Sony

It only does 8071A06.
Потребителски аватар
stryker
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение strykerпреди 14 години

:lol:

Това за SNES и Mega drive 2, наистина нямам точна информация, но по чуждите форуми и по сайтовете все разправят за това как Сега детронирали Нинтендо и т.н.
Хахаха.Също само продължения ....
Ами да, така е. Иначе Нинтендо споменаха, че работят и върху чисто нов франчайз, но все пак 1 каквото и да го правим си остава 1. Но не виждам връзката. Мислех, че говорим за другия конкурент на ПС3, а именно - 360.
500 милиона бях чул
Надолу. Мнооого надолу.

А Bioware вече са достатъчно голям и проспериращ разработчик, че да си позволят да разработват по няколко заглавия наведнъж.
Да съм казал , че разчитат на нови Казах само , че и X Box 360също разчита предимно на продължения
Всички разчитат на продължения, но просто при 360 се усеща и голяма доза "свежест".

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Мнение Sathпреди 14 години

stryker написа: Всички разчитат на продължения, но просто при 360 се усеща и голяма доза "свежест".
времето ще си покаже - все пак до излизането на ps3 има доста повече време и е рано да си правиш такива заключения :evil:

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Diablosпреди 14 години

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sorry за грешката :)
ICo исках да кажа :)
stryker написа:
Diablos написа:Хахаха.Също само продължения ....
Ами да, така е. Иначе Нинтендо споменаха, че работят и върху чисто нов франчайз, но все пак 1 каквото и да го правим си остава 1. Но не виждам връзката. Мислех, че говорим за другия конкурент на ПС3, а именно - 360.
Това го вметнах само така , между другото :)

stryker написа:
500 милиона бях чул, ама ми се струва малко преувеличено ...
Надолу. Мнооого надолу.
stryker написа:
Diablos написа:]Да съм казал , че разчитат на нови Казах само , че и X Box 360също разчита предимно на продължения
Всички разчитат на продължения, но просто при 360 се усеща и голяма доза "свежест".
по-голяма от Сони и Нинтендо - да , ама чак пък голяма ...

BAU
Keep an open mind.

Niki
Square
Square

Ще се издънят ли "Сони"?

Мнение Nikiпреди 12 години

И в най черните си помисли не съм си представял такава картина за "Сони"Много негативизъм насабраха с всичките тези гафове които ги сполетяха през изминаващата година.То не бяха отлагания на стартовата дата на "Плейстеишън 3",то не бяха батерийте за лаптопи сега имат и проблем с доста от цифровите им апарати.Може би наистина идва краят на една империя,икона за електронната индустрия на Япония,може би вече "Сони" не са това което бяха в 80-90-те години на 20 ти век.Истината е че те се "разстегнаха" изключително много в целият сектор на забавлението/хардуер,игри,филми,музика/ отделно застрахователна дейнист само за Япония,банкови операции.Явно тази разнородна дейност ги изтисква тотално и те не могат да се съсредоточат върху електрониката,бизнесът който ги направи една легенда.Моля ако имате някакво мнение по "топика",споделете и вашата гледна точка.
Последна промяна от Niki на 09 дек 2006, 19:45, променено общо 1 път.
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Meki_Kru6i
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение Meki_Kru6iпреди 12 години

Аз не вярвам да се издънят, но ето едно сравнение на новите конзоли с негативни резултати за Sony, което според мене ще се оправи с времето и усвояване на храдуера и оптимизиране софтуера съответно.Но все пак неприятно...
P.S За тези които им е трудно с английйския посочвате с мишката скрееншота от играта и той се сменя за другата конзола. Дефалтната е от Хbox360 сменащата е за PS3
http://www.gamespot.com/features/616274 ... ck=topslot

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 12 години

Sony се огънаха под напора на празарните условия , където има правило , че ако не се разрастваш загиваш. Има една максима "количествените натрупвания водят до качествени изменения"
- в случая Сони навлязоха в твърде много пазарни ниши , като не успяха да предложат достатъчно добри продукти. Серивза им е зле , иновацията куца, качестовто на предлаганите продукти се влоши и от водеща в новите разработки компания станаха догонващи. Мисля си , че ако не беше Плейстейшън , компанията щеше да загази много повече.ПС3 е рисков проект - много по-сложна откъм изпълнение машина , напълнена с технолигии , които не са се доказали. Нормално е да дава дефекти и откъм софтуер и откъм хардуер. Колкото е по-сложна машината толкова е по вероятно да се повреди. Тези неща с времето ще се изчистят. ПС3 остана ключовото въже за измъкване от ямата за Сони .От успеха зависи до голяма степен начина на развитие на компанията.
При плазмите владее Самсунг , Панасоник , Шарп ( Бравиа също има добри продажби , но конкурентите имат по-добри цени за същото качество)
При мобилните телефони има значителен напредък за Сони
При музикалните уредби владе АЙ-под
При конзолите силно напредва Нинтендо (Пс2 обаче е най-успешната конзола евър , и най-кекавата)

Сони разбира се ще ги бъде - Въпроса е дали ще е във вида в който е в момента ?
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
b081
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение b081преди 12 години

Старите модели PlayStation 2 не бих ги нарекъл точно кекави. Когато си взех първата двойка Final Fantasy X още не беше пуснат официално в Европа -- т.е. е било към началото на 2002-ра. Тогава я ползвах и за гледане на (DVD) филми. Тя продължава да се радва на добро здраве. Разликата е тази, че тя все-още няма чип и не е хранена с Принко, CMC Magnetics и други подобни боклуци.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 12 години

b081 написа:Старите модели PlayStation 2 не бих ги нарекъл точно кекави. Когато си взех първата двойка Final Fantasy X още не беше пуснат официално в Европа -- т.е. е било към началото на 2002-ра. Тогава я ползвах и за гледане на (DVD) филми. Тя продължава да се радва на добро здраве. Разликата е тази, че тя все-още няма чип и не е хранена с Принко, CMC Magnetics и други подобни боклуци.
То и аз тогав се изръсих 550 лв с чип и си играх до 2004 Коледа безпроблем , след което я продадох. Боксовете и Кюбовете също ги храним с каквото има но не сдават багажа все още. Например на моето Пс2 съм пробвал ДиВиДи филми от алксандра, с леки драскотини, и да не ти казвам какви мъки имаше докато ги разчете....за мен Пс2 конзолата е най-скапаната като изпълнение и това си е.
Това няма нищо общо с менеието ми , че е най-добрата като софтуер .
Дриймкастовете стават по на 1000 години и все още работят без проблем. За "Сатурн" незнам , защото все още търся да си купя един брой.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

TerrorX
Console Master
Console Master

Мнение TerrorXпреди 12 години

Именно правилното използване на конзолата е ключът към дългят и живот !Моя PS2 преди да го продам беше перфектен но го хранех само с Verbatim най-много да падна до TDK !
LITTLE SONA-MA-GUN
RAPAPAM-PAM RAPAPAM-PAM YO SONA-MA-GUN
Aко все още не знаете как да се обръщате към мен, обръщайте се с гръб !

Niki
Square
Square

Мнение Nikiпреди 12 години

Както беше упоменато по горе/ПС3 остана ключовото въже за измъкване от ямата за Сони .От успеха зависи до голяма степен начина на развитие на компанията. /аз бих добавил че макарата на която е закачено въжето се нарича"Blu-Ray disc" защото "Сони"пак се опитват да наложат техен стандарт,при което отново влизат в конфронтация с останалите фирми,независимо че имат сериозна подкрепа на големите играчи в индустрията.Ако успеят да наложат своят формат като основна медия за филми,игри и съхраняване на инфо.тогава ще прилапат лъвският пай от лицензионните такси и права които притежават.Може би тогава "Сони' ще си отдъхнат малко повечко,и ще имат свежи парици за иновации и разработки на хитови продукти.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 12 години

600EUR ги удари в земята доста стабилно. За момента ситуацията е плачевна. Дано по-скоро видят бял свят неизбежните продължения на култовите поредици че уви ги сполетяла съдбата на Dreamcast. Едно нещо е сигурно: конкуренцията в момента е способна да ги мачка в доста аспекти и е въпрос на време SONY да изгуби лидерските си позиции ако не предприемат нещо сериозно. XBOX Live набира все по-голяма скорост, Nintendo предлагат доста качествен продукт с мноооого големи възможности и с доста апетитна цена, която пък спокоино може да падне на половина след година(което се обзалагам че ще стане), тъи като хардуеъра е евтин и няма да има сериозни загуби за фирмата. Общо взето няма да им е лесно на SONY.
btw изразих мнение спрямо игровата им платформа. За останалите им продукти: конкуренцията яко ги е налазила та и там работата също не е много цветуща.
Ааа, и аз да спомена - за PS2 платих 750 кинта на времето, но тогава имаше защо.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 12 години

Абе на SONY,гащите им изобщо не са вързани!Всъщност вече се изхлузват :roll:

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Diablosпреди 12 години

DETONATOR-M написа:(Пс2 обаче е най-успешната конзола евър , и най-кекавата)
Че е кекава, кекава е. Но най-успешната конзола е SNES или NES, не съм сигурен коя точно от двете беше.
А по темата-когато пуснаха PS2, конзолата пак струваше майка си и баща си. 450 Евро, ако не се лъжа. Тогава имаше Metal Gear Solid 2, Final Fantasy X и Gran Turismo, които бяха една от причините да се продаде толкова добре. Сега е достатъчно пак да излязат продълженията на големите поредици и те да са достатъчно добри, за да се продадат супернайсе милиона броя PS3-ки. Аз, налример, без изобщо да се интересувам колко скапана може да се окаже конзолата, бих си я взел, ако Final Fantasy XIII е направена като хората(а съм убеден, че ще е.). И съм сигурен, че далеч не съм единственият. Същото е и с Metal Gear Solid 4. И с още сума ти други игри. Само че не знам дали приходите само от конзолата ще са им достатъчни... Дано и при GSM-ите да се постегнат малко и да предложат още по-добри продукти, защото сегашните им са качествени, но определено си мисля, че има по-добри алтернативи на същите цени. Иначе аз съм си със Sony Ericcson, естествено 8)
Keep an open mind.

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 12 години

Напоследък Сони разочароваха потребителите на техните продукти. Отлагане на датите, слаб лаунч каталог, проблеми с конзолата...Пък да не говорим за цената, която да си го кажем, е толкова висока най-вече заради Блу Рей технологията.

Но ако се замислите, нещата бяха подобни при старта на ПС2. Стартовите заглавия не струваха, повечето шедьоври се появиха 1 година след лаунча на конзолата. Както Диаблос вече изтъкна, тя струваше доста пари заради ДВД плейъра, която също беше рискована технология тогава. И все пак, ако бяха се придържали към ЦД не мога да си представя как щяхме да играем игрите за ПС2 сега. Дано нещата да им потръгнат с Блу Рей, защото след някоя друга година ДВДто ще е наистина остаряло.

Сони вече се издъниха. И то яко, защото повториха грешките си от миналото. Въпоросът е дали ще успеят да се съвземат достатъчно бързо, да падне цената и да излязат всички заглавия, които биха могли да върнат лидерските поции на компанията в бизнеса на видео игрите. Нещата се оправиха с ПС2 и се надявам същото да стане с ПС3.
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

cabboj
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение cabbojпреди 12 години

пичове незнам защо поставяте под съмнение новата конзола на сони тя просто ще е номер едно отново в това съм напълно сигурен мисля че тя вече е с една крачка пред конкурентите е не по продажби ама и това ще стане :shock:

Потребителски аватар
the_new_legend
Console Ninja
Console Ninja

Мнение the_new_legendпреди 12 години

В момента Sony са в калта с PS3!!!!То не бяха високи цени,малкото произведени конзоли и наистина слабия начален каталог с игри.Аз мисля че Sony ша се попраят(наи-вече в цената).И дано до другата зима да е чипната,а ние да сме събрали кинти и да я земаме :roll:
Изображение

Потребителски аватар
liquid
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение liquidпреди 12 години

всеки друг да се проваля но само не и сони на това се надявам ...

sparx
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение sparxпреди 12 години

http://www.thebestpageintheuniverse.net ... y_bullshit

Пичът им е сърдит много ^

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 12 години

"Пичът" е пълен нещастник щом страницата му се казва http://www.thebestpageintheuniverse.net ... y_bullshit :roll:
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 12 години

Обаче в статията му има доста верни неща... :roll:

Отговори

Кой е онлайн

1 гост