PlayStation

It only does 8071A06.
Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Diablosпреди 13 години

king_of_the_universe написа: Star Ocean 1-3, Dragon Warrior I - VII също, ако не се лъжа. Задава се нов Дрегън Уориър, 6е видим кой 6е го издаде.

Atlus също са велики - Persona игрите, Thousand Arms, Rhapsody, Kartia, издават и Ogre Battle и Tactics Ogre поредиците. Konami пък наскоро се разписаха с издаването на Ys VII: The Arc of Napishtim, а Koei издават чудните ролеви стратегии на Nippon Ichi (4 до момента).
Да бе верно , к'ъв съм хитър :roll: :wall: :stupid: Star Ocean и Dragon Warrior сериите ги знам , че са на Enix , ама съвсем бях забравил :oops: То Grandia не са ли техни по принцип също:wh: :wh:

Пък новия Dragon Wariioir ако не се лъжа Level-5 го разработват. Dark Cloud-ите не са лоши:cool: Макар да са откраднали мноооооооооооого брутално почти цялата им геймплейна концепция от Azure Dreams :axe:

Таз Ys:The Arc Of Naphishim ... Не знам , нещо не ме изкефи игрицата . То аз вярно , че само съм я пускал да я видя какво представлява ,ама де да знам ... Не ми е по вкуса сякаш .... :bryk: :bryk:

BAU
Keep an open mind.

Потребителски аватар
Vampiro
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение Vampiroпреди 13 години

На Enix не беше ли Valkyri profile(извинявам се ако съм написал името на играта грено :) )
wooooooooooooooooooo

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 13 години

Vampiro написа:На Enix не беше ли Valkyri profile(извинявам се ако съм написал името на играта грено :) )
Дам, беше. :)
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Ся изтеглих от арената Ogre Battle . Чувал съм , че е добра , ама ще я видим по-нататък. Сега има други работи за играене :)

BAU
Keep an open mind.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Diablos написа:Ся изтеглих от арената Ogre Battle . Чувал съм , че е добра , ама ще я видим по-нататък. Сега има други работи за играене :)

BAU
Добра е. :) И не знам какъв е този безсмислен спор около ФФ-тата. Че то за Пи Ес Уан те са капка в морето от хубави ролевки, бе!!

Grandia е на Game Arts. Те правят и Lunar-ите. А Square-Enix имат хубави ролевки - на Star Ocean 3 единствената му мизерия е, че в по-напечените битки кадрите падат като от самолет.

Потребителски аватар
Mike
Console Ninja
Console Ninja

History of playstation - A star is born ^_^

Мнение Mikeпреди 13 години

http://www.historyofplaystation.com

Задължителен сайт :)
Много яки работи намерих вътре ... примерно стари реклами :lol:

Бе лудница е сайта :)

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Мнение Sathпреди 13 години

адски добро сайтче :yes:

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

То хубаво , ама като нямам време сега да ги играя всичките RPGта , дето искам ... Пък и Soul Calibur 3 като излезе сега ... Отиде ...
Keep an open mind.

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 13 години

Хммм... не виждам какво толкова намирате... абсолютно нищо особено.
Пък за подбора на "notable releases" просто нямам думи... все едно Иво от Пулсар ги е изибрал заедно с екипа на PC Mania и няколко user-а от форума на data.bg...

TerrorX
Console Master
Console Master

Мнение TerrorXпреди 13 години

Много добро сайтче :)
Най ми хареса рекламата на Gran Turismo-то :)
LITTLE SONA-MA-GUN
RAPAPAM-PAM RAPAPAM-PAM YO SONA-MA-GUN
Aко все още не знаете как да се обръщате към мен, обръщайте се с гръб !

Потребителски аватар
roBO
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение roBOпреди 13 години

Jeru написа:Хммм... не виждам какво толкова намирате... абсолютно нищо особено.
Пък за подбора на "notable releases" просто нямам думи... все едно Иво от Пулсар ги е изибрал заедно с екипа на PC Mania и няколко user-а от форума на data.bg...
:lol:
бухахаха-ааа :wink:
има нещо вярно

ПП. преди да погледна обаче ,като прочетох определението не ми се искаше да цъкам линка :D

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 13 години

Сайта си е супер!
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

roBO написа:
има нещо вярно
notable releases: International Track and Field...This is Football и т.н.
:treva:

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

king_of_the_universe написа:
roBO написа:
има нещо вярно
notable releases: International Track and Field...This is Football и т.н.
:treva:
Еми какво очаквате като е на Сони сайтчето :wink:

Много ме изкефи музичката от филмчето на Wipeout 1. Якo House Beat :D

А това от Resident Evil 1 си е instant classic.

Както и от Final Fantasy VII. Oсобено това от Final Fantasy !

С Маимунката беше адски сладка :)

1997 - Noteable releases : Castlevania: Symphony of the Night(Castlevania-та !), Colony Wars, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back, Oddworld: Abe's Oddysee, Point Blank (with G–Con45) Rage Racer, Soul Blade, Suikoden, Time Crisis (with G–Con45), Tomb Raider 2 !

1998- Notable releases: Bushido Blade, Colin McRae Rally, Crash Bandicoot: Warped, MediEvil, Resident Evil 2, Spyro the Dragon, Tekken 3, Tenchu: Stealth Assassins, Vigilante 8 ( Eбахти силната година е било това. Като добавим и още сто милиона заглавия , дето са ги пропуснали ... маалииии...) !

1999 - Crash Team Racing, Driver, Medal of Honor, Ridge Racer Type 4, Silent Hill, Syphon Filter, Speed Freaks, This is Football(добре де , без тая :) ), Tony Hawk's Pro Skater !

