PlayStation

It only does 8071A06.
Отговори
Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

PlayStation

Мнение Rinaldoпреди 13 години

Някой ще ме светне ли за хубавите РПГ-та за тази машинка? :)

TerrorX
Console Master
Console Master

Мнение TerrorXпреди 13 години

Grandiа
Chrono-то
Diablo 1
Final Fantazy-тата

Тфа се сещам сега ...
LITTLE SONA-MA-GUN
RAPAPAM-PAM RAPAPAM-PAM YO SONA-MA-GUN
Aко все още не знаете как да се обръщате към мен, обръщайте се с гръб !

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 13 години

Chrono cross,Xenogears,Legend of dragoon,Suikoden 1,2,Star ocean,Lunar,Vagrant story...някои не съм ги играл но съм ги чувал :)
ПП.:Не трябва ли темата да е в раздел Playstation :?
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 13 години

Persona - всички части.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 13 години

Breath of Fire 3,4, Valkyrie Profile, SaGa Frontier 1,2, Wild Arms 1,2, Castlevania: Symphony of the Night, Alundra 1,2, Thousand Arms, Tales of Phantasia 1,2, Secret of Mana 3 (remake), Rhapsody, Grandia, Lunar: Silver Star Story (remake), Lunar 2: Eternal Blue, Dragon Warrior VII, Dragon Warrior Collection, Brave Fencer Musashi, FF 7-9 и римейковете на другите FF и Chrono Trigger (FF Origins, FF Chronicles), Parasite Eve 1,2, Legend of Legaia, Princess Maker (RPG Maker) и посочените по-горе игри...Както и още няколко, чиито имена съм забравил.

Ако броим и ролевите стратегии: FF Tactics, Brigandine, Kartia: World of Fate, Vandal Hearts 1,2, Front Mission 3, Tactics Ogre, Ogre Battle.

Старият Плейстейшън има с какво да се похвали. 8)
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Май няма какво повече да се добави към списъка на king_of_the_universe.
Всъщност - Saga Frontier 1/2.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 13 години

Ако говориме само за RPG може и да извадиме поне още 5-6 игри:). Tales Of Phantasia всъщност не е преведена и до колкото знам няма втора част. Сигорно имаш в предвид Tales Of Destiny. Само аз ли се кефа на Horror RPG-то "Koudelka". Забелязал съм че никой не я чувал тази игра. Дори последния път като играехме на "Познай картинката" пак никой не се сети
за номер осем :P

http://store3.data.bg/segafan/

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

The Demon написа:Ако говориме само за RPG може и да извадиме поне още 5-6 игри:). Tales Of Phantasia всъщност не е преведена и до колкото знам няма втора част. Сигорно имаш в предвид Tales Of Destiny. Само аз ли се кефа на Horror RPG-то "Koudelka". Забелязал съм че никой не я чувал тази игра. Дори последния път като играехме на "Познай картинката" пак никой не се сети

Ей... златен си! Как хубаво ме подсети! Тъкмо се чудех какво да заредя в eMule-то! :lol: :wink:
btw ако на някой му е бавен външния, а му трябва някоя джитка или филм, който може да се намери само в еMule - да свирка! За последно като теглих скороста ми беше 30-40к!!! Дано и сега да е така.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

The Demon написа:Ако говориме само за RPG може и да извадиме поне още 5-6 игри:). Tales Of Phantasia всъщност не е преведена и до колкото знам няма втора част. Сигорно имаш в предвид Tales Of Destiny. Само аз ли се кефа на Horror RPG-то "Koudelka". Забелязал съм че никой не я чувал тази игра. Дори последния път като играехме на "Познай картинката" пак никой не се сети

Куделката бе една посредствена игра на 4 диска. Освен външния вид на героинята, играта не ме впечатли с нещо друго.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Jeru написа:Май няма какво повече да се добави към списъка на king_of_the_universe.
Всъщност - Saga Frontier 1/2.
Правилното име е SaGa Frontier - писал съм я. :P

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Diablosпреди 13 години

Abe mene me kefe6e , ama e edna ot malkoto igri , koito sum po4nal i ne sum izigral. Bqh stignal do nqkakuv gargoyle(xaxa zabravih kak se pi6e :? ) deto mu pravih 0 dmg s vsi4ko i q bqh ostavil uj za malko, ama posle po4nah prekaleno mnogo drugi raboti i ne mi ostana vreme da q igraq.
A Vagrant Story 6to ne spomenahte ? Ili az ne6to ne sum vidql ? T'va e edna ot best games ever ve !
BAU
Keep an open mind.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Diablos написа: A Vagrant Story 6to ne spomenahte ? Ili az ne6to ne sum vidql ?
По-скоро вторият въпрос е риторичният.

Потребителски аватар
Tool
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Toolпреди 13 години

N/A
Последна промяна от Tool на 30 яну 2008, 01:05, променено общо 1 път.

