PlayStation

It only does 8071A06.
Godland_chosens
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение Godland_chosensпреди 13 години

Diablos написа:Да ти кажа прав си , обаче донякъде. Щото аз ако е 2D играта я приемам лесно , ама ако е старо 3D ... Наистина като я пуснах наскоро FF7 ми беше супер грозна . Ама това не ми попречи да й се изкефя на gameplay-a максимално. И на историяата също . И на музиката . Абе въобще на играта :D

BAU
Имах един познат и той казваше ако ще две кубчета да мърдат, важното е да се качва експирианс.
И със сигурност това е най добрата страна на RPG -тата - геймплеят; всякакви други графики, и звуци, не са от значение, освен ако не е 8 битово RPG - какъв звук само какъв саунд

TerrorX
Console Master
Console Master

Мнение TerrorXпреди 13 години

cain написа:
Diablos написа:Малко са хората , които имат PSX или PS2 и не са фенове на RPG-та. Поне аз малко такива познавам .
еми например аз не съм фен на рпг-тата и имам ps2

Хаха и аз аз си зех моя само заради Gran Turismo-то и Winning Eleven-а :lol:
LITTLE SONA-MA-GUN
RAPAPAM-PAM RAPAPAM-PAM YO SONA-MA-GUN
Aко все още не знаете как да се обръщате към мен, обръщайте се с гръб !

Godland_chosens
Mobile Gamer
Mobile Gamer

По принцип няма значение заради коя игра си си взел машината, аз като си купих PSX повечето / дори бих казал булшинството от игрите които мисля за съвършенни за PS one /
не бяха излезли купих сонито с Diablo и Warcraft 2, година по късно почнах да играя на FF

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Diablosпреди 13 години

TerrorX написа:
cain написа:
Diablos написа:Малко са хората , които имат PSX или PS2 и не са фенове на RPG-та. Поне аз малко такива познавам .
еми например аз не съм фен на рпг-тата и имам ps2

Хаха и аз аз си зех моя само заради Gran Turismo-то и Winning Eleven-а :lol:
Казах , че са малко. Не че няма такива :wink:
Godhand - за 2те кубчета. Така си е. Аз какви грозни игри съм играл само , щото ме кефи историята и геймплея не е истина (пример:Shadow Madness).
Дет' се вика - куцо , кьораво , сакато , експириънс има ли е злато :)

BAU

P.S. Мале пък доскоро (допреди Suikoden 3) откога не бях играл RPG не беше истина.Сигурно имаше 6-7 месеца.И като видях само potion-чета и надписа Level Up веднага се зарибих.Направо откачих :D
Keep an open mind.

Godland_chosens
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мда, този див Suikoden преди 2-3 години, когато все още имах PS one ми попадна послучайност втора част, започна малко бавно но след два часа вече неможех да се откъсна от нея, наистина една от най великите игри които съм играл някога, все още нямам възможност да играя 3 и 4 но и това ще стане някога.......

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Ееееех. Аз пък да можех да изиграя 1 и 2 ... Ама като ги няма тук никой ... Ще се поровя из нета да ги видя има ли ги някъде ... А иначе 3 е просто ВЕЛИКА . Много малко RPG-та могат да се сравняват с нея ( FF-овете не се броят , те просто не се сравняват с нищо(макар че FFX-2 е много по-слаб от Suikoden 3,според мен)) Еи сега се обаждам и си поръчвам Suikoden 4, че като гледам 3 до 2-3 дена ще я мина и требе да се изиграе продължението 8)

BAU
Keep an open mind.

Godland_chosens
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Diablos написа:Ееееех. Аз пък да можех да изиграя 1 и 2 ... Ама като ги няма тук никой ... Ще се поровя из нета да ги видя има ли ги някъде ... А иначе 3 е просто ВЕЛИКА . Много малко RPG-та могат да се сравняват с нея ( FF-овете не се броят , те просто не се сравняват с нищо(макар че FFX-2 е много по-слаб от Suikoden 3,според мен)) Еи сега се обаждам и си поръчвам Suikoden 4, че като гледам 3 до 2-3 дена ще я мина и требе да се изиграе продължението 8)

BAU
За FF 10 и 10-2 неискам да коментирам точно тези две FF едвам ги понасям, особено като съм играл 7 и 8 историята екипировката и хмп сайманите които дори липсват в 10-2 някак ми обиха желанието да ги изиграя повторно, иначе Соикойдените ги имам и двата 1 и 2 , и ако беше в Русе изобщо нямаше да ти се налага да ги поръчваш............... каквото и да било. А за Wild arms какво ще кажеш, лично на мен не ми е от любимите RPG-та

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 13 години

Diablos написа:А Legend Of Dragoon мене много ми хареса въпреки тоновете критика , които получи отвсякъде . Може би защото ми беше наи-първото RPG . Като се замисля , ако не беше тя едва ли щях да съм изиграл другите RPG-та . Страшно много ме зариби.

BAU
Същото е и с мен :D Legend of dragoon ми беше първото рпг и беше невероятно независимо какво казва gamespot.било крало от мн игри....ми те така и не разбраха че всяка игра трябва да се поглежда и като сама за себе си.за съжаление не съм я превъртял,бях на 4-тия диск точно след битката с Lavitz преди да ми се прецака играта.мислех да си го купувам наново,но нямам никакви Angel's prayer(ала Phoenex down :lol: ) защото тогава бях 10 годишно лапе,а и english-a ми не беше мн добре и си мислех че този item е безполезен :lol:
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

hellfire написа:мислех да си го купувам наново,но нямам никакви Angel's prayer(ала Phoenex down :lol: ) защото тогава бях 10 годишно лапе,а и english-a ми не беше мн добре и си мислех че този item е безполезен :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аз пък хем знаех английски и пак не го знаех за какво е първия път като я изиграх . Щото то нали пишеше нещо от сорта на :"Restores wounded ally , 50%" или нещо такова и аз си викам , че е за heal-ване :lol: Даже не го разбрах сам , ами едно аверче ми го каза. И втория път като я играх , вече знаех , доста ми улесни играта. Особено срещу един бос дето се бие там в някакви ледени планини бяха , дето е от 3 части - меч, броня и каска(той не е от задължителните бтв) и като убиеш меча той ти убива едно човече, като убиеш каската и тя ти убива едно човече и после трябва да биеш бронята само с 1, което не особено приятно.Като разбрах за "Phoenix Down"-a обаче , вече ми беше много лесен.

Абе Godhand FFX е добра бе . Що не те кефи теб . То си е въпрос на вкус де, ама все пак :?
За Wild Arms мисля , че нищо не мога да мисля , понеже само съм я чувал и само знам , че (поне 3тата част) е cel-shaded :oops: А Suikoden 4 много ме кефи.Поне как започва.Надъха ме още повече и ще гледам да я мина 3ката по възможно най-бързия начин , че да я подпуквам и нея.Тряа ги изиграете

BAU
Keep an open mind.

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Diablos написа:
hellfire написа:мислех да си го купувам наново,но нямам никакви Angel's prayer(ала Phoenex down :lol: ) защото тогава бях 10 годишно лапе,а и english-a ми не беше мн добре и си мислех че този item е безполезен :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аз пък хем знаех английски и пак не го знаех за какво е първия път като я изиграх . Щото то нали пишеше нещо от сорта на :"Restores wounded ally , 50%" или нещо такова и аз си викам , че е за heal-ване :lol: Даже не го разбрах сам , ами едно аверче ми го каза. И втория път като я играх , вече знаех , доста ми улесни играта. Особено срещу един бос дето се бие там в някакви ледени планини бяха , дето е от 3 части - меч, броня и каска(той не е от задължителните бтв) и като убиеш меча той ти убива едно човече, като убиеш каската и тя ти убива едно човече и после трябва да биеш бронята само с 1, което не особено приятно.Като разбрах за "Phoenix Down"-a обаче , вече ми беше много лесен.

