PlayStation 4

It only does 8071A06.
Отговори
Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 14 години

Re: PlayStation 4

Мнение The Demon3 месеца

Ако си имал добро PC с което да пускаш модерните игри, прецакал си се. :) Единственият плюс на конзолите в момента е че са по достъпни. Почти няма ексклзиви. Пускаш играта и играеш, по-оптимизирано е и държи прилични кадри. Аз си го взех навремето защото нямах добро PC и на старият ми лаптоп не вървеше добре FF14 (по която бях запален тогава), oчаквах Nier Automata и Monster Hunter World (не беше на PC тогава). Aко си търпелив, повечето ексклузиви на SONY конзолата са временни. Без Bloodborn от по-хардкор игрите. Имам чувство че тя ще си остане завинаги ексклузив, дано не съм лош пророк. Иначе ако се кефиш на Комерс - God of War, Spider Man, Uncharted..... Moже би Horizon, нея не съм я играл? Until Down я вземи задължително, защото може да се намери за около 15 лв и е забавна. Генерално най-голямата преебавка при конзолите е месечната такса, която ако не плащаш на СОНИ ограничава мултиплейър функционалностите на игрите. Аз само заради нея се отказах от конзолите. Абсурдно е и не мога да го приема. :lol: Очаква се Final Fantasy 7 Remake да е с 1 година ексклузивност за PS4. Ghost of Tsushima може и да е добра. Същото се отнася и за Last of Us 2. Kaто плюс могат да се добавят тоновете индита и много добрите намаления в стора. Почти като стийм е и намаленията са добри.

Persona 5 e една от най-добрите, ако не и най-добрата игра за изминалото десетилетие. Но нея искам да я запомня като PS3 игра. Не искам да има нищо общо с PS4 в съзнанието ми. :D Което ме води до мисълта, че за PS4 има едно кило ремастъри от PS2 и PS3 ерата, плюс цяло едно междинно поколение (2013-2015) с еднакви игри с 360/ps3, но по добри като кадри и резолюция, както и тонове индита от PC.

Цялостно не е лошо, но имаш ли PC няма много смисъл. Death Stranding е доста различна и струваща си игра. Задължително препоръчвам да се опита, макар да знам че не е за всеки. Става обаче и да се изчака за PC. Повечето от нас нямат бърза работа. :mrgreen:

П.С. Bloodborn e толкова яка игра, че само за нея си струва да купиш PS4. Игра-конзола! :yes: :D

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:
Регистриран преди: 14 години

Мнение vvarp3 месеца

От поколение на поколение, все по-голям процент от читавите заглавия излиза за всичко възможно. Тъй че и аз съм на мнение, че най-голямата полза от PS4 и X1 е да са евтино PC за игра.

Т.нар. екслузивни заглавия са не повече от 20% от читавия каталог на PS4, като болшинството не са реално такива, щото всъщност излизат за PC. По тази линия, Horizon: Zero Dawn щяла също да се присъедини към Detroit: Become Human и Death Stranding :cain:

От брадатите баш-екслузивки, вярно няма материал за топ 3: Bloodborne и The Last Guardian. С това се изчерпват. Може наистина Цушимата или леспичето (Last of Us 2) да се превърнат в монументални заглавия, ама едва ли.

Б-групата сте я изредили в общи линии (God of War '18, Spider-Man, Uncharted 4+Lost Legacy, Until Dawn), бих добавил Gravity Rush 1+2, Resogun и евентуално Tearaway. Сред не дотам ставащите се нареждат Days Gone, Infamous Second Son, Shadow of the Beast '16, Knack 2 и др.

От предстоящите, Dreams също изглежда интересно:

За Персона 5, @The Demon правилно дума, че е игра за PS3. Даже е едно от първите неща, които емулираха на PC. Други свестни портове от PS3 - WipEout Omega Collection, The Last of Us, Uncharted Collection. Портаринките на Shadow of the Colossus и Ratchet също бивали.

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост