За форума

Въпроси, коментари, предложения.
Отговори
Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Offtopic: ferever fever!!

Мнение blumentopffпреди 7 години

Да, видяхме, че си си добавил ново правило, но пак те питам - като те мързи да местиш мнения, а вместо това предпочиташ да ги триеш, защо изобщо имаш права?
See you starside... Изображение

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 7 години

Щото ща плесна зад врата след малко.
И докато си пишем "поезия", ми се наложи на два пъти да ви местя мненията в правилните теми : one hundred heavy facepalms:

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

Може би въпроса ми трябва да бъде зададен към друг човек от "екипа"?

Защо BardoSore е модератор? За да трие мнения и да заплашва с банове и шамари зад врата ли?

Какво ти става бе BardoSore!?!

ПП: И преди те бях помолил, ако имаш да ми казваш нещо, да го правиш на ЛС, или във Фейсбук, за да го обсъдим както си му е реда. :yes:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 7 години

Някои хора изобщо си нямат и представа как да си изпълняват задълженията, от които произтичат правата им да преместват/разделят теми и мнения, и дори не знаят в какви случаи се прави това. Отделно, че си има цял раздел "Кошче", където се преместват (а не се трият!) мненията или темите, които не отговарят на правилата. Ако някого го мързи да си изпълнява задълженията, за какъв чеп е в екипа, след като единствено знае кое е копчето за изтриване на чужди мнения или как се пишат личностни обиди и заплахи. Бардо безброй пъти е показвал това, а преди седмица даже беше обявил на всеослушание, че щеше да е*е всички в г%з@. :inlove:

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 7 години

blumentopff, защо продължаваш да чегърташ? Първо умишлено тролиш и провокираш, а после искаш обяснения и толерантност. :-?

Ако Bardo имаше достатъчно свободно време и/или някой му плащаше за това да модерира вероятно щеше да се занимава с всякакви дребни нещица и да мести и да редактира и прахосмукачка във вас да пусне и да ти разходи кучето. След като обаче го прави на доброволни начала, за идеята, е малко нагло да му държищ сметка, не мислиш ли?
Изображение

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 7 години

И то след като ти започна, реално - няма смисъл. Просто спазвай добрия тон, както всички се стараем от известно време. :)
Ако Bardo имаше достатъчно свободно време и/или някой му плащаше за това да модерира вероятно щеше да се занимава с всякакви дребни нещица и да мести и да редактира и прахосмукачка във вас да пусне и да ти разходи кучето.
Добре казано.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

Jeru написа:blumentopff, защо продължаваш да чегърташ? Първо умишлено тролиш и провокираш, а после искаш обяснения и толерантност. :-?
Напротив, не беше умишлено, просто прекалих - признах си (става въпрос за LoL'а към RRS).

След което, съвсем по човешки, се опитах да обясня гледната си точка, и по-подробно да опиша причините, поради които съм на това мнение. Разбира се, точно този коментар бе изтрит от BardoSore.

А що се отнася до примера ти със свободното време - супер е неуместен. Като няма свободно време да сдава правата и да изчезва! Триенето на нормални мнения, заплахи, обиди и псувни (като онова "ши ви еба в гъза"), нито е оправдано от липсата му на време, нито е нормално! Къде са останалите модератори да му направят забележка, а защо не и нещо повече?! Може би правилата се отнасят само за мен?!

Иначе и аз, като epedos, се стремя да спазвам "добрият тон", както и да не влизам в излишни полемики и спорове, защото ми е ясно, че няма смисъл, а и вече не ми е забавно. В случаят, както вече за 5 път казвам, ми бе изтрито мнение, което не беше агресивно, не беше арогантно, или пък провокативно!

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Ти не разбра ли, че вече всякакъв прогресиращ офтопик ще бъде пратен на 2 метра под земята след като е предупреждавано толкова много пъти това да не се прави?! Не може да има 20-на активни членове на форума и потребител от екипа като влезе и първата му работа вместо да напише нещо смислено и полезно е да почне да се рови като хамав из настройките на phpBB и да се чуди кое къде да го намести и на кого най-вече!
Bobi написа:...а преди седмица даже беше обявил на всеослушание, че щеше да е*е всички в г%з@. :inlove:
Извинявай, на теб само брахиопроктален еротизъм.

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

BardoSore написа:Не може да има 20-на активни членове на форума и потребител от екипа като влезе и първата му работа вместо да напише нещо смислено и полезно е да почне да се рови като хамав из настройките на phpBB и да се чуди кое къде да го намести и на кого най-вече!
Което според теб оправдава поведението ти (псувни, обиди, заплахи за бан, както и саморазправа, триене на мнения)?!

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Абе има и друго: специално това правило с "офтопиците" го няма никъде в измерението, в което е тук. Тоест - сами си усложнявате живота с престараване. Не е нужно да местите всяко едно леко отклонило се мнение в друга тема или да му правите нова такава. Както искате де.

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

Ти не виждаш ли, че BardoSore е единственият активен модератор във форума. Много рядко някой друг се включва в поддръжката. Нормално е на човека да му е писнало да се занимава.

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Кириле, да няма друг такъв форум...ти не си ли го разбрал вече за тези над 4 години членуване тук?

Иво, както ти писах във фейса, просто ти липсват малки мнооого тънки елементи в социализирането при определени условия и приемането на нещата по един гротескен, но същевременно логичен начин. Тъпо е да, това е форум, но аз така виждам нещата.
И не ми пиши за цитирам "саморазправа", няма как да хвана човек за гушата през монитора.
И не съм аз най-активния в модерирането.

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 7 години

Не знам за вас, но аз нямам време и нерви за писане, затова отивам да си пускам Halo 3 8)

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Абе то е ясно, че няма друг такъв, просто за това сами си вкарвате таралежа в гащите. Пишеш в неедин форум - знаеш как стоят нещата с офтопика точно. Ама както казах - ваш избор си е до каква степен ще си играете точно с местенето и правенето на теми. Понякога е очевидно (и е могло да бъде избегнато от страна на потребители), друг път - не чак толкова. Мир да има.
Мен ме е яд, че някои свестни потребители си биха камшика, а читав геймър дето да е в час все по-рядко се намира у нас.

@Боби: пусни си нещо друго де, стига само с това Хейло. Едва ли вече си изиграл всичко струващо си. :P

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

В тоя ред на мисли: кой и защо все още плаща домейн и хостинг за тоя форум? :P

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 7 години

Ами щото изкарваме луди пари като продаваме личните ви данни :smug:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: За форума

:lol: А кой е зад всичко това в крайна сметка?

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 7 години

Detonator не си помни паролата за форума. Ако може някой от админите да удари едно рамо. Може да ми пише на ЛС. :)
Изображение

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 7 години

Да си провери пощата (от този пост).

Иначе:
Изображение
ucp.php?mode=sendpassword

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 7 години

Някой има ли проблеми с логването във форума през firefox? Казва ми че съм се логнал успешно и след това ме ънлогва.
През Chrome нямам подобни проблеми, във vbulletin през firefox също. Инсталацията на firefox е нова.
PC mustard race

Отговори

Кой е онлайн

1 гост