PlayStation

It only does 8071A06.
Отговори
Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 11 години

Благодаря много. Щом е втората значи последната е фенска, случайно разбрах че първата е обложката на ръководството :-)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

PSX

Мнение king_of_the_universeпреди 8 години

The ultimate PSX site:

http://snesorama.us/board/
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Re: PSX

Мнение BardoSoreпреди 8 години

Мда, форума е известен с това, че може би е най-богат от към iso-та за доста от конзолите. Единствения недостатък е, че някои от качващите потребители имат любов към rapidshare, a файла примерно е от доста части.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Re: PlayStation

Мнение RRSunknownпреди 1 седмица

Видях го наживо - ийзи кеш за балъците (а има ли балъци хардкори) и особено запалените колекционери които ще го приберат в някой рафт без да се ползва.

Аз за щастие още имам работеща PS2-ка и работещи падове и карти за единицата и не ми трябват псевдоконзоли като ми се доиграе нещо.
Последно играх PS1 игри пролетта и от тях нямаше ни една от списъка .

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 1 седмица

И аз видях конзолата наживо, докарали са и цветовете и дизайна, но е удивително малка. За съжаление и аз имам същият проблем - селекцията от игрите е относително странна и доста от тези, които бих пробвал пак ги няма. И видях и видеото на Digital Foundry - разочарования и в емулацията. Като цяло със сигурност ще има достатъчно колекционери и ретро фенове, които да я купят, но аз ако толкова съм закъсал за емулация на PS1 просто ще си направя сам Pi базирана машинка и готово.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 1 седмица

При необятните опции за емулация, особено на такъв античен хардуер за всички е ясно, че този продукт е насочен към колекционерите и е "гъдел за нърдове". Едва ли някой ще го вземе от "необходимост"

Именно, защото гореспоменатите нърдове ще закупят конзолката, Сони нямат право на толкова слаб execution, тук дори не минаваме сантираният минимум и нещата приличат повече на PolyStation 64 oт Илиянци.
Това не е сериозно като говорим за хардуер, който би трябвало да се емулира и от дистанционо на Велико Търново.. :smh:

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 седмица

Най-весело е как ползват наготово отворен софтуер (вкл. емулатора PCSX), който не е оптимизиран за зрънчовския процесор на пластейшъна. В резултат, емулацията няма как да не се дъни.
Ама за всичко са виновни мързеливите доброволци-оупънсорсаджии :smug:

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост