За форума

Въпроси, коментари, предложения.
Отговори
Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 14 години

Re: Предложение за новия раздел ...

Мнение The Demon2 години

Имаше някакъв раздел, ама нещо не съм го виждал напоследък. Там King-a направи първите събирания на Dead Or Alive обществото в България. :D

За Sea Of Thieves е интересно да се види има ли останали Xbox играчи. :)

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Re: Предложение за новия раздел ...

Мнение cain2 години

Този раздел?
PC mustard race

Bobi_Tupalka
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy
Регистриран преди: 2 години

Re: Форумът е възстановен

Мнение Bobi_Tupalka1 година

Всеки път при пускане на ново мнение ми излиза надпис, че то първо трябва да бъде одобрено. Съответно някои мои мнения никога не виждат бял свят, макар да са съвсем нормални и без нищо нарушаващо форумните правила в него. :-) Това одобряване в кое от правилата го пише и само аз ли се ползвам с подобна благинка? :mrgreen: Търсих, но не намерих такова правило да е написано някъде тук: viewtopic.php?f=39&t=5

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp1 година

Това е съвсем основателна мярка срещу спама, която още по-основателно беше засилена след априлската епопея.

Новорегистрираните минават временно на ръчно одобряване. При определени критерии, ограничението отпада автоматично.

По принцип, няма неодобрени мнения, поне, не без писмено основание. За сметка на това са възможни закъснения от ден-два, особено посред лято.

Bobi_Tupalka
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy
Регистриран преди: 2 години

Re: За форума

Мнение Bobi_Tupalka1 година

В такъв случай дано отпадне скоро това "сито" за мен, че аз затова и губя стимул да пиша, като видя, че и след няколко дни ми го няма мнението. :)

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Бъгове във форума

Мнение The Demon11 месеца

Имам проблем с едитването на мненията. Например в една тема не мога да си едитна първият пост, за да променя грешка в заглавието. Дава ми само да едитвам последното мнение, но не и първите. Дали е някакъв бъг, дали е проблем на темата която е избрана или нарочно е направено така? :)

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp11 месеца

Не е точно бъг. Времето за промяна е 99999 минути, т.е. около 2 месеца и нещо. Това е максималната стойност. Добре би било да може да се зададе не в минути, а в месеци или години, ама нейсе.

Пиши в темата или ми прати съобщениe, ще променя заглавието.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Временна неизправност на форума

Мнение vvarp2 месеца

По обед се появи софтуерна неизправност, свързана с компонента за възпроизвеждане на текст.
Няма загуба на данни.

Вече всичко е по старому. Но все пак, пишете, ако срещнете бъгове.

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore2 месеца

Интересно е как форума е като стара Nokia "на една чертичка", уж няма батерия, ама държи 😁

dra6ko_second_chance
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение dra6ko_second_chance2 месеца

Всичко е до мерака.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demon1 месец

Свързах се с Боби (SOR4) във фейсбука и той пише че е баннат доживот във форума и не може да напише мнение за играта. :D Може ли да проверите дали не е станала някаква грешка и ако е имало някакъв проблем, толкова сериозен ли е, че трябва да е доживот, а не примерно месец, седмица... :yes:

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_1 месец

Сериозно ли няколко месеца след rebirth-a на форума пак се е стигнало до там... до колкото помня пишеше някви неща в началото. Не го ли надараснахме това с применането лично на всяко мнение и безмислените кавги. :|

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение tosh1 месец

Върнете Боби обратно във форума! Останали сме толкова малко четящи/пишещи, че е безумно да се гоним така...

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp1 месец

Какво отношение има колко хора пишем? Никога не сме били много, но за сметка на това, често се получават оживени и задълбочени дискусии. Причините за това са много, но главната е взаимното уважение, градено вече близо 20 години.

Разбира се, това не ни прави клуб на грижовния мечок. За толкова време, минахме през немалко безсмислени препирни и тук-там изпускане на пара, докато бяхме по-млади. Хора сме.

В същото време, ако уважението бъде заменено с хапливост, разчистване на сметки и откровено вредителство, накрая просто няма да има форум.

И аз помня с добро Боби от преди 10-12 години. След това обаче, имаше от всичко гореизброено и още - форумни войни, диверсионни драми и сепаратизъм. Във форум за игри :dizzy: В личен план, това коства не по-малко главоболия и загубено време, отколкото риналдовите поразии от 2018. Въпреки всичко, до сега той беше без постоянен бан. Просто се обиди и спря да пише. Паралелно с това се бил обидил на собствения си форум...

При възстановяването на форума през 2018, повечето банове бяха премахнати и заедно с това, всички бивши и настоящи съфорумци получиха покани. За съжаление, след толкова години, той е продължавал да има зъб и да търси някакъв свой реванш. За още по-голямо съжаление, няма друго решение на подобни казуси, освен постоянен бан.

Ако все пак на Боби от преди 12 години все още му се пише по форуми, няма кой да го спре да се регистрира отново. Другият не е добре дошъл.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demon1 месец

Така си е, никой не иска връщането на стари драми и разчистване на сметки. Всеки си е в правото да си се обижда. Ще пусна нещо като интервю с него в темата за SOR4 после, за други дето ги вълнува. :wink:

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore1 месец

^
Агитирай го да се върне с нов рег. Защо не. Нека видим един пораснал и социално улегнал човек. Поне той (по спомени) никога не е бил против форума.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение epedos1 месец

Боооби боооби бооооби
Искаме ревю на Голи кокалчета IV!
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

dra6ko_second_chance
Console Master
Console Master

Мнение dra6ko_second_chance1 месец

Е той преди 2 години е мрънкал,че пък сега ли няма да мрънка пак?Ако е имал желание да се е регистрирал наново,не да чака сега да му се кланим че и покани.Човека може би търси внимание и някакво признание за нещо и сега заради едната игра да стане директор не е правилно.Досега трябваше да се докаже че е "улегнал и социален".
Поне е играта че да се сетим за него,това е достатъчно като внимание,иначе никакъв шанс.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynor1 месец

На колко време е таймерът за преустановяване на сесия и може ли да е повече? За втори или трети път губя километричен пост (за DMC5 този път), защото натискам Submit, сесията ми се оказва изтекла и духам супата. Едва ли съм писал повече от час.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp1 месец

Настройката на сесиите е доста щедра, още по-голямо число би довело до дупка в сигурността.

За да предотвратиш подобни проблеми, при по-дълги публикации цъкай "преглед/preview" поне през половин час, така сесията се обновява. Друго решение - функцията за чернови/drafts (копчето под емотиконите) - доста старовремска по дизайн, затова е нужно да си логнат. Трето решение е ползването на текстови редактор (Word).

А за да не духаш супата, след съобщението "session expired", дай браузърен "back" и ще те върне на редактора, барабар с въведения текст. От там, можеш да копираш и да публикуваш след нов логин.

Съгласен съм иначе, че решенията не са идеални през 21 век. Дано вкарат поне автоматични чернови.

Отговори

Кой е онлайн

1 гост