Demon's Souls

It only does 8071A06.
Аватар
The Demon
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 15 години

Re: Demon's Souls

Мнение The Demon1 месец

https://gamerant.com/demons-souls-remak ... w-content/

За съжаление, лошите ни очаквания надделяха над надеждите и както изглежда, няма да видим 6тият свят който е бил отрязан в оригинала. vvarp-a пак позна че е по-вероятно bluepoint да не добавят ново съдържание в ремастъра. Поне вече нямам някакви големи очаквания към това лаунч заглавие. A можеше да е малко по-амбициозен проекта. :roll: Толкова ли е трудно да платят нещо на създателя или дори на част от екипа на From, да дойдат да си кажат какви са били идеите и какво може да се направи. Мирише ми на бързо заглавие за старта на новата конзола. По принцип Demons Souls си е перфектна игра и без 6тия счупен Архстоун, но все пак си е изпуснат потенциал да зарадват и старите фенове с нещо ново. На тези които ще я играят за първи път, завиждам благородно. :yes:

Не че ако имаше 6ти свят щях да дам 1000 лв за конзола, 160 лв за игра и 120 лв за абонамент.... за да играя ЕДНА ИГРА, но все пак, поне няма да се дразня че изпускам нещо. Сега 100% ще се чака на PC или на 20-30 лв за PS5 след 3-4 години. Тъкмо може дотогава и да изкарам платината на оригинала. Това е единствената платина която някога съм искал. :lol:

Изображение

Де да знам, от една страна е култуво една игра да има някаква тайна, нещо за което да се говори... Нещо което да остане за въображението ни. Може и да е за добро, но никога няма да разберем. :) Дори да не го пуснат веднага, си е яка идея за DLC.

Аватар
random
Mobile Gamer
Mobile Gamer
Регистриран преди: 11 месеца

Мнение random1 месец

Нов трейлър и инфо.

Относно шестият свят -

Изображение

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe1 месец

no 6th Archstone = cut-price GOTY complete edition

we stayed true to their original vision -> С ДЛЦ айтъми? :lol: :wall:

Да пуснат 6-ата плоча поне като ДЛЦ.
Don't shoot! I'm a human!

Аватар
random
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение random1 месец

Sony знаят, че на лаунч почти всеки с PS5 ще купи играта за 80 еврака. Без шести свят и аз ще изчакам goty едишъна.

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon1 месец

Demon's Souls-a е много интересна игра като механика. Особено с тоя хъб. Всички 5 свята са ти отключени и започваш да ги експлорваш паралелно. Забавно се получава като се понаучиш кое къде е, а в началото те кара да опитваш да ходиш на всякъде, за да видиш какво има... Взимаш магическия ятаган от 4-1, за да биеш нещо в 3-2. Фармиш за някакъв вид камъни във 2-2, за да си ъпгрейднеш лъка и да биеш нещо в 1-3.... Или пък ти трябват някакви аксесоари и отиваш в някакво ниво само да ги вземеш. Начините на прогрес са много разнообразни, като добавим и различията в бийлда, става много комплексно за балансиране. Мисля че ако не го вкарат 6тия свят в началото, да е част от прогреса в играта и балансиран с нея, ще е трудно като DLC. Но пък могат примерно да го отключат като DLC в new game plus. Хем няма да пречи на баланса в първото превъртане, хем ще ти помогне много в NEW GAME плюс където играта става много по-трудна. А и в NG+ не е чак толкова важен баланса. Там вече играча е преборил играта, знае кое къде е, кое как се бие.... СУПЕР добре ще му дойде едно ново ниво за разнообразие. Така че имат варианти, ако искат...

При всички положения, дори да няма нищо ново, се радвам че тази велика игра ще получи втори шанс. Соул поредицата излезе в мейн стрийма от Dark Souls и много нови играчи се включиха тогава. Някакси From Software добре подхранваха аудиторията с нови игри и Диймънса остана в миналото. Познавам много хора почнали от Dark Souls, които заради графиката и това че е "първата" пренебрегваха този шедьовър. Сега вече, ако я направят хубаво, няма да имат оправдание. :D

Малко ме притеснява че все пак вкарват някакви нови неща, не там където трябва. Мисля че има лимитация на herb-овете. Което може би означава че има повече от един сейв в нивото на играта. :) Едно от най-очарователните неща на Demons-a е че няма сейв по нивото. Дори пред боса. Някакси нивото така е построерно, че стигнеш ли до боса, отваряш някаква вратичка, която ти прави пряк път от началото на нивото. Не е чак толкова страшно колкото изглежда. :)

Аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение RRSunknown1 месец

Demon Souls беше играта на експлойтите - точно това са коригирали според мен , защото можеше да се чийзва на всякак крачка.

Аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M1 месец

Изглежда добре. Нямам търпение да я пропусна пак.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon4 седмици

Писал съм сигурно и по назад в темата, но даже и IGN уважиха феновете, които върнаха и съхраниха онлайна на Demon's Souls.

https://www.ign.com/articles/the-fans-p ... experience

https://thearchstones.com

За тези които искат да загреят за новият Demons Souls, докато чакат ремастъра. За тези които не са се добрали до PS5 конзола на преордърите. За тези които искат да имат основите на оригинала, за да могат да направят сравнение с новата част. Сега е най-доброто време за игра на Demons Souls! :yes:

Трябва просто да въведете в интернет настройките на Playstation 3 Primary DNS на 142.93.245.186 - и играта тръгва с онлайн. Никакви други модификации не са нужни. Не ви е нужна хакната конзола.

Няколко думи от създателя на сървъра:

"“Demon’s Souls had some of the most memorable online moments I’ve ever had,” “The world was alive thanks to bloodstains and messages. So many times I would believe a message only for it to lead to my death, or I’d watch someone else’s death play out and think ‘oh I can handle that’ and realise I was wrong.”"

“I loved the thrill of invasions. I’m not usually a PVPer, but I always enjoy defending myself [in Souls games] and feel accomplished when I defeat the invader, or when I team up with others.”

“Demon’s Souls is an online-only game in my eyes,” he says. “From created a great world, but it’s a world enhanced by its online elements. They create fear and tension. Its interactions with allies and enemies are what made it really special.”

Интересното на този сървър е, че има дори разни подобрения. Отскоро даже могат да играят заедно PS3 играчите и RPCS3 играчите (emulator-a на PS3). Само в дискорд групата има 8000 души. Мисля че към сървъра са се кънектвали над 15 000 различни акаунта за момента. Абсолютно си струва да се изживее истинският Demons Souls, както за първи път, така и да се припомни. :)

Аватар
random
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение random3 седмици

Аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение Jim Raynor2 седмици

Обстановките изглеждат много добре, осветлението също, има "уау" моменти. При враговете ситуацията ми е малко тип SOTC преправката - хвърлили са се на детайл и оцветяване, което за мен променя атмосферата от убитост и суровост към нещо по анимационно. Но, в интерес на истината, за мен и оригиналът е абсолютен мишмаш откъм художествена насока, мисля си, че чак в Dark Souls нацелиха ваксата в това отношение.

Доста се се напънали да демонстрират джойпада, удряш стена от дясно - вибрира дясната страна, удряш от ляво - вибрира лявата. Има и 3D звук, поиграли са си.

Кой е онлайн