Поредицата Soul Calibur

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule
Регистриран преди: 15 години

Re: Soul Calibur 5

Мнение king_of_the_universe8 години

andycole написа:Голяма простотия е това с липсващите герои, наистина. Street Fighter 3: 3rd Strike примерно беше страхотна (кефи ме повече от сф4), но липсваха твърде много класически СФ герои, които се завърнаха после в 4 за щастие.
СФ3, особени 3рд Страйк, да не съм чул лоша дума за него! Там имаше такава раздвижена анимация, че правеше очите на пенкейкове. А и егаси хипер скока в геймплея след върволицата от СФ2 (алфи, малфи, супери, турбота и т.н.).

СК5 графично изглежда мега добре според мен. Но пак си мисля, че стратегически ще трябва да поизчакам с покупката. Това, че можеш да създадеш сума ти различни по визия герои, не означава кой знае колко при ограничеността на стиловете за тях.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Senbonzakura
www.sonydefenseforce.com
www.sonydefenseforce.com
Регистриран преди: 8 години

Мнение Senbonzakura8 години

pp
Човечетата са страшно осакатени с движенията... чудя се защо. Има някакъв по-интересен баланс, но на Мицуруги му липсват доста работи (готината подсечка най-вече) същото и при други керектъри. Бих играл Maxi, но чакам да пуснат играта някъде за жълти стотинки втора ръка.

Потребителски аватар
niki_
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение niki_8 години

Вчера взех играта и нещо съм много разочарован от онлайна. Някой от форумът играе ли? Ако има такъв, нека сподели неговите впечатления и в кой режим играе.
Аз на всякъде в интернет чета хвалби, колко бил добър онлайн-а. Дори изказвания, че бил най- добрия в 3D тупалка.
Да ама не! ( към това, което виждам от вчера).

Играта има 5 чертички за онлайн връзката:
- при 2 всичко е случва със секунда закъснение - не играемо.
- при 3 лагва зверски и върви супер грапаво, ужасно неприятно.
- при 4 е почти добре, но пикливaта връзка нон- стоп пада на 3 чертички и дори лага се порменя постоянно!
- 5 сигурно е екстра, но явно само с българи мога да видя такова нещо, но още не съм имал взможност.

Ебем ти само на 5/5 ли се играе читаво. На SSF4 дори на 2 в доста от случаите е съвсем прилично и се усеща при по- трудните линкове. На това викам читав оналайн, но ще дам още шанс на Soul Calibur-а понеже ми е доста любим.

Едит: Сега Slavi и Tool ми отговориха, че играта била супер онлайн. Slavi дори твърди, че на 3 чертички е добре ( което е показателно)... Ясно, че играта не е VF, SF или друга с тегав тайминг, но поне при мен има явен проблем за момента. Нета ми никога не е имал проблем с игрите, но явно ще продължам да тествам пък ще видим какво ще излезе.

Потребителски аватар
danailkiller
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение danailkiller8 години

И аз мога да потвърдя, че при 3 чертички се играе трудно, на 4 е доста добре, на 5 е перфектно логично. Като плюс е, че е възможно да се намерят доста ранкед игри в Европа и на са 5 чертички.

Единственото, което често забелязвам и аз, че се случва наистина връзката да "играе" между 3 и 4 чертички, което доста си дразни.

Но не знам ти на коя система играеш де, аз съм на Xbox360.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
niki_
Console Master
Console Master

Мнение niki_8 години

Ем на PS3, но нещата са точно както и ти ги каза ( по- принцип съм чувал, че на 360 се държат малко по- добре онлайн тупалките). Сега успях да изиграя няколко игри с посточни 4 чертички и беше добре.

Много мерси за информацията, че започнах да се чудя дали проблема не е само при мен. :-)

Потребителски аватар
andycole
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 14 години

Мнение andycole8 години

Жалко, бях доста обнадежден за Текен Таг 2, която уж щяла да ползва нет кода на Соул Калибур 5 :-?

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Играта определено впечатлява с изключително мизерния си и досаден, сополиво-ревливо-гейски стори моуд.:lol:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Килик...тотално осран... :shock:

Потребителски аватар
niki_
Console Master
Console Master

Мнение niki_8 години

За неговият замесник ли говориш, или за жалката работа, че реално може да се отключи като играем персонаж, но е Mokujin тип герой който копира различен стил всеки рунд? :lol:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

niki_ написа:За неговият замесник ли говориш, или за жалката работа, че реално може да се отключи като играем персонаж, но е Mokujin тип герой който копира различен стил всеки рунд? :lol:

За баш Килика говоря. Значи, срещу тебе е със своя стил, а после става текенското дърво, ебаси ташака е това за епик фейспалма...

Хлапето грешка няма - като Килик е, но по-бързо ми се чини сякаш.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Soul Calibur VI

Мнение cain2 години

cain написа:
2 години

PS4, XB1, PC
king_of_the_universe написа:
2 години
Заслужава отделна тема.
:)
PC mustard race

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: Soul Calibur VI

Мнение king_of_the_universe2 години

:yes: :yes: :yes:

ЙЕС!

:yes: :yes: :yes:

Само да вкарат Таки и Сюн Мина и да не допускат ревливите пишлеменца от СК5!
Guest character: пич с knight armour set от ДСоулс! В краен случай - Пиро билд с брадва! :wink:

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Re: Soul Calibur VI

Мнение cain2 години

PC mustard race

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule