NIOH 2

It only does 8071A06.
Потребителски аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team
Регистриран преди: 14 години

Nioh 2

Мнение BardoSore1 година

Потребителски аватар
vvarp
Регистриран преди: 15 години

Мнение vvarp1 година

Въпреки разхвърления клип, изглежда в духа на предната. Няма лошо.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

NIOH 2

Мнение king_of_the_universe2 седмици

Onimusha meets Ninja Gaiden. Играйте! :lol:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Re: NIOH 2

Мнение me3x2 седмици

Аз я почнах преди няколко дни. Яка патаклама си е, струва си нервите и си е пак от същото(в добрия смисъл). Там е работата, че Sekiro е разорала толкова дълбоко под кожата ми, та по едно време оставих джойстика и си отворих една студена бира. Съзерцавах тайтъл скриина, размишлявайки колко огромни са Fromsoft...Сигурно ще я доиграя един ден...
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: NIOH 2

Мнение king_of_the_universe2 седмици

me3x написа:
2 седмици
Аз я почнах преди няколко дни. Яка патаклама си е, струва си нервите и си е пак от същото(в добрия смисъл). Там е работата, че Sekiro е разорала толкова дълбоко под кожата ми, та по едно време оставих джойстика и си отворих една студена бира. Съзерцавах тайтъл скриина, размишлявайки колко огромни са Fromsoft...Сигурно ще я доиграя един ден...
В Нио поредицата според мен има прекалено equipment hoarding, ептен от Диабло. Тоновете дребни подробности в екипировката и оръжията и цифрите, които нон-стоп изскачат по екрана, донякъде ми чупят кефа от геймплея. Не искам като замахна с теслата да се пръкват няколко екселски чаршафа върху враговете. :lol: Много от феновете, вкл. автора на ревюто, които е мега-маниак на Соулсовете, явно се кефят на тая подробна айтъмизация, аз обаче предпочитам по-натурална сеч. Бачо Секиро е чуден пример. Колкото повече играя Ниотата, толкова по-далеч ми изглеждат от Соулсовете, по-скоро са Гайден/Онимуша и леко Тенчу с Диабло хордване. Нека има разнообразие, няма лошо. Аз ще изчакам всички експанжъни и тогава ще я подхвана по-обстойно.

Сега се навивам на ГОТИ-то на Нио 1. Има брутално японско издание, но това ще рече всичко да се почва отначало. :cry:
Don't shoot! I'm a human!

Кой е онлайн