Virtua Fighter 5

Отборно размазване по неограничен брой дисциплини.
Отговори
Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Virtua Fighter 5

Мнение Jeruпреди 12 години

8 Юли - Неделя Virtua Fighter 5 събиране
В неделята ще се пука яко VF 5 в нас! Всички фенове на бойните са добре дошли!
king_of_the_universe и Слави имат среща 12:00 (нали в толкова беше?) пред бившето Кино Изток (срещу х-л Плиска, от друга страна на Цариградско шосе) и от там потеглят към нас (живея на 10-15мин пеш от там).
Изображение

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: 8 Юли - Неделя Virtua Fighter 5 събиране

Мнение king_of_the_universeпреди 12 години

От Слави разбрах, че направо ще ходи в Джеруто.

Ако някой има мерак да дойде, нека драсне в темата, че неделя 12.00 да го посрещна пред кино Изток.
Don't shoot! I'm a human!

PhoenixDown
Контакти:
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение PhoenixDownпреди 12 години

В неделята ще се пука яко VF 5 в нас! Всички фенове на бойните са добре дошли!
king_of_the_universe и Слави имат среща 12:00 (нали в толкова беше?) пред бившето Кино Изток (срещу х-л Плиска, от друга страна на Цариградско шосе) и от там потеглят към нас (живея на 10-15мин пеш от там).

Само да попитам нещо:Гатеринга в king of the universe и това у вас ще са две съвсем различни като съдържание събирания нали? - в KOTU ще се цъка само DOA а при вас VF5.

или иначе казано - VF5 събирането ще бъде в неделя,като единствено мястото на срещата и при двете ще бъде е еднaква.
Правилно ли съм разбрал ? :)

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Правилно си разбрал всичко с изключение на мястото на срещата. За DoA-та днес ще се срещат серщу х-л Хемус пред City Center, а утре за VF-то срещата е пред кино Изток, срещу х-л Плиска. :wink:
Изображение

PhoenixDown
Контакти:
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

О'к хора аз утре ще бъда на уречената среща....See ya there! :-)

PS--аз съм с тъмна коса и опашка (косата) ще съм с небесно синя фанела и сиви панталони.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мисля, че мина сполучливо и това мероприятие. :D

Потребителски аватар
DarkCreature
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение DarkCreatureпреди 12 години

дайте снимков материал :D

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

DarkCreature написа:дайте снимков материал :D
Това е идея! :lol:

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Следващия път може да щракнем няколко снимки.
Phoenix Down, Слави, Бояне, на линия ли сте на 21 Юли?
Изображение

PhoenixDown
Контакти:
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

УAY снимки ...... аз идвам с хавайската ми риза !!! :D

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

На линия съм straight from da Brooklyn Zoo. И from da 36 chamber of death, YKWAIS.

Да уточним, че 21-и е събота.
Ако по някаква причина го преместиш за неделя, 22-и, в събота ше има ДоА мазане! :yes:

Потребителски аватар
Slavi
True Gamer
True Gamer

VF5-X360 на WCG2008

Мнение Slaviпреди 11 години

http://www.worldcybergames.com/6th/2008 ... selgame=12

http://virtuafighter.com/

Звучи прекрасно, но нека никой не се надява, че ще има квалификации за България. Знам кой е стратегическия партньор на WCG за бг. и просто няма вариант. Те от 3 години отбор по CS не пращат, а какво остава за игра на X-Box. Организатора смята за ненужно да организира квалификации тъй като може просто да изпрати служители на неговата фирма, който в почти всички случаи досега нямата грам-бъкел представа от въпросната игра, да не говорим да бъдат национални представители. Тъжно е като се има предвид, че 2003та година Здравко Георгиев направи България известна на това събитие, като стана световен шампион. Човек би предположил, че оттогава насам нещата би трябвало да вървят възходящо по отношение на това събитие, но уви...

Mисля че съвсем резонно VF5 измества DOA4. Въпреки това, би било далеч по-добър ход - да вкарат VR5 и да оставят DOA4 на мястото на това безумие Project Gotham Racing.

Btw новината може да се прочете също така като:
"WCG дарява парична награда на японски представител в дисциплината VF5"

Потребителски аватар
Tool
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Re: VF5-X360 на WCG2008

Мнение Toolпреди 11 години

Загубена кауза...всички знаят, че няма да отиде човек, който ще знае за какво става на дума в играта...както казваш шуробаджанащината ще каже тежката си дума в случая.
Тъжно но факт...
http://rero.bg/

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 11 години

Не разбирам, щом има дисциплина и желаещи защо да няма клалификации? Не може ли да се направи нещо, де да знам , оплакване към спонсора :blue: .... Кой е виновен в случая?

fisk
Console Ninja
Console Ninja

Мнение fiskпреди 11 години

а иначе с мрънкане ще стане нещо, ох колко е несправедлив света :D
Помислете какво може да направите, ако наистина имате желание, а не просто позиция!
The Demon, тук никой няма да ти отговори, разпрати някое друго писмо, пиши до световната федерация, като им обясниш за какво иде реч. Дори и да не ти се вярва, ще те вземат на сериозно, при добре поднесена и ясна информация за какво става въпрос!
В краен случай, пиши до "Господари на ефира" :fire:

