PlayStation 5

It only does 8071A06.
Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule
Регистриран преди: 15 години

Re: PlayStation 5

Мнение king_of_the_universe1 месец

Точно така. Имам чувството, че всяко едно заглавие за Плей-конзола ще го изстискат Минти-стайл. Що да се съобразяват с феновете, много от които, така или иначе, ще грабнат 5 на преордър? :)
Jim Raynor написа:
1 месец
Честно казано, догодина може да се надъхам по-скоро да хвърля чувал с пари за 3080 и i9 и да съм мустард рейс, пък конзола пак в края на джена. Може пък да изкарат нещо земетрошащо - дано.
Направо ми четеш мислите! Само дето аз съм се замислил за гейм-топ, за да пестя място. Аз и сега съм почти изцяло бестърд-рейс, бтв.

Хайпът около новата генерация ми е необясним, защото буквално се давим в добри заглавия от много години, че и за всички платформи. Друго си е новото, ама чак пък толкова... :lol: Пък и докато видим истинско некст-ген конзолно заглавие, поне 2 години ще минат.
Don't shoot! I'm a human!

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon1 месец

Някаква страст към новите технологии е по-скоро. Няма нищо или почти нищо общо с игрите като цяло. За един спайдърмен и Римейк изкупиха PS5ките в Америка. Сигурно имат и пари за даване като с най новите телефони. Първоначално ще са силни на старта и покрай Коледа и после ще спаднат продажбите, когато вече най-големите ентусиасти са си ги купили. След това ще почнат да се гледат и игрите. Ще продават според тях. Аз и ps4 не знаех защо продава толкова първите 2 години като нямаше почти никакви нови игри, че и суича даже с wii u каталога... Но явно си има почитатели на марката, които купуват всичко без много замисляне. Като имаш парите и нов TV от който искаш да изтискаш максималното от междинното поколение като кадри и макс детайли, 500 евра са голяма далавера за тоя хардуер. Така си обяснявам нещата.

Видео картата за толкова пари също не е далавера, като всяка година излизат нови. Но там е по гъвкаво и можеш и да си вземеш някоя от миналата година, бая добра за тънки пари. Видео карта и ново пц, май най добре края на 2021ва или 2022, когато се появят истинските некст джен игри.

Аватар
random
Square
Square
Регистриран преди: 10 месеца

Мнение random1 месец

Прав си за страстта към новите технологии, но също така със Souls и Spidey игри на лаунч ще привлекат кежуъл и голяма част от хардкор играчите. Аз все още се двоумя дали да взимам конзолата ноември - само Demon's ме интересува и този римейк изглежда страхотно, мамка му. Но с повишаването на цените на игрите най-вероятно ще изчакам до следващата година за някакъв бъндъл с няколко игри, пък и да видя дали новия God of War наистина ще се появи през 2021 (силно ме съмнява).

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Аватар
random
Square
Square
Регистриран преди: 10 месеца

Мнение random1 месец

Плей 3 беше трагедия. :D

Аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение Jim Raynor1 месец

Тройката до към 2009 не изглеждаше като някой въобще да е мислил за какво я изкарва.

После си стана горе-долу конзола, макар далеч от ПС2.

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Jim Raynor написа:
1 месец
Тройката до към 2009 не изглеждаше като някой въобще да е мислил за какво я изкарва.

После си стана горе-долу конзола, макар далеч от ПС2.
Напускаха ебати ексклузивите за 3, но 2 и 1 са абсолютен топ по класики.
The Playstation 2 was originally released in March of 2000 and officially discontinued in January of 2013. In the nearly 13 years of active production over 2,000 titles were released for the console. This volume places the title list for the Playstation 2 miles beyond other sixth generation consoles such as the Gamecube (646 titles), the Xbox (986 titles), and the Dreamcast (720 titles).
Плюс, на 2 нямаше тотален абордаж на шитни като на Уй.

Аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение Jim Raynor1 месец

1440p/60fps
4k/30fps

Meh(t)Gen

Кой е онлайн