Demon's Souls

It only does 8071A06.
Аватар
The Demon
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 15 години

Re: Demon's Souls

Мнение The Demon6 години

Как ми се иска някой да ми даде един Pure Darkmoon Stone. От 4 часа се пробвам, стрелям по гущери... не го дропва мамка му. :D Задълбаването в тая игра си е опасно. Вече почвам да разбирам, че да ги направиш всички оръжия, хич няма да е лесно. Ще пробвам с дръпнат кабел за нета, да променя World Tendency-то на Black.

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon6 години

Явно играта така е дизайната, така че да трябва да играеш New Game +, за да направиш всички неща. Кристалните гущери дето пускат Pure Darkmoon камъка се появяват само няколко пъти и после спират завинаги. Не можа да ми ги дропне, нямах късмет. Обаче фармих към 6-8 часа един тегав скелет за Pure Bladestone и накрая го пусна. :D Слава богу отказах се от тия глупости, че направо могат да те накарат да намразиш играта. Със сигурност не е лесно да отключиш всички трофеи. Може би ако имам още един човек да си помагаме и да разменяме оръжия, предмети и камъни ще стане лесно. Писна ми и отидох да бия последният бос. Вече бях 86ти левъл и го бих отведнъж. (общо време 79 часа и 11 мин) Тази игра ми става любима от тези за PS3 дето съм пробвал. Ще се играе още с други герои (че и с този) задължително. Голям кеф беше! :)

Влезнах в много яка серия с последните превъртяни игри - Persona 4, MGS4 и сега Demons Souls. Все качествени заглавия. Накараха ме да се почувствам на 20 отново. :)

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение danailkiller6 години

Принципно се изисква така много мъка и болка да опиташ да изкараш всички трофеи само с един герой, че и без NG+ :).Така, че е добра идея дето си се отказал. На мен ми беше по-лесно да продължа на NG+, а после и на ++ и +++ спрямо това да въртя едни и същи гадове ;).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon6 години

Мани. :D За тия 2 дни по 4 часа дето фармих за Pure Bladestone, накрая пътят до скелета го минавах без да гледам в екрана, макар да не беше никак близо. Така ги бях заучил движенията, че всичко беше чист рефлекс. И пак се случваше да ме убие понякога. В тази игра се случват непредвидими неща. Несъвършенствата я правят интересна. Ама човек трябва да го изпита това чувство поне веднъж. Накрая като видях камъка, гледах и не можеш да повярвам. :) Някаква смесица от радост, успокоение че мъката свърши и това колко съм зле да си загубя времето и нервите в правене на тая дейност. Разбира се надделяваше радостта и чувството че съм го заслужил. :mrgreen:

Аватар
epedos
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение epedos6 години

Прекалил си малко с грайнда, дано не ти писне Дарк Солс-а (ма едва ли). Ама да не съм чувал, че преиграваш тая преди другата. Иначе точно това ти разправяхме - тук е чара на играта. Първо ти се струва недъгава, после й свикваш и не мреш толкова, а дори да си добър пак може да се случи обикновено зомби да те пречука с два удара от невнимание и липса на концентрация. В съчетание с божествения левел дизайн и арт = играта на джена минимум. Дарк Солс тва. А даже не играя такъв тип игри, уж.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon6 години

Ще почна да я цъкам и нея полека. Dark souls си я пуснах сега да видя до къде бях стигнал. Бил съм играл само 6 часа. Тая игра си е буквално Demons Souls 2. Сменили са името по настояване на Майкрософт 100%. :) Почти не усещам разлики в управлението, освен че има един скок при засилка. Дано не ми се налага да правя джъмп енд рън елементи. :) Обаче изобщо не мога да се оправя с прехвърлянето на предмети в съндъка. Много ми е неинтуитивно. Има голяма разлика и не знам защо са го променили, когато предишното си работеше перфектно. Виждат се подобрение в графиката и текстурите, за за сметка на повече падане на кадри. Първата игра се движише по-добре, но тук също има китни замъчета и пропасти. :)

Аватар
epedos
Console Master
Console Master

Мнение epedos6 години

Споделяй в нейната тема впечатления, че ми се чете :Р

Аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение RRSunknown6 години

The Demon написа:Ще почна да я цъкам и нея полека. Dark souls си я пуснах сега да видя до къде бях стигнал. Бил съм играл само 6 часа. Тая игра си е буквално Demons Souls 2. Сменили са името по настояване на Майкрософт 100%. :)
Обратното - Sony владеят правата на Демон Соулс, води им се екслузив и дори имаха някаква идея да правят Demon Souls 2 от друг разработчик (но се отказаха от това безумие).

Аватар
epedos
Console Master
Console Master

Мнение epedos5 години

epedos написа:Как ми се играе, дейба!
След Дарк-а, ма ли смисъл да почвам изобщо Demon's-a или направо да се мятам на DS2 (която ще чакам за ПС4, обаче)?
С тая Нексус структура и избора на нива ми се струва, че ще е по-лесна играта...

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon5 години

Demons Souls-а е яка сама по себе си. В началото ми изглеждаха много еднакви с Дарк, ама почвам да откривам тънките разлики в механиката на геймплея. Много от нещата в нея ми харесват повече за момента от Dark Souls. Ама не е честно сравнението, защото от втората все още сигурно и половината не съм видял. На Диймънс-а чак накрая схванах механиката и как се правят нещата. Ако мислиш само да я минеш набързо веднъж, няма никакъв смисъл. Даже може да те издразни, защото и тя не е хич лесна. По-скоро бъди готов да се потопиш за поне 70-80 часа без да бързаш, така че да я разгледаш добре. Ако имаш PAL версия, викай за кооп на босовете и размяна на оръжия. :) Окамиджитсу също не беше изкарал трофитата и каза че е навит, ако има хора за помагане. :) Някои от камъните за ъпгрейдване падат мнооого рядко, както бях описал по рано в темата. За един от най-тегавите фармих 6-8 часа.

Аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynor5 години

Има двуцифрено число видеоигри, които съм минал целите по-бързо от Blightown първия път :lol:

Аватар
epedos
Console Master
Console Master

Мнение epedos5 години

А така, окуражавай го! :lol:

Аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x5 години

You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
epedos
Console Master
Console Master

Мнение epedos5 години

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe5 години

Няма насмогване - за всяка Соулс ми отиват по над 100 часа, а Греха така и не съм го почвал. Дано в римастъра оставят експлойтите от оригинала, че не ми се играят само Соулсове цял живот. :D
Don't shoot! I'm a human!

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon5 години

Със сигурност ли има нещо, че не се разбира то горните постове? :) Не виждам много смисъл от втора част на тази поредица, при положение, че прилича много на Dark Souls. Въпреки че ми хареса много повече от Dark Souls. А римейк пък за какво, играта е перфектна. Dark-a 2ката вобще не ми се почва, въпреки че я има за 16 лв в озон. Направо ще прескоча ан Bloodborne един ден. :)

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe5 години

Пускат кукички за римастър на Диймънса. Според мен такъв ще има. Друг въпрос, че, особено след ДС3, бих предпочел ново Тенчу с геймплея и левел-дизайна на ДС. ДС-атмосфера в Средновековна Япония: нинджи, куноичита, шогуни, самураи, ашигарута - живи, зомбясали и скелетъни, може и митични същества като в Мурамасата + разнообразни стелф килс - това го чакам от Тенчу Зет, колкото и да се кефя на Соулсовете.

Ето и оф-топик актуална информация около Тенчу: http://www.dualshockers.com/2015/02/14/ ... franchise/
Don't shoot! I'm a human!

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master

Мнение danailkiller5 години

И аз напоследък често чувам слухове за remaster (за съжаление не remake) на Demon's Souls за PS4. Някак не виждам смисъла от това де, но ако е добре направен ще се играе, защо пък не.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Аватар
epedos
Console Master
Console Master

Мнение epedos5 години

Идеята е който не я е играл да я играе, вие можете да я пропуснете, аз пък ще я чакам ;)

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon5 години

E да вкарат някаква нова мисия, бос, да се отваря последният счупен портал :D Да има и по нещо за старите играчи. Че то иначе какво, старата е с голяма резолюция и добри кадри. Аз на моя 32 инчов не робувам на резолюции. :)

Боян обаче по-горе описа перфектна игра. Японска митология, арт, чудовища и босове + Souls геймплеймю. Направо претендент за любима игра. :) Как не са се сетили досега, направо не знам.

Кой е онлайн