2000 - Notable releases: Dead or Alive 2 Hardcore, Dino Crisis, Fear Effect, Medal of Honor: Underground, MediEvil 2, Midnight Club, Resident Evil 3: Nemesis, Ridge Racer V, Smuggler's Run, Spider–Man, Vagrant Story(ИГРАТА !!! ), X–Men Mutant Academy

2001 - Notable releases: AirBlade, Final Fantasy IX, SSX Tricky, Tony Hawk's Pro Skater 3, World Rally Championship

2002 - Notable releases: Burnout 2: Point of Impact, Final Fantasy X, Grand Theft Auto: Vice City, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Mortal Kombat: Deadly Alliance, Ratchet & Clank, PaRappa the Rapper 2, Pro Evolution Soccer, Tekken 4, TimeSplitters 2

2003 - Notable releases: Amplitude, Ape Escape 2, Beyond Good and Evil, Ghost Hunter, Jak II: Renegade(по-добрият Jak :) ), The Mark of Kri, Need for Speed: Underground, Primal, Prince of Persia: The Sands of Time, Ratchet & Clank 2, Sly Raccoon, Soul Calibur II(по-добрият двубой :P , War of the Monsters

2004 - Notable releases: Athens 2004, Burnout 3: Takedown, EyeToy: Play 2(ЛУДНИЦА ПЪЛНА !!!), The Getaway: Black Monday, Grand Theft Auto: San Andreas, Killzone, Jak 3(НАЙ-добрият Jak :D ), Mashed, Onimusha 3, Psi–Ops: The Mindgate Conspiracy, Ratchet & Clank 3, Sega SuperStars, Star Wars Battlefront, Tony Hawk's Underground 2, Sly 2

2005 - Notable releases: Burnout Revenge, God of War, Gran Turismo 4, killer7, Lumines (PSP), Metal Gear Solid 3: Snake Eater, Resident Evil 4, Tekken 5, Virtua Tennis: World Tour (PSP)

XAXAXAXAXAXAXAXAXA . Е тука вече се осраха. То бива бива меинстриим , ама то тия се оляха. Едно 1000000000 игри изпуснаха в тъпотията си ! хахахахахахахаха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re–titled Resident Evil for the West and released by the now–defunct Virgin Interactive, the game invented the 'survival horror' genre,

Е не е като да няма изцепки :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Дори и аз , дето съм заклет PSX/PS2 фен се издразних от тоя сайт . Баси. То бива бива , ама който го е правил направо се е оакал отвсякъде :)
Keep an open mind.

Flicker
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

PlayStation 1 игри

Мнение Flickerпреди 13 години

Кажете ми кои за задължителните, "Must Have" заглавия за PS One/PSX, наскоро си го взех и искам да се зарибя на яки игрички, излизали за конзолата. Имам Smack Down 2, Pro Evolution Soccer 2, GT2 и NFS сериите - игрите са МНОГО добри ;)

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 13 години

еми Final Fantasy-тата
tekken 3
Silent Hill
Resident evil трите
Dino Crisis
И петте Crash игри особено crash team racing
iss 98,iss pro evo 1 (по добър е от iss pro evo 2)
Metal Gear Solid
Tenchu 1 и 2
Fear effect
Driver 1 и 2( 2 е на 2 цд-та и мое да излизаш от колата)
Syphon filter 1 и 2(три е боза)
medievil
medal of honor & Medal of honor underground
и още мнооого много...изпускам адски мноо,особено rpg-та

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

За ролевите игри влез в темата Old Consoles.

TerrorX
Console Master
Console Master

Мнение TerrorXпреди 13 години

Gran Turismo 1/2 8)
LITTLE SONA-MA-GUN
RAPAPAM-PAM RAPAPAM-PAM YO SONA-MA-GUN
Aко все още не знаете как да се обръщате към мен, обръщайте се с гръб !

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 13 години

Alundra
Alundra 2
Tomb Raider
Tomb Raider 2
MDK
Duke Nukem
DOOM (имаше някакъв диск с: двете серии в едно+някаква специално разработена за PSX версия)
Spyro
Spyro 2
Spyro 3
Gex 2
Gex 3
DiscWorld
WipeOut
WipeOut 2097
Jumping Flash 2

... ех, има и още, но не се сещам :twisted:

Потребителски аватар
Diablos
Console Ninja
Console Ninja

Vanishing Point (много приятна алтернатива на Gran Turismo-то)
Silent Hill - НАЙ-добрия Silent Hill.
Alone In The Dark 4 - поредната много приятна хорър игричка.
Team Buddies - лудница.Супер игра.
Legacy Of Kain : Soul Reaver - няма какво да говоря.
Agent 007 The World Is Not Enough - един от най-добрите fps за PSX.
Quake 2 - НАЙ-добрия fps за PSX.Особено в мултиплеър.Лудница е 4 човека като играете.
Mortal Kombat : Trylogy - MK.
Jersey Devil - определено една от най-добрите в жанра.
Dune 2000 - страхотна стратегия.Има и мултиплеър с лан кабел.
Warzone 2100 - стратегията с най-добър сингъл плеър за PSX според мен.А музичките...Ах музичките...An ABSOLUTE Must Have !
Command & Conquer - поредната много добра стратегия за PSX-a.
Command & Conquer : Red Alert - Retaliation - ПОРЕДНАТА много добра стратегия за PSX-a.
KKND 2 Krossfire - колкото и да я оплюват из нета , играта си е страхотна.И поддържа мултиплеър на split screen.
WarCraft 2 The Dark Saga(или нещо от сорта) - War Craft.
Vagrant Story- ИГРАТА. Най-добрия 3D person action/RPG хибрид създаван досега според мен.
Keep an open mind.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост