Dragon Quest XI

It only does 8071A06.
Отговори
Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule
Регистриран преди: 14 години

Re: Dragon Quest XI

Мнение king_of_the_universe1 година

https://kotaku.com/dragon-quest-xi-the- ... 1828646512

Но ревюто е само за фенове.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demon1 година

Много ме израдва това ревю. Винаги съм харесвал такива фенски писания. Някак те надъхват като нищо друго. :)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение danailkiller1 година

Мдам, и аз здравата се изкъртих на ревюто - направо си звучи като фенско ревю, а не на голям гейминг сайт. Но да, и мен ме надъха и след ревюта купих PC версията - дано порта е поне ОК!
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe1 година

Приордърът (Озоне) ми дойде 5 дни преди официалното издаване (утре), навъртях няколко часа. Ако бяха пуснали и 3ДС версията извън Япония, щях да дабъл-дипна. Всичко засега е така, както е представено в ревюто на Котараку.

ДК11 е ДК8 на стероиди - какъвто би бил ДК8, ако бе за Плей 4. Радвам се, че най-после забавните герои с индивидуалност се завръщат (след 9 и 10). Веднага се вижда, че бая пара и старание са вложени. Много съм доволен, щото получавам точно каквото очаквах, че и в по-големи дози от очакваното. Няма професии, но май без тях е по-добре, защото имаш дълбочината да подхождаш към различните битки с различно подбрани умения за различните герои от партито.

А трудността зависи от това колко грайндиш - всички монстъри са видими и могат лесно да се избягват. Затова ми звучат смешно "Много е лесна!" / "Много е трудна!" - навиячите. :D

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp1 година

Ентусиасти са добавили симфонична музика :muzza:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... 1521444556

Ето началото на играта:

Сега да има кой да оправи шрифтовете :smug:

sephiroth2nd
Mobile Gamer
Mobile Gamer
Регистриран преди: 10 месеца

Re: Nintendo Switch

Мнение sephiroth2nd8 месеца

Малко офф топик, но не мога да спра да хваля DQ11 на абсолютно всеки, без значение дали се кефи на японски ролевки или не. За мен това е jrpg-то на тази генерация. Съжалявам Персона 5, но към края стана малко затормозяваща и дразнеща, дори на хард.
Докато DQ11 е толкова умело съчетаване на олд скуул похвати със осъвременени одежди. Реално единствената ми забележка към тази игра е саундтрака и липсата на малко повече опшънъл неща/сайд куестове. Като и двете са оправени в суич версията до колкото разбирам и нямам търпение да я изиграя пак. А тази игра ще сцепва за хендхелд.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Nintendo Switch

Мнение The Demon8 месеца

Dragon Quest-а реших да си го запазя именно на Суич. Иначе се сдобих с PC версията, ама някакси изпитвам силно желание да е суич версията, не само заради бонусите и по-якия саундтрак.... Много ме радва смяната на 3D и 2D ретро графика.

А гадовете продължават да наливат масло в огъня и сега обявиха Vampyr, друга игра на която се надъхвам. :) Че и Witcher 3, но нея най-вероятно ще я пробвам на по-мощна машина.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp7 месеца

Сравнение с изданието за Switch. Жертви, разбира се, има, но са хвърлили голям труд и резултатът е доста приличен.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe7 месеца

В Япония истерията покрай ДКуест 11 се поднови покрай изданието за Суича. Нека продават, играта е яка, барната и не падна свидна жертва покрай Хипстър Фентъзи.

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост