Dragon Quest XI

It only does 8071A06.
Отговори
Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: Dragon Quest XI

Мнение king_of_the_universeпреди 1 година

https://kotaku.com/dragon-quest-xi-the- ... 1828646512

Но ревюто е само за фенове.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 1 година

Много ме израдва това ревю. Винаги съм харесвал такива фенски писания. Някак те надъхват като нищо друго. :)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 1 година

Мдам, и аз здравата се изкъртих на ревюто - направо си звучи като фенско ревю, а не на голям гейминг сайт. Но да, и мен ме надъха и след ревюта купих PC версията - дано порта е поне ОК!
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 1 година

Приордърът (Озоне) ми дойде 5 дни преди официалното издаване (утре), навъртях няколко часа. Ако бяха пуснали и 3ДС версията извън Япония, щях да дабъл-дипна. Всичко засега е така, както е представено в ревюто на Котараку.

ДК11 е ДК8 на стероиди - какъвто би бил ДК8, ако бе за Плей 4. Радвам се, че най-после забавните герои с индивидуалност се завръщат (след 9 и 10). Веднага се вижда, че бая пара и старание са вложени. Много съм доволен, щото получавам точно каквото очаквах, че и в по-големи дози от очакваното. Няма професии, но май без тях е по-добре, защото имаш дълбочината да подхождаш към различните битки с различно подбрани умения за различните герои от партито.

А трудността зависи от това колко грайндиш - всички монстъри са видими и могат лесно да се избягват. Затова ми звучат смешно "Много е лесна!" / "Много е трудна!" - навиячите. :D

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 година

Ентусиасти са добавили симфонична музика :muzza:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... 1521444556

Ето началото на играта:

Сега да има кой да оправи шрифтовете :smug:

sephiroth2nd
Square
Square

Re: Nintendo Switch

Мнение sephiroth2ndпреди 2 месеца

Малко офф топик, но не мога да спра да хваля DQ11 на абсолютно всеки, без значение дали се кефи на японски ролевки или не. За мен това е jrpg-то на тази генерация. Съжалявам Персона 5, но към края стана малко затормозяваща и дразнеща, дори на хард.
Докато DQ11 е толкова умело съчетаване на олд скуул похвати със осъвременени одежди. Реално единствената ми забележка към тази игра е саундтрака и липсата на малко повече опшънъл неща/сайд куестове. Като и двете са оправени в суич версията до колкото разбирам и нямам търпение да я изиграя пак. А тази игра ще сцепва за хендхелд.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Nintendo Switch

Мнение The Demonпреди 2 месеца

Dragon Quest-а реших да си го запазя именно на Суич. Иначе се сдобих с PC версията, ама някакси изпитвам силно желание да е суич версията, не само заради бонусите и по-якия саундтрак.... Много ме радва смяната на 3D и 2D ретро графика.

А гадовете продължават да наливат масло в огъня и сега обявиха Vampyr, друга игра на която се надъхвам. :) Че и Witcher 3, но нея най-вероятно ще я пробвам на по-мощна машина.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 3 седмици

Сравнение с изданието за Switch. Жертви, разбира се, има, но са хвърлили голям труд и резултатът е доста приличен.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 3 седмици

В Япония истерията покрай ДКуест 11 се поднови покрай изданието за Суича. Нека продават, играта е яка, барната и не падна свидна жертва покрай Хипстър Фентъзи.

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост