Resident Evil 3 (2020)

It only does 8071A06.
Отговори
Потребителски аватар
vvarp
Контакти:
Регистриран преди: 14 години

Resident Evil 3 (2020)

Мнение vvarp3 месеца

Официализираха римейка на тройката.
Capcom явно имат по-важни дела, след като разработката е дадена на новосформираното студио M-Two (втората вълна отцепници от PlatinumGames след Миками).

Developer Message

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Поредицата Resident Evil

Мнение The Demon3 месеца

Малко не ме радва модела на Джил, изглежда прекалено мъжествен от някои ъгли. Ще се преживее, ако е само това. Тъкмо мислех да пиша че след RE2 Remake им имам пълно 100% доверие и се оказва че не я правят същите хора? Така ли да разбирам? За 1 година време за разработка е ясно че ще реюзват яко, каквато и беше идеята. 2-ката и 3-ката са като братски игри, вървят винаги заедно. Няма да е day 1 за момента, но чакам с нетърпение. Аз съм един от малкото хора които харесват повече RE3 от RE2. :)

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Re: Поредицата Resident Evil

Мнение me3x3 месеца

Римейка на двойката лично за мен е GOTY. След като се напаснаха енджини, сетинги тн. и изтипосаха ИГРАТА, то е нормално да избухат всичко читаво в 2D, което може да мине през тоя конвейр, щом работи. Нещата обаче се разминават точно там, когато на някой му се раздава, и когато на някой му се иска просто да си свърши работата(ака ние сме от изпълнителният тиим). Надявам се отбора зад римейка на тройката да не е от втория тип девове. Иначе от тук на сетне е Дайно Крайзис - басирам се на по много бири...
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp3 месеца

Така е, поредици-мераклии бол, само че се иска сериозна работа - двойката 2019 си е съвсем нова игра, по мотиви от старата. По въпроса с братските игри, чува се че в един момент са мислили да слеят римейковете на 2 и 3. Ама какво да се прави, алчност.

Иначе и аз се надявам тройката де е стока, въпреки джендър-Джил. Само дето ситуацията твърде много напомня на предишната серия римейкове (2002) - от едната страна, брилянтният Resident Rebirth на Микамбата и цапцомското Студио 4, от другата, Resident Zero на Минами и Tose. Като именно Минами стои и зад новата тройка.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Re: Resident Evil 2 (2019)

Мнение Jim Raynor12 часа

https://www.eurogamer.net/articles/2020 ... redecessor
But for every super cool area in the Resident Evil 3 remake, there are two areas that fail to inspire. Downtown Raccoon City is, unfortunately, not the expansive, multi-layered stalk-fest I'd hoped it would be. There are no alternate endings to chase, no story-altering choices to make, no new game plus mode. The source material is - and I think this is the perceived wisdom - simply not as good as the original Resident Evil 2. But I can't shake the feeling the Resident Evil 3 remake was rushed - as its original was. Now that's an unfortunate parallel.
Жалко за изпуснатата възможност да надградят, но някак очаквано. Аз тези дни мисля да сложа оригинала и silent hill 1 на PSP-то, и да се отдам на ретро ужаси и пиксели.

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост