Често задавани въпроси » Nintendo Switch

Потърси преди да питаш!!
Потребителски аватар
Ju1968
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Купуване на Switch

Мнение Ju19683 години

Кой ще взима конзолката като излезе и от къде планира да я вземе? :-)

Потребителски аватар
ZaG
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 14 години

Re: Nintendo Switch

Мнение ZaG3 години

Аз я преордернах от озон. Разбира се ако излезе другаде на по добра цена, или озон я забавят а някъде другаде я има в наличност, ще се вземе от съответното другаде. Въпроса е да пуснат и някоя друга игрица за преордер, че ся с една гола конзола...
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 15 години

Мнение tosh3 години

И аз от Озон:) Дано има бройки за България изобщо...ако не от Англия/Гъбко

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение Dementius3 години

Аз реших да не преордървам, поне засега.

На лаунч ще обиколя магазините да видя дали има някакви останали бройки плюс Зелда. Тъй като няма да има бъндъли конзолата + Зелда, има вероятност някой да си остане с голята конзола за исвестно време - според/зависи по колко бройки внесат.

Ако това фейлне ще изчакам месец и ще я взема от NYC, в Nintendo World няма как да нямат бройки. Само не знам как ще остискам месец ако остане план Б :)

Разликата в цените между американската и европейската версия е 100 кинта, което никак не е малко - това си е една игра. Но ако тези нашите миндили им пратят достатъчно бройки и има налични, може и да се излъжа.

Потребителски аватар
danailkiller
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение danailkiller3 години

Аз също твърдо няма да правя pre-order тук от България. Тя цената от $300 е твърде висока по моя преценка, а съвсем няма логика да плащам над нея тук заради нашите кожодери ;).

И аз като ходя до Щатите ще я купя и то само ако я намеря някъде в наличност с Зелдата. Не, че виждам как си заслужава да дам реално $360 за една игра де, но какво да се прави :).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
stryker
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение stryker3 години

Да се отчета и аз с преордера си в Озон. Дано да заредят достатъчно бройки...

Потребителски аватар
ZaG
Console Master
Console Master

Мнение ZaG3 години

В озоне тихомълким са си увеличили цената на конзолата с 20 кинта. Но пък поне са махнали бележката че може да няма бройки за всички и са сложили конкретна дата. Чудно ми е аз като съм направил преордера на оригиналната цена кви пари ще ми искат :D
Изображение

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение tosh3 години

ZaG написа:В озоне тихомълким са си увеличили цената на конзолата с 20 кинта. Но пък поне са махнали бележката че може да няма бройки за всички и са сложили конкретна дата. Чудно ми е аз като съм направил преордера на оригиналната цена кви пари ще ми искат :D
Странно...явно са уточнили цената с Нинтендо. В моят профил преордъра си седи с цена 659 - но като отворя страницата на конзолата е 679 :shock:

Потребителски аватар
ZaG
Console Master
Console Master

Мнение ZaG3 години

И при мен стои оригиналната цена - 642лв (с намалението което имам). Може би за хората които са направили преордер на оригинала, ще си платят съответната цена. Щеи видим като дойде конзолата какви пари ще искат...
Изображение

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение tosh3 години

Доколкото разбрах, ще има достатъчно конзоли, игри и аксесоари на лаунч:)

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementius3 години

tosh написа:Доколкото разбрах, ще има достатъчно конзоли, игри и аксесоари на лаунч:)
Това от вътрешен човек ли го разбра, или е "една жена от цеха каза" слух.

Не се заяджам изобщо, питам защото на няколко пъти имах много неприятни случки с Озон. Поръчвам нещо, което уж е в наличност (даже не говорим за преордър), а на следващия ден ми се обаждат да ми кажат че всъщност го нямат.

Двайсет точки не ме притесняват ако преодърна и със сигурност ще има бройки на трети март. Бих пробвал ако/скед като пуснат и Зелда на сайта им.

Потребителски аватар
ZaG
Console Master
Console Master

Мнение ZaG3 години

И при мен се случиха няколко неприятни неща с озонето. Даже последно с ФФ15 в деня преди датата на излизане им се обаждам да питам всичко ок ли е с преордера, защото от тях ни вест ни кост. Отговарят ми че всичко е както трябва. На следващия ден игра няма, звъня ами нямаме доставка :shock:

Силно се надявам със суича да не е така.
Изображение

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение tosh3 години

Dementius написа:
tosh написа:Доколкото разбрах, ще има достатъчно конзоли, игри и аксесоари на лаунч:)
Това от вътрешен човек ли го разбра, или е "една жена от цеха каза" слух.

Не се заяджам изобщо, питам защото на няколко пъти имах много неприятни случки с Озон. Поръчвам нещо, което уж е в наличност (даже не говорим за преордър), а на следващия ден ми се обаждат да ми кажат че всъщност го нямат.

Двайсет точки не ме притесняват ако преодърна и със сигурност ще има бройки на трети март. Бих пробвал ако/скед като пуснат и Зелда на сайта им.
И от Пулсар и от Озон е вътрешно инфото. Друг е въпроса какво реално ще се случи на 3ти март

Потребителски аватар
Medunek
True Gamer
True Gamer
Регистриран преди: 12 години

Мнение Medunek3 години

И при мен преордърът си стои на цената, на която съм го поръчал към съответната дата (13.01), надявам се после да не кажат - доплащайте. Не че 20-те лв. са проблем, принципен е въпросът, не се прави така. Чудно ми е обаче, ако от Озон наистина са уточнили цената с Нинтендо (или техен доставчик), защо тогва в Пулсар няма промяна? Не вярвам да зареждат от ралични места.

Снощи видях, че са се появили и аксесоари в Озон. Меко казано не ми хареса цената на комплект Joy-cons - 179лв. Зарядното също е доста надуто - 69лв. Про контролер все още няма. Най-вероятно ще си поръчам чантичката + протектор за екрана, но ще изчакам да се появи и Зелдата, за да ги поръчам заедно.

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение tosh3 години

И Пулсар са коригирали цената:)

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementius3 години

Бахти картелите!

Аз утре ще се обадя на Озон да ги питам ще пускат ли Зелда за преордър и ще докладвам после.

Потребителски аватар
ZaG
Console Master
Console Master

Мнение ZaG3 години

Aз за калъф мисля да изчакам да видя дали ще пуснат някой от големите едишъни на зелдата дето идват с калъф, ако не ще взема отделно. Мисля и про контролер да налазя
ама с тия надценки вместо 140лв сигурно ще е 160...
Айде да я пускат тая зелда че вече се чувствам дискомфортно
Изображение

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementius3 години

Според Жоро от Озон, в момента чакат доставчика им да каже кво ще се случва със Зелдата. По-конкретна информация не ми даде.

Преордървам и квот стане, все някъде ще има останали бройки ако в Озон свършат.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение Jim Raynor3 години

Добре де, те сто про ще я пуснат дигитално за сваляне, ако не са идиоти. Или това не е опция за вас?

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementius3 години

За мен е крайна опция - така или иначе ще тегля Binding of Isaac, но не ми се иска да напълня половината от паметта на конзолата на ден едно.

Кой е онлайн