Godland_chosens
Mobile Gamer
Mobile Gamer

PlayStation one RPG fun

Мнение Godland_chosensпреди 13 години

Ето какво ние с брата сме фенове на RPG - та още от 97 може да се каже че сме изиграли почти всички такива за PS one кажете какво мислите за тях - ето някои например FF сериите, Chrono Cross, Grandia 1, Wild Arms, Legend of dragon, Koudelka, Parazite Eve 1, Suicoden 1,2 , Legend of Legia, Legend of mana, Breath of fire и доста още наистина няма да ги изброяваме всички.

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Малко са хората , които имат PSX или PS2 и не са фенове на RPG-та. Поне аз малко такива познавам . А иначе от тия , които си ги изброил всички са много добри , даже там ми е favourite game ever - Chrono Cross . А Legend Of Dragoon мене много ми хареса въпреки тоновете критика , които получи отвсякъде . Може би защото ми беше наи-първото RPG . Като се замисля , ако не беше тя едва ли щях да съм изиграл другите RPG-та . Страшно много ме зариби.

BAU
Keep an open mind.

Godland_chosens
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Diablos написа:Малко са хората , които имат PSX или PS2 и не са фенове на RPG-та. Поне аз малко такива познавам . А иначе от тия , които си ги изброил всички са много добри , даже там ми е favourite game ever - Chrono Cross . А Legend Of Dragoon мене много ми хареса въпреки тоновете критика , които получи отвсякъде . Може би защото ми беше наи-първото RPG . Като се замисля , ако не беше тя едва ли щях да съм изиграл другите RPG-та . Страшно много ме зариби.

BAU
Хмп критиката спрямо legend of dragon донякаде е вярна донякаде не, когато започнах за пръв път да я играя и аз много се заребих, но постепенно постоянното повтаряне на тези дракони в историята / мисля че го казват милион пъти / малко ме раздразни, а и когато стигнах до 4-ти диск, нещо не прочетох историята неразбрах къде да ходя реших да се върна в някои от старите градове, и разбирасе трябваше да вкарам диск 3, когато разбрех че съм збъркал града и реших да се върна отново трябваше да вкарам диск 4, и така пак и пак грешен град, пак другия диск, нервите ми неиздаржаха и се отказах, това е единствената голяма грешка която видях в игратаи за жалост не я превъртях, но пък иначе системата на битките е първата такава в RPG за PS one е legend of Legia е нещо подобно но пък там историята е под всякаква критика, другото яко беше че когато един герой го убият той наистина умира, замисли се на колко други RPG - та си виждал това.......

п.п Моето първо RPG - беше FF 7, първите никога не се забравят нали !

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Дае верно.Там като умираше Lavitz беше супер добра cut-scene 8) . А да ти кажа , много си изпуснал като не си я доиграл. Накрая в сюжета имаше един доста брутален обрат , който наистина не бях очаквал. А FF7 много искам да я изиграя , обаче моята версия забиваше :evil: :evil: :evil: :evil: Сега чакам едни аверче да ми я даде , ама ше видим. То колкото RPG-та съм си набелязал , то аз докрая на годината да играя non-stop не знам дали ше ги мина :D

BAU
Keep an open mind.

Godland_chosens
Mobile Gamer
Mobile Gamer

[quote="Diablos"]Дае верно.Там като умираше Lavitz беше супер добра cut-scene 8) . А да ти кажа , много си изпуснал като не си я доиграл. Накрая в сюжета имаше един доста брутален обрат , който наистина не бях очаквал. А FF7 много искам да я изиграя , обаче моята версия забиваше :evil: :evil: :evil: :evil: Сега чакам едни аверче да ми я даде , ама ше видим. То колкото RPG-та съм си набелязал , то аз докрая на годината да играя non-stop не знам дали ше ги мина :D

BAU[/quo

Определено трябва да се пробва FF 7 проблема е че след всичките тези FF които наизлязоха след нея, малко или много колкото и големи фенове да сме на RPG - тата ще ни се стори малко грозна, доста поостаряла, защото чесно да си призная, преди два три месеца за пръв път играх FF 6, и ми беше доста трудно да гледам как моето 16 Bit човече се щъкаше насам натам, можеби просто трябва да ги играем когато излязат, имах късмета всички FF след 6 да съм ги играл в годината на излизане

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Да ти кажа прав си , обаче донякъде. Щото аз ако е 2D играта я приемам лесно , ама ако е старо 3D ... Наистина като я пуснах наскоро FF7 ми беше супер грозна . Ама това не ми попречи да й се изкефя на gameplay-a максимално. И на историяата също . И на музиката . Абе въобще на играта :D

BAU
Keep an open mind.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 13 години

Diablos написа:Малко са хората , които имат PSX или PS2 и не са фенове на RPG-та. Поне аз малко такива познавам .
еми например аз не съм фен на рпг-тата и имам ps2
PC mustard race

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост