Death Stranding

It only does 8071A06.
Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: Death Stranding

Мнение king_of_the_universeпреди 1 година

DETONATOR-M написа:
преди 1 година
1. Хората обичат Коджима, защото ако някой друг покаже това нещо ше му пръснат дупенцепто от критика.
Ей това е водещото. :lol:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 1 година

Много добре казано. :D Със сигурност ще се правят повече неща от ходене по терен. :) Няма дата, защо ли се учудвам.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 1 година

На следващото е3 - PS5 с геймплей, който ще отговори на повечето циркулиращи въпроси в момента. Готов съм да се обзаложа. Иначе Коджима обича да си доизпипва игрите в детайл - еля пък сега със собствено студио и картбланш от Sony. Очертава се доста солидна заявка.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 1 година

king_of_the_universe написа:
преди 1 година
Пак не ми е ясно какво и що, но почвам полека да се хайпвам. :)
Аха...
Съжалявам, аз съм голям фен на Коджима, но начина по който ми маркетира тази игра е безумен. Най- голямото разочарование до сега ми е като видео на e3.
Почва с някви тегави стори трейлъри и сетинг. Хубаво, готов съм дай геймплей малко или обещания за него... и получавам терен едитор от бъдещето и ролята на куриер... това да не е няква натурална еволюция на walking симулатор?

Ташака на страна, разбирам истината - няма какво да покаже явно. Предполагам, че ще има още видове "геймплей", но от видяното не съм впечатлен изобщо. Сложи ми някви къси откъси от нещо друго. Покажи една, две механики. Пренеси ме в интересни игрови сетинги. Задвижи въображението на зрителят. Нищо.

Ще чакаме бъдещето, дано да не се оплете в сложните си идеи.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 1 година

Аз си имам едно на ум за Хидео и общо взето мнението ми се припокрива с това от предишната година. Гледам да не се хайпвам и винаги да съм подготвен да чакам поне 2 години. :lol: Последната игра която му играх MGS4, ми беше първата на Коджима в която изпитах смесени чувства. Някакси нещата станаха като сапунен сериал и вече не беше Кул. Death Stranding все още има потенциал да е играта на поколението. Може просто да е решил да направи един по различен трейлър от останалите. Във всяка показана игра има стрелби, екшън, експлозии, ето ти един тих и спокоен трейлър, с хубава музика и т.н. Вярно не се разбира нищо, но в момента не това е важното. Иначе и аз съм на мнение че е крайно време да покаже повече. Така и така идват още по-големи изложения, вече там трябва да има геймплей. Освен ако не е решил да го запази в тайна до излизането на играта. Това вече ще е прецедент в гейминдустрията. До последно не знаеш шутер ли е, търд пърсън ли е, рпг ли е. :mrgreen: И пак милиони ще си я купят на лънч, нищо да не знаят за играта. Дори да изкара едно голямо лайно, то целият този шум помага на сони по големите експота, да си запълнят на програмата. Няма да му се сърдят въобще. Ей точно такова нещо липсва на Майкрософт. :)

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 1 година

DETONATOR-M написа:
преди 1 година
8. Хората обичат Коджима, защото ако някой друг покаже това нещо ше му пръснат дупенцепто от критика.
Ами за мен тази точка не работи, защото засега хайпометъра ми сочи по-скоро надолу отколкото нагоре. Все същите безумия и безмислици гледаме трейлър след трейлър. В същият дух просто можеше да не покажат и нищо вместо тая глупост дето видяхме сега.

Аз и принципно не харесвам такива извратени неща, а той като гледам цяла игра от това мисли да направи...

Не знам, според мен на Коджима трябва да има някой, който да го натиска да влиза в срокове и в малко по-близки до mainstream-а механики. Ако го остави човек да си прави каквото иска то ще я прави 10 години тая игра и ще излезе не за PS5, а за PS5 Pro вече направо ;-). Да не говорим, че все още не е ясно дори как ще се играе тая "игра", а може и да прави интерактивен филм, в който просто да ходиш напред назад и да гледаш кът-сцени... не бих се изненадал ама никак!
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 1 година

PC mustard race

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 1 година

Видях в трелйъра стелтване и, че извади оръжие в един момент над някакви изоставени самолети. Най вероятно геймплея ще е като MGS5- коджима това си знае това си бае.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 1 година

То това е май най-важното - има пуцане, има и стелф. :) Другото е типичното коджитролене.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 4 месеца

Няма хайп, но се чака.

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 4 месеца

Jim Raynor написа:
преди 4 месеца
Няма хайп, но се чака.
same

Дори за Коджима sucker като мен, просто нямам особенна тръпка. Супер интересна ми е като проект и Коджима игра, но разликата този път е, че MGS имаше топ ноч геймплей и гейм дизайн. Да след PS2 ерата игрите му видимо свалиха нивото като пейсинг и цялостно качество, но доставяха в игрово отношение през голяма част времето.

Винаги е било трейдмарк на Коджима да показва екстензивен геймплей slice поне в един от трейлъри когато обявява игра, но тук дори преди лаунч, геймплейят в трейлъра е монтиран потресаващо. Остави ми чуството , че по- скоро маркира съществуването на игра, от колкото да напълни въображението ми колко яко ще се играе.
Друг момент за съмнение ми е наратива. В Гиърите до известна степен осъзнаваше Б мууви елемента си ( Super baby method?!) , макар да пробутваше и някви сериозни теми когато е нужно. Някак успяваше да накара двете нещата да работят добре и да се допълват ( до 3ката и отчасти 4).

Да видим дали може да докара нещо наистина УАУ с по- сериозните претенции които синематик трейлърите на Death Stranding имат. Летвата е високо с игри като Last of Us, Witcher и дори RDR 2.

... иначе day 1 :lol: това не се коментира. Очаквам всичко и след разочарованието с MGS5 ще подходя с отворен поглед към тази :-)

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 4 месеца

What is Death Stranding?
In the near future, mysterious explosions have rocked the globe, setting off a series of supernatural events known as the Death Stranding. With otherworldly creatures plaguing the landscape, and mass extinction imminent, it’s up to Sam Porter Bridges to travel across the ravaged wasteland and save humanity from impending annihilation.

Face unique challenges: Arm yourself and take aim at a variety of objectives in your mission to reunite a broken nation, while balancing under the weight of your cargo as you travel. Protect your supplies from wild bandits, and stay safe from the terrifying Beached Things… or face failing those who depend on you.

Explore the world: The Decima Engine renders a hyper-realistic landscape utterly transformed by the Death Stranding. Unpassable obstacles block your path and force you to find different routes, while supernatural elements alter the physical state of your surroundings.

Death is not the end: There is no traditional ‘game over’ state in Death Stranding. Lose your life during combat and you’ll find yourself in an upside-down realm, searching for a way back to the living. Choose your combat methods carefully, as killing your foe is almost never the solution – and every death carries a consequence.

Assist other players: Help other travellers without ever crossing paths via asynchronous online gameplay. Send supplies, share safe houses and walk in the footsteps of fellow couriers to reunite civilisation.
На хартия звучи интересно - игра, в която не си масов убиец и няма "game over", все неща за които Коджима е заявявал интерес през годините. Наистина обаче, не е добър знак, че половин година преди старта няма показан никакъв gameplay. Колкото и да се крият, нищо скрито не остава, а и предстоят големи изложения.

На базата на пиарските лафове и малкото кадри, които се мяркат от игровата част, има няколко различни режима на игра. Централен, който може да се нарече екстремен пощаджийски симулатор: обикаляш, събираш и разнасяш колети, прекосявайки препятсвия и пазейки се както от лошите пощальони, така и от паранормални сополени чудовища. Другият режим е шутърен, съвсем стандартен такъв, видим във военното измерение (с танковете). По намеците на Коджима, играта нямало да бъде (изцяло) шутър, затова вероятно шутърната част ще е разграничена от пощаджийството.

Основният gameplay, разбира се е на мета ниво. Метакоментар, този път глобализация по Коджимовски, метаигра на познаванки и в крайна сметка, метатролеж.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 4 месеца

Бе поне изглежда различно от нещата на пазара, има облик
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 3 месеца

да. пред-поръчах си кувиоза и чакам на изрод
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 месец

:lol:

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 1 месец

Аз го гледах наживо това и 99% от публиката дори не знаеше какво гледа точно... особено когато Коджима каза, че обяснението на Дел Торо (в предният клип) било съвсем ясно всички направо се засмяха --- абсолютно никой не разбра нищо от обясненията му.

Засега всички очакваме това да е walking UPS симулатор с някаква напълно шашава атмосфера и история, която практически никой няма да разбере ;-).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 1 месец

Това с бебето не ме радва особено, честно да си призная... Обаче харесвам Коджима и се надявам да не фейлне. Във всички негови игри има една особена лудост, която винаги ме е радвала. Хуморът му, дори за японски не ми е много смешен. Но игрите са му топ. Като се почне от snatcher и policenauts, та чак до MGS4 (която си е лайно в някои отношения, заради слабият диалог, но пак е мега откачена) В съвремената гейминдустрия липсват точно такива филмови игри. Тъжно ми е като гледам как всички се напъват да направят красив open world, да докарат високобюджетната си игра до технически достижения, но все по малко игри наблягат на психологичният аспект. Рядко виждам игри да се опитват да ти въздействат на емоционално ниво, да те объркат, да те карат да си задаваш въпроси и да те "разбият" психически. Навремето като играх на PS2 - Project Zero 3, Silent Hill 2, Shadow of Memories, MGS 2 и много други, си представях в следващите поколения как напредват нещата... Но те завъртяха в друга посока... a именно технически перфектна визия, със сейв геймплей и останалото каквото стане.

Затова, надявам се играта му да ни въздейства, нищо че трейлърите са безумни. Геймплей не ме интересува. Стелт геймплея сигурно е бил на 10то място в смисъка ми от причини, заради които да ми се играе MGS 2 и 3. Нека видим една игра със страхотна идея, която да ни разтърси и да забравим че играем игра.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 1 месец

Само Коджима остана достатъчно голяма личност за да му се размине да си прави каквото той реши. Не знам да има друго студио което да се казва на името на дизайнера си. Другите вече се махнаха от гейминга или потънаха в корпорацията.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 1 месец

Че той се опитва да си направи корпорация чиека, ама не е лесно.
Дано да не избичи нещо твърде абстрактно като игра.
Нека да не забравя, че прави именно игра в крайна сметка, а не филм уплътнен с "малко" ходене между тях.
Не знам защо се сещам за R2D2 дето е там с каубойците. Прекрасен експириънс за Дивият Запад и рудементарен мишън дизайн и комфорт на управление.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 1 месец

You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Отговори

Кой е онлайн

1 гост