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 11 години

Не,че нещо,ама...
Slavi написа:...на това безумие Project Gotham Racing.
:blue:

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 11 години

BardoSore написа:Не,че нещо,ама...
Slavi написа:...на това безумие Project Gotham Racing.
:blue:
Да наречеш най-добрия аркаден рейсър безумие е....... безумие :lol:
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

PhoenixDown
Контакти:
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение PhoenixDownпреди 11 години

Slavi написа:http://www.worldcybergames.com/6th/2008 ... selgame=12

http://virtuafighter.com/

Звучи прекрасно, но нека никой не се надява, че ще има квалификации за България. Знам кой е стратегическия партньор на WCG за бг. и просто няма вариант. Те от 3 години отбор по CS не пращат, а какво остава за игра на X-Box. Организатора смята за ненужно да организира квалификации тъй като може просто да изпрати служители на неговата фирма, който в почти всички случаи досега нямата грам-бъкел представа от въпросната игра, да не говорим да бъдат национални представители. Тъжно е като се има предвид, че 2003та година Здравко Георгиев направи България известна на това събитие, като стана световен шампион. Човек би предположил, че оттогава насам нещата би трябвало да вървят възходящо по отношение на това събитие, но уви...

Mисля че съвсем резонно VF5 измества DOA4. Въпреки това, би било далеч по-добър ход - да вкарат VR5 и да оставят DOA4 на мястото на това безумие Project Gotham Racing.

Btw новината може да се прочете също така като:
"WCG дарява парична награда на японски представител в дисциплината VF5"
Жалко наистина... Съвсем наскоро звъннах на информация на БГ федерацията във връзка с това дали въобще ще се състоят клалификации, тъйкато беше изнесено нещо като дата 1 Юни - и те ми отговориха, че такава дори може да не се състой, поради малко записали се участници. Все пак отправям призив към хората който имат желание да участват също да се интересуват, надявайки се тези Клалив. да се състоят (ако въобще реално бъде така) По добре отколкото да видим някой БГ Бонус :lol: станал наш представител...иначе единствното интересно нещо за мен на това WCG ще е дали играча от филмчето който постна Слави ще бъде отстранен LoooL :lol:

PhoenixDown
Контакти:
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение PhoenixDownпреди 10 години

WCG 2008 вече завърши, победител в дисциплината Virtua Fighter 5 стана Itabashi Zangief който е доста популярен VF играч - той е бил национален шампион на Япония за 2004 както и победител на EVO2k4 в Америка, ако не се лъжа той е играч с невероятен опит, като има зад гърба си хиляди срещи в VF средите, хората които имат представа от Japanese arcade gaming се сещат за какво става въпрос. Може да се каже съвсем право, че това момче вече е постигнало всичко що се отнася до VF. За нашата страна WCG-то е било много слабо ( мисля че сме зели само 1 медал) Имали сме и представител на VF но той е отпаднал рано,рано в групите, ако не се лъжа е същият човек който ни представяше и на DOA4 миналата година.

В моя случай, като човека определен за на-добрия VF играч в BG, обстоятелствата, които ми се поднесаха при клалификациите бяха жални, но какво мога да кажа истината е че VF макар и силно полулярна бойна игра е адски слабо известна в България и до някъде всичко, както писа Слави си е истина. Що се отнася до бъдещето на WCG една от идните нови дисциплини които се очакват ще са Street Fighter 4 и Tekken 6:BR щеше да е много готино за мен да се играе на VF5, но тъйкато VF5:R все още не е издадена дори на конзола ще е странно тя да фигурира и догодина. Силно се надявам нещата да не останат на същото дередже отново, тъйкато в България има адски много силни играчи и на Tekken и на SF като цяло, били те от София, Пловдив или Русе като биха дали всичко от себе си за да спечелят.

Потребителски аватар
Slavi
True Gamer
True Gamer

Мнение Slaviпреди 10 години

Значи да кажа пак за всеки случай, че фалшивата федерация по електронен спорт на Ники Славчев, не е провеждала сериозни квалификации на повечето дисциплини за PC камо ли за конзоли. Този, който е отишъл като представител за игрите на бокс независимо дали са DOA или VF не е някакъв сериозен играч, а някакъв работник във фирмата, който е там по изцяло работни задачи и явяването му на турнира е просто някаква проформа. В това съм 99% сигурен. Знам Веско, че харесваш играта много и имаш чуството, че си несправедливо ощетен, като са пратили някакъв незаслужаващ човек на твое място, но бъди сигурен, че този човек може би дори не харесва играта. Като бях на байт експото щанда на федерацията беше точно до този на Пулсар и питах, човека от там - той не знаеше какъв е случая или може да се е правил на луд. Така или иначе няма вариант някъде тук в бг да има някакъв незнаен супер имбав талант на тая игра, за който никой никъде не е чувал.

За квалификациите за WCG в бъдеще по всяка вероятност положението няма да се промени скоро. Независимо дали ще има SFIV догодина или T6:BR след 2 години като дисциплини, ако квалификациите се правят от същите хора никой от добрите играчи няма да замине.

В най-добрият случай това, което може да стане е да те накарат да си платиш пътя сам, което е някво супер тъпо и некоректно.

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост