Death Stranding

It only does 8071A06.
Отговори
sephiroth2nd
Square
Square

Re: Death Stranding

Мнение sephiroth2ndпреди 1 месец

Честно казано, аз съм доста хайпнат за играта. Даже сигурно ще си взема отпуска от няколко дена за да я изрина необезпокояван. МГС5 за мен беше най-добрата, чисто геймплейно, МГС игра до момента (играл съм ги всички). От това, което виждам тук е МГС5 на стероиди, което може само да ме радва. Нещото, което липсваше на петицата беше историята, като изключим касетките и няколкото кът сцени, който бяха колкото да има нещо и босовете... бяха много зле. Тук съдейки по трейлърите има предпоставки за качествена история и босове. Нищо, че Трой Бейкър присъства в 90% от игрите в днешно време овър дъ топ бедес гласа му ми е писнал леко.

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 1 месец

sephiroth2nd написа:
преди 1 месец
Честно казано, аз съм доста хайпнат за играта. Даже сигурно ще си взема отпуска от няколко дена за да я изрина необезпокояван. МГС5 за мен беше най-добрата, чисто геймплейно, МГС игра до момента (играл съм ги всички). От това, което виждам тук е МГС5 на стероиди, което може само да ме радва. Нещото, което липсваше на петицата беше историята, като изключим касетките и няколкото кът сцени, който бяха колкото да има нещо и босовете... бяха много зле. Тук съдейки по трейлърите има предпоставки за качествена история и босове. Нищо, че Трой Бейкър присъства в 90% от игрите в днешно време овър дъ топ бедес гласа му ми е писнал леко.
В огромна степен съм съгласен за това което казваш за MGS 5, поне от чисто гейм дизайн гледна точка. :)
Като дирекшън на "игра" в общия смисъл на цялостен продукт , лебедовата песен да Коджима с Конами e безобразно посредственa и дори скучна афера.

В случая по интересно ми е какво виждаш в DS, което те кара да правиш каквито и да е сравнения с PP относно чистият геймплей дизайн??
Phantom Pain още в първия трейлър показа доъбър gameplay slice, който ясно представи възможностите на играта и беше последван от редица презентации по темата.
DS от друга гледна точка седи само на някви надрусани обещания до сега. Както писах по рано, не съм видял нищо до момента което да дава наченки за качествен геймплей.

Питам не за да се заяждам, просто ми е интересно как ти си видял материалите до тук и какви очаквания са създали :-)
Последна промяна от niki_ на 11 сеп 2019, 19:17, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

ИИИ по темата пак
80 Minutes Of Death Stranding Will Be Shown At TGS 2019

[...] on September 12 and will be roughly 50 minutes long, introducing the overall gameplay flow of Death Stranding
https://www.gamespot.com/articles/80-mi ... 0-6469709/

А дано видим нещо по екстензивно и интересно от геймплейна гледна точка.

sephiroth2nd
Square
Square

Мнение sephiroth2ndпреди 1 месец

До някаква степен движенията на лошковците, самия флоу на бягане страшно много ми напомня на ПП.
Самият отворен свят също.
Стрелбата от която сме видяли 5 секунди също ми напомни.
И естествено стелт елемента, който също беше показан.

Различни енджини, етц. Но има едно специфично насичане(да не се възприема като лошо нещо) в движенията и цялостния флоу на геймплея на МГС-ите, който до някаква степен също виждам тук.

Дано мейква сенс. :D

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 месец

Въпросното демо:

EDIT:
https://www.reddit.com/r/DeathStranding/comments/d384s4
Последна промяна от vvarp на 12 сеп 2019, 21:28, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

niki_ написа:
преди 1 месец
Както писах по рано, не съм видял нищо до момента което да дава наченки за качествен геймплей.
Добре, бая неща има, ще има игра.
Изглежда много тежко от към UI и UX и ми е доста трудно такъв рандъм геймплей дъмп да го оценя. Трябва си няква версия с превод на това видео.
Все още ми е интересно, защо чак сега правят някво геймплей демо. Можеха спокойно да представят различните елементи по етапно.

Силно се надявам да не е изцяло система, подобно на PP, но и там имах едни очаквания, а какво излезе в крайна сметка.
Ще я играя без да съм предубеден с негативни или позитивни очаквания, па ще видим накрая как ще е. :-)

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 3 седмици

Някой ще се фърля ли на туризъм в Коджимия?
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

sephiroth2nd
Square
Square

Мнение sephiroth2ndпреди 3 седмици

Дей 1 е. Най-вероятно ще взема 2-3 дена отпуска.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 3 седмици

Много ясно всички сме на дей 1. :D Ама как ме дразнят гадовете с тоя лимитед едишън... Не толкова конзолата, колкото цвета на пада. Взимам на 100% ако го продават отделно, много ме радва тоя цвят. :yes:

https://blog.eu.playstation.com/2019/09 ... ro-bundle/

Не знам как ще смогна тия месеци... толкова много яки заглавия. Ако не успея да го взема на дей 1, може да изчака след Shenmue 3. Защото излезе ли Shenmue на 18.11, всичко друго се спира задължително до финалните надписи. :)

Отговори

Кой е онлайн

1 гост