Абе Godhand FFX е добра бе . Що не те кефи теб . То си е въпрос на вкус де, ама все пак :?
За Wild Arms мисля , че нищо не мога да мисля , понеже само съм я чувал и само знам , че (поне 3тата част) е cel-shaded :oops: А Suikoden 4 много ме кефи.Поне как започва.Надъха ме още повече и ще гледам да я мина 3ката по възможно най-бързия начин , че да я подпуквам и нея.Тряа ги изиграете

BAU
ам,аз съм я преигравал 3 пъти но никога не съм я превъртал :lol: първото ми игране беше до 3 диск срещу няква буца с око в света на Wingli-tata,второто до началото на диск 4 в пустинята,защото се изгубвах и никога не намирах пътя(тогава още не знаех че има Faq-ове които да помагат :? при третото ми преиграване стигнах до Mayfil,тогава просто бях в задънена улица...след като убиеш драконите там,има едно отворено пространство с квадратчета по които да минеш,но не се виждаха,нали?е там аз се осирах...мислех си че не са квадратчета,а тел и ако мина между две линии ще падна :lol: след това се върнах назад и събрах абсолютно всички item-и прерових всички джунгли и дънджъни,направих всичко optinal(*включително и онзи бос на леденото ниво :wink: ,само че не ползвах Angel's prayer,а един амулет който ме съживяваше с дадена възможност),но така и не намерих нищо което да ми помогна да прекося тая мрежа...тогава захвърлих играта за няколко месеца.Дойде ми и един приятел на гости и ми обясни че като запъвам на някоя игра да проверя http://www.gamefaqs.com и да търся walktrough :wink: така се оправих,там имаше диаграма с квадратите на които трябва да стъпиш и продължих напред :) само където ми се скапа диска и наистина се чудя дали да си купя нов,защото последния ми сейф е в Mayfil,а нямам Angel's prayer и не знам дали ще мога да довърша играта :? а последния бос труден ли е?

За FFX съм съгласен,невероятно РПГ,дори ми е любимото,не знам за FF7,защото не съм я завършил,но от ff8 е по-добро.FFX-2 обаче беше разочарование...по-добре да не бяха правили продължение...но факта че са решили да го направят за FFX говори само за себе си.Играта беше раволюция,една от най-добрите playstation игри евър.Нищо чудно че gamespot я наричат definitive role-playing game for the PlayStation 2 :wink:
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

hellfire написа: а последния бос труден ли е?

За FFX съм съгласен,невероятно РПГ,дори ми е любимото,не знам за FF7,защото не съм я завършил,но от ff8 е по-добро:wink:
На последния бос зависи кой левел си-под 40-паляк абсолютен ; над 40-паляк , ама не чак толкова :D :D Абе не е труден , щом съм го минал без да ползвам Angel's Prayer първия път, значи и ти можеш :wink: 8) Тъй че грабвай я бързо и почвай да я жулиш :D
А за FFX ... Малко не съм съвсем съгласен с теб ...Смисъл за това, че е по-добра от FF8... Има едно единствено нещо, в което X ме кефи повече от 8-битките.Щото в 8цата само оставаш на жълто и помпиш докато ти даде Limit Break и само така се играеше , докато в 10 се ползват почти всички умения и магии , за да успееш(макар че като го гледах едно аверче как се биеше с най-мощния гад(как му беше името ве :roll: :roll: :roll: Нещо все го забравям) ползваше мнооооооого Overdrive , щот с него му правеше някъде около 1 000 000 DMG , a иначе по най-много 150 000-200 000 с другите неща . Но като цяло в това отношение играта е наистина по-добра. Само че за мен в едно RPG на първо място е историята , която във FF8 ми хареса мнооооооооого повече. Не знам. Поне аз съм така. А бтв FF9 кефи ли ви ? Мен лично много.Просто защото света , атмосферата на играта са невероятни. Може би най-добрите досега във Final Fantasy-тата.Но това пак си е лично мнение де :wink: Пък и тя ми беше първия Final , така че може би пак съм малко пристрастен :roll:
Keep an open mind.

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Diablos написа:
hellfire написа: а последния бос труден ли е?

За FFX съм съгласен,невероятно РПГ,дори ми е любимото,не знам за FF7,защото не съм я завършил,но от ff8 е по-добро:wink:
На последния бос зависи кой левел си-под 40-паляк абсолютен ; над 40-паляк , ама не чак толкова :D :D Абе не е труден , щом съм го минал без да ползвам Angel's Prayer първия път, значи и ти можеш :wink: 8) Тъй че грабвай я бързо и почвай да я жулиш :D
А за FFX ... Малко не съм съвсем съгласен с теб ...Смисъл за това, че е по-добра от FF8... Има едно единствено нещо, в което X ме кефи повече от 8-битките.Щото в 8цата само оставаш на жълто и помпиш докато ти даде Limit Break и само така се играеше , докато в 10 се ползват почти всички умения и магии , за да успееш(макар че като го гледах едно аверче как се биеше с най-мощния гад(как му беше името ве :roll: :roll: :roll: Нещо все го забравям) ползваше мнооооооого Overdrive , щот с него му правеше някъде около 1 000 000 DMG , a иначе по най-много 150 000-200 000 с другите неща . Но като цяло в това отношение играта е наистина по-добра. Само че за мен в едно RPG на първо място е историята , която във FF8 ми хареса мнооооооооого повече. Не знам. Поне аз съм така. А бтв FF9 кефи ли ви ? Мен лично много.Просто защото света , атмосферата на играта са невероятни. Може би най-добрите досега във Final Fantasy-тата.Но това пак си е лично мнение де :wink: Пък и тя ми беше първия Final , така че може би пак съм малко пристрастен :roll:
ми не знам,на мен ff8 ми беше първата игра от поредицата,превъртал съм я,след това получих ffx ,не знаех абсолютно нищо за играта и подобренията спрямо ff8 ме изумиха.затова до ден днешен си ми остава любимото Рпг :) ff9 съм я играл на emulator тая година,минах първите 2 цд-та(умрях от кеф като пукна оная грозна свиня :lol: ),но след това форума на Ng се разпадна и се изгуби линка към последните 2 цд-та :(

Godland_chosens
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мисля че това което ви харесва най много в FF 10 e графиката, вярно преди това нямаше чак с такава графика, макар някои от RPG-тата на Dreamcasta да имаха също толкова добра графика става дума за Skys of Arcadia не че тя е с толкова добра графика, защото все пак става дума за един полу-приказен и приключенски свят/ но като избегнем този факт тя разполагаше с много повече Положителни качества от FF 10. Дори и да сте играли FF 10, за което не се съмнявам не знем къде намерихте сили да кажете че е нещо велико или дори още по пресилено великолепно - та нейната история е просто сълзлива, главния герой няма нищо друго освен едно глупашко празноглаво влюбване и ретроспекцията от FF 8, обобщаващото тук е идеята за Магьосницата и нейния рицар пресъздадено в най-сълзливият си вариан, ЩЯХ ДА ПОВЪРНА. Това бе изрудщина спрямо класиката и идеята за сила и взаимообвързаност на два силни характера, а то какво представиха НЕКАДЪРЕН главен герой или може би "главен герой" - нарочно в кавички. Ако видех такъв човек на улицата щях да го продмина при всички обстоятелства, незначителе е определящата дума за този така неречен Главен Герой.

Относно Продължението с главно П..... това е най-нескопосаното продължение на която и игра да съм виждал, Сълзи, Тъга, Радост и ЖЕНА ВОДАЧ - помията на детската илюзия на създателя си ПЕДОФИЛ - ОТВРАТ. Нищо общо с идеята за FF=

Относно FF 8 да играта е стара но няма сълзи, но има чувство от създателите си. Не става за образец, но това наричам аз продължение на FF 7, като идея, като замисъл, като изпълнение - това е истината. Не винаги продажбите са определящи за красотата на нещо, а в този смисъл Името е продало простотията ката FF9 и т.н. Не търся съгласие с мнението си - това е моят негатевизъм спрямо едно неправомерно експлоатиране на името на играта от вече не знам колко време.

Помислете за Suikoden 2, та дори и тези след него моля ви напишете едно сравнение в историята с тази на FF 10 и FF 10- 2 .

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Godland_chosens написа:Мисля че това което ви харесва най много в FF 10 e графиката, вярно преди това нямаше чак с такава графика, макар някои от RPG-тата на Dreamcasta да имаха също толкова добра графика става дума за Skys of Arcadia не че тя е с толкова добра графика, защото все пак става дума за един полу-приказен и приключенски свят/ но като избегнем този факт тя разполагаше с много повече Положителни качества от FF 10. Дори и да сте играли FF 10, за което не се съмнявам не знем къде намерихте сили да кажете че е нещо велико или дори още по пресилено великолепно - та нейната история е просто сълзлива, главния герой няма нищо друго освен едно глупашко празноглаво влюбване и ретроспекцията от FF 8, обобщаващото тук е идеята за Магьосницата и нейния рицар пресъздадено в най-сълзливият си вариан, ЩЯХ ДА ПОВЪРНА. Това бе изрудщина спрямо класиката и идеята за сила и взаимообвързаност на два силни характера, а то какво представиха НЕКАДЪРЕН главен герой или може би "главен герой" - нарочно в кавички. Ако видех такъв човек на улицата щях да го продмина при всички обстоятелства, незначителе е определящата дума за този така неречен Главен Герой.

Относно Продължението с главно П..... това е най-нескопосаното продължение на която и игра да съм виждал, Сълзи, Тъга, Радост и ЖЕНА ВОДАЧ - помията на детската илюзия на създателя си ПЕДОФИЛ - ОТВРАТ. Нищо общо с идеята за FF=

Относно FF 8 да играта е стара но няма сълзи, но има чувство от създателите си. Не става за образец, но това наричам аз продължение на FF 7, като идея, като замисъл, като изпълнение - това е истината. Не винаги продажбите са определящи за красотата на нещо, а в този смисъл Името е продало простотията ката FF9 и т.н. Не търся съгласие с мнението си - това е моят негатевизъм спрямо едно неправомерно експлоатиране на името на играта от вече не знам колко време.

