Demon's Souls

It only does 8071A06.
Аватар
Dimo2
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 15 години

Demon's Souls

Мнение Dimo210 години

Изображение

...или Играта на Играчите :twisted:
сдобих се с едно Американско копие на играта.
Какво да ви кажа...думите не стигат.Аз лично толкова трудна/в началото/ игра не бях играл
може би само Ninja Gaiden може да се мери с нея по този показател.Аз лично за първите 2 часа игра умрях "само" около 15 пъти.В началото си е тегаво, когато героят е слаб...започваш да търсиш начини да излезеш от положението...и така неусетно попадаш в омагьосан кръг...от който просто не ти се излиза.Аплаузи за "FROM Software"
В същото време играта така е направена че постоянно те предизвиква...Да ставаш все по силен, все по умен, все по съобразителен....и нещо мноого Важно - Абсолютно Никога да не подценяваш противниците си.
Истинско предизвикателство за Истински играчи.Определено играта е направена за определен тип геймъри тези, които не се предават лесно.
Според мен а и според някои от големите критици като "Gamespot" е Игра на 2009-та.
Играх и "Uncharted 2" и "Modern Warfare 2" и "Killzone2" и "InFamous" другите големи претенденти абсолютни безпорни хитове...но "Demon's Souls" притежава нещо, което другите нямат...свой собствен свят който ако можеше не би ви се искало да напуснете.

И накрая...какво да кажа не я препоръчвам а направо ви заповядвам...Купете я...Играйте я...Изживейте я!

max_payne
Console Fanatic
Console Fanatic
Регистриран преди: 14 години

Re: Препоръчваме ви..

Мнение max_payne10 години

Ето една игра, която не се страхува да смачка играча с трудността. За разлика от тенденцията "Хей! Имам идея... дай да направим игрите от лесни по-лесни... Е така - да могат да се играят без никакво затруднение
На скоро изиграх Resident Evil 5 с човек, който не може да държи пад за 360... камоли да играе....
Изображение
Изображение
Изображение

Аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Re: Demon's Souls

Мнение RRSunknown10 години

Някой ще обясни ли на човешки какво представлява играта и как се играе?

Аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M10 години

Докопахме се до нея, ама така или иначе няма да имам време скоро да я праскам - в личния ми релийз е за месец юли. Тулеца я цикли, ако случайно влезе може да каже за какво иде реч.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Аватар
ZaG
Console Master
Console Master

Мнение ZaG10 години

Играта е много злобна. Няма прошка, нито грам. В началото неможе да се ъпгрейдва и се мре супер много. Дори след като човек може да качва левел и да си ъпгрейдва оръжията пак се мре много, дори най най първите гадове са способни да те убият дори след ъпгрейди. Фактор дето много добавя за трудността е че без значение кой параметър качиш, следващия левел на всички параметри поскъпва, при грешни първи няколко параметъра (както при мен) качването на лвл и прогресирането през играта става доста тегаво но не и не възможно.

Все още не съм бил червения рицар с големия щит и копието в първото ниво на играта с 1-2 удара ме взима ...
Сега грандвам да си вдигна малко стамината и да направя меча си едно +5/6 . Някой знае ли кое е по добре да го качвам на quality или само =5/6/7 и тн. щото сега съм на +3 и ако го направя quality dmg пада.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Аватар
Dimo2
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Dimo210 години

По натам червените ще ги припляскваш като петокласници без домашно. :crazy:
За сметка на това ще има други проблеми :twisted:
...

Аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

Мнение blumentopff10 години

Ще я взема съвсем скоро, вече не издържам, супер скъпо върви из и-бей (американската версия), но ще я взема!!! :P
See you starside... Изображение

Аватар
ZaG
Console Master
Console Master

Мнение ZaG10 години

Защо ще се ръсиш за американската версия като за 107лв може да вземеш ЕУ версията която има допълнителни благинки или на 50-60лв азиатска или американска втора ръка? Разлика между тях няма, всички са на английски. Вероятно са на различни сървари но тъй като няма войс чат или какъв да е чат това няма никакво значение.
Изображение

Аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

Е нали нямаше европейска :blue:

Иначе аз съм малко фанатик в това отношение... примерно немога да имам платинум игра, или пък с китайска обложка, незнам що, направо ме изяжда отвътре :oops:

Аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

Сега проверих, европейската версия излиза на 25.06. Ще изчакам още малко, за да паднат цените... сега за под 25 паунда е невъзможна да си я намериш.

Аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

Някой изобщо играе ли я? Тъкмо си я взех онзи ден от пощата, но нещо ми се вижда... странна?!

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение danailkiller10 години

На мен един приятел ми изпрати неговото копие (английско/китайска версия) тея дни и вдругиден като се прибера в София ще я разцъкам да видя какво толкова я хвалят критиците и феновете.

И на мен ми изглежда доста странна така като гледам видеотата от нея, някаква тежка такава атмосфера... но трябва да я пусна и поиграя, за да кажа вече някакво по-категорично мнение де ;-).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

Приготви се за много смърт!
Атмосферата в играта е уникална, имо. Но това неможе да компенсира хилядите изпотрошени нерви по нея... а все още съм в началото!!! Последните 2 дена нещо съм болен и имам възможност да седя по цял ден в нас, и пак немога да седна да я играя... играта е уникална, не ме разбирайте погрешно, но когато умираш през 3 минути и всеки път ти се налага да почваш нивото на ново става малко досадно... трябва да си много внимателен, че доста лесно се мре, общо взето от няколко удара и си долу! Неможеш да се биеш с 2 или повече гада наведнъж, тоест можеш, но почти сигурно ще те пречукат... абе лудница е! Даже сега като се замисля се чудя к'во правя пред скапаното ПЦ, май ще засядам! :wink:

Ей тва ревю е доста точно според мен.
http://www.youtube.com/watch?v=8NPThY2U0rI

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение danailkiller10 години

Ооо да, направо не е истина какво ми се случи още на първото ниво. Тичайки напред и очаквайки, че нещата ще са както на всички други игри. Сигурно умрях и изиграх това първото ниво около 30-на пъти и то все заради някакви смешни грешки.

На тая игра направо прошка няма, всеки момент е от значение, не трябва и за миг да си отклоняваш вниманието, защото точно в тоя момент умираш. Доста неприятно се и изненадах и от това, че отварянето на менюто не паузира играта... това доведе до допълнителни умирания естествено :D .

Но от положителна гледна точка играта е малко по-красива отколкото очаквах, върви в много добри кадри и е много динамична.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

Всъщност нивата могат ли да се минават от двама в мултиплейър? Тоест някой ако иска да играем? :D

Аватар
Medunek
True Gamer
True Gamer
Регистриран преди: 13 години

Мнение Medunek10 години

Може да се играе ко-оп, да. Навит съм да направим едно мулти. Напоследък малко съм я позарязал, ама това не пречи. Имам герой 44-45 lvl, но мога и отначало нов да си направя, за да сме равни. :) Ще те адд-на тази вечер. ;)

Аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

Medunek написа:Може да се играе ко-оп, да. Навит съм да направим едно мулти. Напоследък малко съм я позарязал, ама това не пречи. Имам герой 44-45 lvl, но мога и отначало нов да си направя, за да сме равни. :) Ще те адд-на тази вечер. ;)
Оп оп! Айде! Може направо да се започне на ново... на мен ми е нещо сложна. Много често ми се налага да рестартирам конзолата директно от копчето :) струва ми се, че пропускам нещо много важно, защото попринцип игри като DS ми се отдават. :)

Аватар
Jeru
Console Master
Console Master

Мнение Jeru10 години

Понапреднах вече.

Всеки, който си мисли, че тая генерация е играл игри, без всъщност да е играл Demon's Souls, да помисли пак. :-)
http://www.last.fm/user/NewJackHustler/?chartstyle=Geldropdown-small

Аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

Jeru написа:Всеки, който си мисли, че тая генерация е играл игри, без всъщност да е играл Demon's Souls, да помисли пак. :-)
:yes: Тук ще се съглася с теб! :wink:

Аватар
ZaG
Console Master
Console Master

Мнение ZaG10 години

Няма как да не се съглася. Играта е велика, налял съм едно 70 часа в нея и съм минал около 40-50% от нивата. Невероятно забавна, трудна и одовлетворяваща. Toва е игра в стария смисъл на думата
Изображение

Кой е онлайн