld. За емулацията да се пише в PC раздела, а за портативните конзоли в съответния раздел - за PSP в Sony, за DS, GBA в Nintendo и тн. Не мислите ли, че става селско с толквоа много раздели?
Всеки , който иска може да си сменя Themesa в Profiles , а за Иконите, си пише , коя какво означава на тази Thema/дизайн . За това сме сложили повече Themes, който иска да си избира .. може да споделяте коя ви харесва и тн...(ще сложим и други Themes скоро да са повечко) :lol:

За темите , когато ги пускам искам да видя и как изглеждат и не е крайно решение .. за това съм съгласен с Jeru :) темата за Емулация в Games раздела на PC . ЗА Хендхел както ги бах пуснал всяка в раздела на фирмата си..
Bobi написа:Предлагам темите да са подредени като при предишния форум, защото повечето хора тук сме свикнали с него и ще ни е по-лесно :wink:
Темите Боби са почти както бяха в НГ форума .. него го няма за това че няма да е баш като него , невиждам голямо , значение. Според мен малко промени са само от полза , както и че това е нов форум . Скоро и сайт ще се пусне..

Ако имате други предложения , пишете .. :) , дори ако имате теми , който са в главата ви и смятате че са важни , пуснете ги в секцийте ..

Пс. За бутоните ще гледаме да оправим работата :wink:

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 14 години

Може да сложите един Fast reply бутон за хората които бързат или са с бавен компютър :)
ПП.:Bobi ако си имал предвид това с "пусни отговор",изтрийте мнението :wink:
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Незнам дали е за тази тема молбата ми, но... MarioBlue skin-а е много як, ама нещо картинките на "бутоните" се shit-ват. Ще може ли да се оправи?

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Jeru написа:Незнам дали е за тази тема молбата ми, но... MarioBlue skin-а е много як, ама нещо картинките на "бутоните" се shit-ват. Ще може ли да се оправи?
ми Voodoo ще каже , предполагам ще може.. някой промени ще стават бавно , така че рано или късно всичко ще си дойде на мястото.. и сайт ще има лека полека .. и новите конзоли ше дойдат в БГ ;) хубавите работи винаги стават бавно..

Гост

Мнение Гостпреди 14 години

takaaaa... eto wi malko otgowori:

pyrwo az sym Voodoo (postwam ot novo PC i ne sym se lognal - sorry)

promeni wyw funkcionalnostta NE MOGA da lorawqc - polzwame gotowa sistema (phpBB) i e twyrde slojno da se dobawqt funkcii kym scriptowete...

wtoro - otnosno temite ne mislq che mojem da ugodim na wsichki zaowa naistina ima bogat izbor ot dobri takiwa - wseki moje da iizbira... defaulta e edna modificirana Aqua koqto lichno az smqtam dobre se wpiswa w stila na sledwashtoto pokolenie konzoli... znam ima mnogo neshta po temite koito trqbwa da se butnat seriozno, no sega sym adski zaet... wsichko shte stane - prosto s mesec zakysnenie... a i naj-wajnoto za foruma sa posetitelite, nali taka?

blagodarq na wsichki za komentarite - shte bydat wzeti pod wnimanie obeshatwam!

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 14 години

Razdel "Generalna diskusiq/disekciq"?
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

В описанието на раздел музика е написано "незаеш".
И може да оправите всички изречения в описанията на разделите да започват с главна буква, защото така е малко кофти - едно започва с главна, друго с малка...

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Jeru написа:В описанието на раздел музика е написано "незаеш".
И може да оправите всички изречения в описанията на разделите да започват с главна буква, защото така е малко кофти - едно започва с главна, друго с малка...

Поправено.
me3x написа:Razdel "Generalna diskusiq/disekciq"?
Поправено.

Отговори

Кой е онлайн

1 гост