Помислете за Suikoden 2, та дори и тези след него моля ви напишете едно сравнение в историята с тази на FF 10 и FF 10- 2 .
FFX не беше просто с великолепна графика...беше с великолепно ВСИЧКО!Историята била сълзлива....тя беше невероятна!Мислиш че някви тъпи магьосници и рицър са по-велики от човек който е изгубил предишния си живот и всичко,което е познавал заради един изрод разрушил реалността му?Мислиш че историята била повърхностна?Не,просто не можеш да разбереш дълбочината и силата й.Представи си ти да си пренесен във един съвсем различен,непознат свят.Би ли рискувал живота си за да го спасиш?Би ли постъпил както Tidus да убиеш собственния си баща в името на свободата,да откриеш че си просто сън и да приемеш съдбата си,че един ден ще изчезнеш от света?Не,не би го направил.Именно това придава особената сантименталност на играта.Героя рискува живота си,за да спаси Yuna и Spira,да избави свят,който дори не познава не би трябвало да му пука за него,но тук случая беше различен.И знаеш ли кое е най-тъжното?Че е герой и същевременно вместо да получи получи някаква награда,той трябва да се раздели с близките си приятели и момичето,което обича,за да изчезне като сянка и да се присъедини към душите в Farplane-a.Историята на играта е задълбочена,но за съжаление малко хора забелязват това.За трагизма и саможертвата,която проявява главния герой,въпреки че не е длъжен да спася сълзливите задници на хората от Spira.
Още ли си убеден,че Tidus има едно " глупашко празноглаво влюбване "?Мислиш че Squall е мн по-добър ?Човече той беше пълен ЗАДРЪСТЕНЯК,не можеше да танцува с момиче и друго постоянното му МРЪНКАНЕ в стил "......" не чух от него.Тук аз щях да ПОВЪРНА.
Tidus беше просто "оригинален".FF серийте имаха нужда от някой като него да разведрява настроението,ако характерът му не беше така забавен,атмосферата и въобще играта щеше да е скучна.
За геймплейът няма да говоря,защото тук може да се спори,някои хора предпочитат ATB,а други CTB въпрос на вкус е.
За FFX-2 съм напълно съгласен с теб,беше една пълна лигавня, идеята за жена главен герой е трагична,играта е срам за ff серийте.
Не си мисли че мразя ff8,та тя ми беше първото ff,напротив харесвам я,но просто главния герой в десятката ми допадна повече :wink:
Ако трябва да съм откровен,не е излизало добро ff от както тръгна FFX,надеждите ми са единственно в FFXII,но ако и то излезе боза,ще подкрепям напълно теорията си,че откакто скуерците се обединиха с еникс,игрите им станаха значително по-слаби от преди...

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 13 години

Godland_chosens, престарал си се. :roll:
Вярно, че в последно време има няква тенденция (което си е някаква форма на криво-разбрана гъзария) да се плюе всичко с малко по-лигав характер, ама твойто си е чисто хейтърство.
Не го приемай лично, уважавам мнението ти като на всеки друг човек, просто съм КРАЙНО несъгласен с него.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 13 години

Абе аз си мислех в началото докато играeх FFX че е точно такава каквато я описва Godland_chosens, но по-късно разбрах че съм се лъгал. По-принцип се дразня от лигави истории ама FFX не ме дразнеше , може би защото не беше такава :) Тидус не е мой тип герой, предпочитам някой като Zidane, но това не значи че не го харесвам. Той си е едно нормално хлапе което обаче показва страшно много воля и накрая се превръща в истински мъж. Играта е дяволски добра и няма да има втора като нея. Всъщност като си дойдохме на думата какво всъщност става с Тидус. Къде отива като изчезва? Как се събират с Юна във FFX-2?

Godland_chosens
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Повърхноста ли е историята на FF 10 - да все още мисля така, изгубил предишиният си живот заради некъв си лош чичко, да явно създателите твърде много са гледали онези венецуелски бозички в които някой непременно изпада в амнезия, и е преследван от голямата си любов, и накрая всичко свършва щастливо. И като говорим за истории и изгубени животи , подяволите играйте Chrono Cross е там историята е представена наистина както трябва, а дали бих убил бащаси за да спася някой си ами да разбирасе, мисля че като съм дорасъл до 21 а моят брат, който всъщност написа това наистина отрицателно, но вярно ревю на FF 10 , е на 26 години мисля че бихме взели това решение без да се замислим

За FF 8 където казваш че Squal не можел да танцува и мрънкал, абе ти в казарма ходил ли си, да видиш какво правят военните, а нашият пич е некви си спец части, ами предполагам той че може да пусне атомна бомба, нейде, отколкото да може да танцува......................

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

The Demon написа: Всъщност като си дойдохме на думата какво всъщност става с Тидус. Къде отива като изчезва? Как се събират с Юна във FFX-2?
Извънтема

Ами FFX-2 обяснява това,така че най добре я играй,но за да получиш перфект ендинг трябва да имаш 100% което е почти невезможно(аз не съм го правил,прочетох какво е станало в интернет.)

Ако искаш го чети,предупреждавам те че е пълно със спойлери,но ако не ти се играе една наистина глупава игра за да го разбереш,ще ти разкажа :wink:
Когато Тидус и компания победиха Син,Юна изпрати еоните във Farplane-а(така и не разбрах каква е думата на български :lol: ),Аурон също отиде там защото беше вече мъртъв(това би трябвало да знаеш,разкрива се след битката с Юналеска).Тидус се разделя с останалите и скача от самолета(или каквото беше там на Cid),изчезвайки при Аурон и баща си.
Във FFX-2 Юна получава свера,в която се отличава човек койдо дяволски прилича на Тидус(така и не разбрах каква е връзката между тях.)Но в последствие идва голямата дупка продънила историята на тази игра,оказва се че това не Тидус,а някъв луд психар,дето иска да унищожи Спира със супер мощно оръжие наречено Вегнагън.Така скуерЕНИКС напълно отклониха основното значение на сюжета(търсенето на Юна за Тидус) със любовна история между 1000 годишни психари,за които на никой не му пука.В крайна сметка излиза че завръщането на Тидус е нещо като бонус,а не основна идея :x Единствената му поява в играта(освен в перфектния край),е във Farpane-а по време на III chapter,когато ако натискаш хикса мн бързо ще се появи под формата на нещо като сянка и минава през Юна.Така де,ключовият момент за да получиш перфектния край(освен че трябва да имаш 100%) е да кажеш на онова малкото човече от ffx(онова което се появи в Zanarkind в началото на играта май Fate му беше името),че искаш Тидус да се върне.И накрая след Ендинга,ще ти даде бонус ендинг,в който Тидус излиза от водата на плажа в Besaid(нещо като продължение на клипчето,в края на ffx),приветстван от Yuna,Riku,Wakka,Lulu и останалите островяни :wink: Общо взето,най-голямата издънка на играта са 3 главни героини и глупавата side story Lenne-Shuyin.Всичко това можеше да е релизирана мн по-добре,но за съжаление така е направено,така ще си остане :?

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Godland_chosens написа:Повърхноста ли е историята на FF 10 - да все още мисля така, изгубил предишиният си живот заради некъв си лош чичко, да явно създателите твърде много са гледали онези венецуелски бозички в които някой непременно изпада в амнезия, и е преследван от голямата си любов, и накрая всичко свършва щастливо. И като говорим за истории и изгубени животи , подяволите играйте Chrono Cross е там историята е представена наистина както трябва, а дали бих убил бащаси за да спася някой си ами да разбирасе, мисля че като съм дорасъл до 21 а моят брат, който всъщност написа това наистина отрицателно, но вярно ревю на FF 10 , е на 26 години мисля че бихме взели това решение без да се замислим

За FF 8 където казваш че Squal не можел да танцува и мрънкал, абе ти в казарма ходил ли си, да видиш какво правят военните, а нашият пич е некви си спец части, ами предполагам той че може да пусне атомна бомба, нейде, отколкото да може да танцува......................
Някакъв си лош чичко??Човек,опитай да се поставиш на негово място,все едно някой да дойде да разруши града ти,да избие всички които познаваш и да те изпрати в друг свят,за който ти не си чувал и виждал.И накрая нищо не свършва щастливо.Той е изпратен във света на отвъдното,въпреки че е спасил Spira.Този happy end,за който говориш е просто някакъв си бонус във ffx-2.Final fantasy е игра за героизма и трагизма същевременно,но за съжаление не всички виждат и оценяват това.

Godland_chosens
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Извинявай но ще спра да коментирам темата за FF 10 и FF 10-2
просто невиждам смисъл в това! Ясно аз не я харесвам ти да, но както съм казвал много пъти ако ще Square да издаде и най големия боклук на света пак ще го играя, макар и с много негативизам към нея. Все пак всички чакаме FF 12 дано там да са се справили по добре от предишните си творения.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост