Final Fantasy XV

It only does 8071A06.
Отговори
Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 4 години

The Demon написа:Все още се чудя как ще се играе наистина нещо толкова абсурдно. :D [...]
Само ще се играе много ясно. Press X to Jason.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: Final Fantasy XV

Мнение king_of_the_universeпреди 3 години

Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 3 години

Изненадващо, но тея абсолютно куци геймпейни парчета и абсурдният "трейлър", който видяхме някак си ме запалиха пак по това да видим едно ново и добро Final Fantasy за новото поколение! И особено сега след като видях, че Square все още го могат с Bravely Default игрите съм дори по-навит!
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 3 години

И кво, половин година ще разработват демо?
Иначе, след има-няма 9 години разработка са натирили Номура (да се занимава с Kingdom Hearts) и са оставили всичко в ръцете на Табата (Type-0) :lol:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re:

vvarp написа:
И кво, половин година ще разработват демо?
Иначе, след има-няма 9 години разработка са натирили Номура (да се занимава с Kingdom Hearts) и са оставили всичко в ръцете на Табата (Type-0) :lol:
По принцип дали с ФФ ще се занимава Нокура или Ташата за мен няма значение - бих предпочел Lost Odyssey 2, че дори и Last Story 2, пред което и да е ново ФФ. А демо може да изкара добри кинти, ако се продава като МГС-а. :lol:

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 3 години

Ташата искал да направи 15-ката more casual :D Да има опция битките да се минават с един бутон и колата да се кара сама. Тая игра най-много да си я взема за 15 лв. Сигурен съм че 4-5 месеца след излизането, цената ще падне супер много. Нали е FF игра, ще има неотворени копия за всички. :)

http://www.eurogamer.net/articles/2014- ... st-saviour

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 3 години

На мен лично показаното на TGS ми хареса много.

Нямам идея доколко е просто tech-demo и доколко gameplay, който ще си го видим на конзолата, но ми се стори интересно. Стискам им палци да им се получат някак нещата и когато и да излезе да бъде интересна за игра.

На интервюто не смятам да отдавам излишно внимание - всички помним колко рев имаше за Dark Souls II, а вероятно може и да се извадят постове от темата. Ще изчакам да понаближи и започнат да ни заливат с материали от играта, преди да ги захраня обилно.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 3 години

Jim Raynor написа:На мен лично показаното на TGS ми хареса много.

Нямам идея доколко е просто tech-demo и доколко gameplay, който ще си го видим на конзолата, но ми се стори интересно. Стискам им палци да им се получат някак нещата и когато и да излезе да бъде интересна за игра.

На интервюто не смятам да отдавам излишно внимание - всички помним колко рев имаше за Dark Souls II, а вероятно може и да се извадят постове от темата. Ще изчакам да понаближи и започнат да ни заливат с материали от играта, преди да ги захраня обилно.
Моето мнение съвпада едно към едно. FFXV изглежда като моя тип игра.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 3 години

The Demon написа:Ташата искал да направи 15-ката more casual :D Да има опция битките да се минават с един бутон и колата да се кара сама. Тая игра най-много да си я взема за 15 лв. Сигурен съм че 4-5 месеца след излизането, цената ще падне супер много. Нали е FF игра, ще има неотворени копия за всички. :)

http://www.eurogamer.net/articles/2014- ... st-saviour
:yes: 15лв и е мното за 5тарка дигитално, 10 макс за колекция на диск...

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Еднобутонните битки по-скоро ще са опция, вероятно нещо като автоматичните битки на Брейвлито, така че уотевъ.Много гейзери са ръгнали накуп, но самотното пиче, което се мярка из трейлърите, е яко, така че в това отношение нямам претенции. Засега няма инфо доколко ще можем да пътешестваме из охолно големи локации и доколко ще има коридорстване. За ФФ15 нямах и нямам големи очаквания - ФФ13 2,3 ме направиха доста скромен и невзискателен.

Накратко, пас съм с критиките за момента, пък и докато опра до ФФ15, определено цената й ще е около 30 кинта.

Да напомня за Плей 3: играйте NIER-а, уникална ролевка е, с уникален саундтрак (в момента я преигравам). Играйте End of Eternity - уникален геймплей е. Играйте двете Tales of Xillia - по-добрите Тейлсове. Мас Ефектите. Eternal Sonata. Ni No за феновете на Левъл 5. Пък ще дойде и Персонката...Майната й на ФФ.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 3 години

Ниера е наистина уникална игрица, направо си е задължителна :) Ама пак тоя фф от колко години му се точа и едва ли съм сам. Първите трейлъри бяха силно зарибителни. В момента хайпа ми е бая замрял но все пак чакам играта и ми е интересно какво ще излезе от нея.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Най-после чифт мекици да посмекчат шока от бандата на гейзерите!! Всъщност, като гледам гелосаните как зяпат пичето, може да се окажат не гейзери, а просто гейобразни. :lol:

http://kotaku.com/final-fantasy-xv-feat ... 478411/all

Това, бидейки "самотното пиче от трейлърите", е добре да се окаже играем герой! :D

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 3 години

Хайпвам се все повече, тоя последния трейлър...
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Не знам колко части трябва да излезнат, за да разберете, че тоя екип не може да направи качествено FF. Oсобено като тези през 90-те и първите години на 2000-ната. Няма да е нещо по-различно от бозите с Лайтнинг, личи си от километри. :) В смисъл, ще става за игра и в най-добрият случай донякъде ще зарибява, но след има и няма 5-6 месеца нищо няма да помниш. Както аз в момента нищо не си спомням от 13-ката, нищо че я превъртях. :) Това не е онази поредицата с култовите герои, великите саундраци и революционен геймплей. Това което аз виждам е лъскава, но клиширана визия, няколко съмнителни мъже в главните роли, поредният още по съмнителен опит за екшън ролева бойна система и най-вече че Square не си взимат бележки и изобщо не могат да разберат какво искат феновете. Все едно тези които работят там, никога не са играли предишните части или просто нямат идея как да създадат магията. Това на което се надявам е нови проекти. Миналато поколение имаше доста добри нови опити в J-rpg жанра, но покрай много западни RPG-та с отворени светове останаха в сянката. Нищо, те първа ще се преоткриват като hidden gems.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

The Demon написа: няколко съмнителни мъже в главните роли
Words of wisdom! :lol:

Впрочем Скуреър ясно разбраха какво искат феновете чрез Bravely Default-а, но за ФФ15 може би е вече прекалено късно. Превъртането на ФФ13 си остава голямата загадка за мен: кой кого преебава и защо.Сещам се само, че имаше някакъв хепиенд.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 3 години

Най важния момент от играта че Hope иска да набара задника на Lightning :D Много хора го пропускат тоя момент обаче хаха
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Да ѝ набара кое?! То краката ѝ излизат от торса, при нея такова нещо като задник няма. :lol: Still would tap that every chance I get :D

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Ще и набара той... :lol: Смешник си остана, един от най-дразнещите персонажи в поредицата. Наравно с копието му от 12-ката. Поне за мен. Още не съм изиграл 2-та и 3-тата част, може и да си променя мнението за него, ако има някакво развитие. Обаче хич не ми допадат такива нарочно вкарани персонажи, заради аудиторията. Какво като се целят предимно в тийнове като него. Бас ловя, че никой на тая възраст не иска да се индентифицира с такъв персонаж.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Явно само така могат да направят ЗАПОМНЯЩ се персонаж :lol: Мен и лиглата Vanille ме дразнеше, дори повече.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Отговори